Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нива дълга база-заслужава ли си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нива дълга база-заслужава ли си?

    Първоначално публикуван от Serg71 Преглед на мнение
    Карах известно време (2-3 м )чисто нова Нива -дълга база. Карал съм и къса . Общо взето дългата база е същата като късата само купето където е надено . Вози по асфалта меко но на черно се гъне като макарон .Имах чувството че от усукване ще се скъса някъде купето . При 1 миене протече вътре от всякъде. На предното стъкло вкарах ме 2 туби силикон и работата се оправи . На 3 м предната лява врата увисна от пантите като на 10 г нива . Те впрочем се затваряха перфектно само дето котките можеха да влязат вътре. На 10 000 км смених ме съединител . Общо взето дългата база то и дори къса с 1.7 двигателя е проблемна машина
    Въйй добре, че ни сподели за страхотния си опит с Нива! Ще ти бъда благодарен цял живот!

    Коментар


    • #17
      От: Нива дълга база-заслужава ли си?

      За едно нещо е прав, колегата. Нивата още от завода си е с "провиснали" врати, но пък се затварят, като хладилник. Относно другото, експлоатирам тука една 1.7 къса, правена през далечната 2000година, всеки ден с платформа и да си призная, доволен съм от ефективността на кокала и възможностите и по снега и калта. Поздрави

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X