Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на 125 кубиков ендуро мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за покупка на 125 кубиков ендуро мотор

    Здравейте след като си изкарах книжка за категория А1 дойде времето за закупуване на мотор ориентирал съм се към ендуро поради простата причина че на скутерите чопърите и пистовите мотори изглеждам като маймуна и са ми неудобни висок съм 190см и тежа 72 килограма.
    Моторът ще го използвам за да ходя на училище с него а през почивните дни леки разходки в планината.
    Харесал съм си Yamaha dt 125 кубика най-вече заради евтината поддръжка,части и здравина.
    Интересува ме дали стойката ми на мотора ще е удобна за 'пътуване' около 20 км на ден защото досега на такъв мотор не съм се качвал а и нямам познат с такъв подобен.
    Ако имате някакво предложение за друг мотор с удоволствие ще го разгледам
    Благодаря предварително на отзовалите се.

    Послепис:Забравих бюджета ми е максимум 1400-1500лв

  • #2
    От: Съвет за покупка на 125 кубиков ендуро мотор

    Айде ще взема да ти отговоря.
    ДТ 125 е перфектно за нуждите които описваш. Няма проблем да го караш и за по дълго време. То и най неудобния мотор да е - 20 км все ще издържиш

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за покупка на 125 кубиков ендуро мотор

      С всяка 125-кубикова двутактова ендуро пърделка много повече ти се надува главата от джангър на по-дълго трасе по асфалт, отколкото да те заболи задника от седалката. Ако ще караш и в града, не е лошо да имаш и втора каска с голямо стъкло - с кросовата на скорост шумът и вятърът идват в повече след първите 10 минути.

      Мога да предложа моята Хускварна WR125, 2001 г., в много добро здраве и с изрядни документи. Не ми остава време да я разхождам, и последната година главно седи - карал съм я 3-4 пъти този сезон. Има втори комплект капли с шосейни гуми, така че може да си я караш и в града през седмицата. Цената ще е леко над твоя лимит, но ако те интересува - пиши на лични.

      (П.П. - ако последното се брои за реклама, модераторите да си кажат.)
      Последно редактирано от badeff; 23-01-14, 14:34.
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за покупка на 125 кубиков ендуро мотор

        Благодаря на отзовалите се реши се ще е или yamaha или хъскито!

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за покупка на 125 кубиков ендуро мотор

          Е, варианти колкото щеш - чети, гледай, пробвай и тогава решавай. Иде сняг, до следващия сезон има време.
          Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

          TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X