Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уазика се разболя ,помагайте !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Според мен, тази капачка не си е на мястото! Поне в моите спомени, трябва да има изрез в нея, дето да се нахлузи над пластмасата на кондензатора.
    То май и за това няма добра искра - щото палеца е по-ниско от токоотводителите в капачката.

    Сменяй делкото в комплект!
    Делкото си е добре изшлайфах малко пластмасата и сега едвам вадя капачката от мястото й.

    Коментар


    • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

      Да имам нужда от помощ,благодаря!!

      Коментар


      • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

        Ок, звънни на телефона от подписа или ми прати номер на лично .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
          Имаш ли нужда от помощ ?
          Да имам нужда от помощ,благодаря!!
          Днес идва колегата "Борето 2 " ,даде акъл човека и много смислени неща ми каза ,така че всеки съвет е добре дошъл.

          Коментар


          • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
            Ок, звънни на телефона от подписа или ми прати номер на лично .
            Утре ще ти се обадя.

            Коментар


            • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
              Не знам,какво ви е мнението за тези мотори,но като ,човек направил ремонт над 30бр.,такива мога да кажа,че,съм си намерил един ,не много стръмен баир и всеки нов мотор го изпробвам там,на 1-ва бърза.Вече горе-долу знам ,докъде стига мотор на около 100км,и докъде на 500км,до горе излизат когато минат 600-700км.Колега ,зарежи книгите,щото правиш стар мотор,а луфтовете са други там.Виж си клапаните да са към 25-30мм,само четвъртия да е повече че се охлажда по-трудно,щом като така са работили свещите значи проблем нямаш в тях.Ако карба не си го базикал,на бензин трябва да върви нормално ,ако си на газ,и ти работи не равномерно регулирай му газта и го покарай поне 50-60км и после пак пиши и тогава го развъртай да го центроваш.Те руските мотори ,не подлежат на точно ,по-книга регулиране,един върви като луд,а някой не става,и не става,нищо че ,се правят по един и същ начин.
              Румене ,как да го карам кат не върви мамка му,по преди писах , че нещо и в трансмисията не е както трябва. Набутах сума пари в него не ми се ще дапочвам от начало.Да съгласен съм да уляга, ма барем да работи нормално ,ми то се тресе цялото купе,кат го пусна по инерция имам чувството че пак диференциал съм строшил .Ама къде да го троша като е минал 20км след ремонт?
              Последно редактирано от Antol; 13-03-14, 23:10.

              Коментар


              • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
                имам чувството че пак диференциал съм строшил .Ама къде да го троша като е минал 20км след ремонт?
                Никаква трудност не е да строшиш зле настроен диференциал за 20 километра. И за 200 метра можеш.

                Жалко че си ми далече. Ама като нищо ще се вдигна тия дни и аз.

                Но дай да почнем отнякъде. Бъди добър, измери му компресията - топъл и студен. После можем да говорим за двигателя.

                Коментар


                • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                  Прегледай правилно ли си наредил кабелите за свещите. Не е като при повечето коли, а така, както описваш нещата, като нищо си ги объркал.
                  Иначе за улягането сте прави. Верният начин за експлоатация на тези автомобили е да ги оставиш някъде да улягат и да си вземеш нещо друго.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Прегледай правилно ли си наредил кабелите за свещите. Не е като при повечето коли, а така, както описваш нещата, като нищо си ги объркал.
                    Ако е така ще гърми като артилерийска рота.

                    Коментар


                    • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Никаква трудност не е да строшиш зле настроен диференциал за 20 километра. И за 200 метра можеш.

                      Жалко че си ми далече. Ама като нищо ще се вдигна тия дни и аз.

                      Но дай да почнем отнякъде. Бъди добър, измери му компресията - топъл и студен. После можем да говорим за двигателя.
                      Няма проблем смятай че е направено.

                      Коментар


                      • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Прегледай правилно ли си наредил кабелите за свещите. Не е като при повечето коли, а така, както описваш нещата, като нищо си ги объркал.
                        Иначе за улягането сте прави. Верният начин за експлоатажия на тези автомобили е да ги оставиш някъде да улягат и да си вземеш нещо друго.
                        Кабелите са си наред - гарнция ,а любовта ти към Уазките вече ми е ясна ....

                        Коментар


                        • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Ако е така ще гърми като артилерийска рота.
                          Принципно е така, но например Тони ги беше наредил така майсторски, че не гърмеше, но и почти не работеше.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                            Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
                            Кабелите са си наред - гарнция ,а любовта ти към Уазките вече ми е ясна ....
                            Любовта ми е базирана на дългогодишна връзка. Едно от изчадията на марката (Патриот), дори още "уляга" пред нас
                            Делкото зацепено ли е правилно?
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Ако е така ще гърми като артилерийска рота.
                              Верно и изпробвано!! На предишната ми уазка и купих ново делко, ма оная джаджа с пружината и щифта от долу, да вземат да я обърнат заводски .Уаза така гърмеше че се изпокриха бездомните кучета, а те никак не са глупви

                              Коментар


                              • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                                Любовта ми е базирана на дългогодишна връзка. Едно от изчадията на марката (Патриот), дори още "уляга" пред нас
                                Делкото зацепено ли е правилно?
                                Съмнявам се в привода на делкото към маслената помпа ,мисля че има нещо не наред ,но ще го гледам утре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X