Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гейка или Самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гейка или Самурай

    Бе по спомен прави нещо по окачването ли бешеее .. спирачките лиии?? Абе имаше нещо.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #17
      От: Гейка или Самурай

      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      Бе по спомен прави нещо по окачването ли бешеее .. спирачките лиии?? Абе имаше нещо.
      Слага дискове отзадзе
      ама пък това показва какво точно трябва на едно ге за да се ползва по предназначение

      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Гейка или Самурай

        да то за този бюджет може да се купят нови 37ци убава лебедка и може да стигнат и за едни конита втора ръка........пък по нататък джип да се купи за тях!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #19
          От: Гейка или Самурай

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          Да. Пропуснал съм да спомена. Идеята ми е да си направя разходкаджийска джипка.
          По принцип предпочитам варианта "лего" пред нещо готово. Наясно съм, че такъв проект ще ми отнеме поне година докато го направя.
          Аз комфорт не търся, по принцип. Просто Фронтерата не ме кефи за разходки. Дълга база е, голям кораб. дори LSD няма. Смятам да си я запазя. Добро товарно магаре е. Но за разходки е слаба ракия.
          Относно 35-ците: Не ми е някаква самоцел. Ако ще е гарга, да е рошава. Може и 33-ки, но може и 37-ци. За момента търся база от която да тръгна.

          П.П. Специални благодарности на колегите, изказали мнение в стил: Няма смисъл да започваш каквото и да било, защото нищо няма да стане.
          Лего = Жип - само там имаш точно съответствие на частите
          Сичко останало е самоделка => не е лего
          Ма у жип цифрите са различни.

          Първо си отговори на въпроса "какво искам". Щот хич не си убедителен.
          Някой ти се е хвалил и ти си решил, че и ти можеш...

          Харесай си някоя жип, нема значение марката - стигни до лимита му и после можеш да имаш конкретна идея какво искаш.
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #20
            От: Гейка или Самурай

            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
            Гегата като ти омръзне,поне ще можеш да я продадеш...
            Може никога да не му омръзне.
            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
            Г 230Е
            Г 500 0887 390 703

            Коментар


            • #21
              От: Гейка или Самурай

              Вземи си Г-то ако е читаво.
              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
              Drag Grand Canyon Daily
              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
              LZ1JYM

              Коментар


              • #22
                От: Гейка или Самурай

                Алекс, доколкото разбирам и от друга тема (поправи ме ако греша), ти ще си запазиш фронтерата за товарно добиче и за ежедневието, един вид си имаш сигурно мпс, и искаш да вземеш друга джипка за експерименти, за в гората, един вид прежалена джипка ей така за кефа, да ръчкаш, подобряваш с една дума хоби? Ако е така както подозирам, то си избери джипка според финансите ти, която те кефи като визия и я почвай полека-лека, имаш ли поне двор-гараж където да правиш бъдещите подобрения? Това от мен

                Коментар


                • #23
                  От: Гейка или Самурай

                  Читаво "Г" за 6-8х. не съм срещал.Има ги,ама са 81-ви набор,и от него е останал само силуета.И аз ги зяпам,ама това по което можеш да се загледаш(ей така-на прима виста)е с цена от 12 000 нагоре. Та внимавай,че мерака може и да те накара да свършиш някоя глупост.
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • #24
                    От: Гейка или Самурай

                    Няма да е читаво за толко паре.Иначе всички дето даваме сума и пари за Г_та,трябва да сме идиоти;ако има вариант за по тънкаж Г.
                    ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                    Г 230Е
                    Г 500 0887 390 703

                    Коментар


                    • #25
                      От: Гейка или Самурай

                      А ся дефинирайте читаво
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #26
                        От: Гейка или Самурай

                        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                        ...
                        Хубуу де!
                        Лего -> Джип
                        НеДжип -> Самоделка

                        Сменяме терминологията. Не е лего, а е самоделка.
                        Аз на този въпрос съм си отговорил: Разходкаджийска джипка.
                        И никой не ми се е хвалил. Гледам, виждам, мисля и понякога решавам, че и аз искам.
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Гейка или Самурай

                          Добре ,че са мечтите и децата та да има за какво да живеем !
                          Имал съм и малко и много пари и са отивали основно за горните две неща !
                          Не му мисли много сърцето само ще ти подскаже какво е подходящо за теб !
                          Успех.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Гейка или Самурай

                            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                            Хубуу де!
                            Лего -> Джип
                            НеДжип -> Самоделка

                            Сменяме терминологията. Не е лего, а е самоделка.
                            Аз на този въпрос съм си отговорил: Разходкаджийска джипка.
                            И никой не ми се е хвалил. Гледам, виждам, мисля и понякога решавам, че и аз искам.
                            Така дефинирано Газ или Уаз!
                            Иначе шиткай Фруктиерата-параход и Гейка.
                            Поне където минеш хората ще се обръщат!
                            Самурая е като хипофизно джудже-хората го поглеждат,обръщат се и се кръстят......
                            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Гейка или Самурай

                              Дотук добре - имаме напредък
                              Сега да дефинираме разходките, за които искаш да е...
                              Къде точно усети нуждата от смяна на Фронтерата? Какво ще търсиш в новата страст (проходимост, мощтност, кал до кръста, дълги преходи... т.н.)? Какви видове разходки ти харесват (100км. днес по черно, 8 часа в едно дере, 130 на поляната, в тва блато никой не е влизал, оназ полянка е подходяща за пикник...).
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Гейка или Самурай

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                А ся дефинирайте читаво
                                Я ти не се подсмихвай, ами направо му кажи какво да вземе за база. Така като гледам парите току виж му стигнали за по-голямата част от нещата. Е после и двигател ше сменя, амааа ... после.
                                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X