Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Keeway TX-50 Supermoto мнения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Keeway TX-50 Supermoto мнения?

    Някой карал ли е.. би ли ми го препоръчал като за първи мотор? или някакъв друг супермото?

    http://keeway-bg.com/index.php?optio...b5aab18c244864

  • #2
    От: Keeway TX-50 Supermoto мнения?

    Колега, много трудно ще намериш мнение от първа ръка за тази моторетка. Моят съвет е да започнеш с нещо друго от сорта на Дерби Сенда, Априля, Бета, Хускварна или Ямаха ДТ-Х
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • #3
      От: Keeway TX-50 Supermoto мнения?

      Аз се сдобих TX50 преди половин година. Минал съм някаде около 2000 км с него и досега не съм имал сеиозни проблеми освен с регистрацията, трябваше да чакам 2 месеца да вкарарат модела в системата на КАТ, и май се оказа че аз бях с първия TX50 в България . Най големия проблем е електрическата система щото кабелите са някви китайски боклуци и през зимата се нацепиха и трябваше да се правя на електичар. като ми го донесоха беше без бензинов филтър и така го карах 1000 км докато не ми се задръстиха жигльорите и не ма остави на един баир та от тогава му сложих филтър и досега проблеми не съм имал. Иначе мотора е бая тежък кат за 50 кубиков някаде кам 130кг пълен, доста стабилен и бая висок. в сравнение с другите 50 ки е по бавен мога да подържам някаде към 60-65км/ч без да го зоря иначе вдига до към 85км/ч. Има 6 скорости ама къси и ниски такаче малко като трактор с 55 зъба отзад и на гаден баир вдига към 70км/ч. Гадното е че няма някой екстри като оборотомер, поплавак за бензина, единственото нещо което има на таблото е километраж и 4-5 лампи.Като цяло съм доволен от таз резачка Надявам се да съм помогнал Ако няко има въпроси за тоз миксер да пита

      Коментар


      • #4
        От: Keeway TX-50 Supermoto мнения?

        90 кила не 130 ти го изкара баси тюфлека

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X