Обява

Свий
Няма добавени обяви.

стържене при 2H отпред в ляво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • стържене при 2H отпред в ляво

    Здравейте колеги, чува се стържене отпред в ляво.Когато включа на 4H и спира стърженето.Колата е Витара 93 година 8 винтила.

  • #2
    От: стържене при 2H отпред в ляво

    С какви хъбове или е с капачки? Прегледай ги, обърни внимание и на втулката в шенкела.
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      От: стържене при 2H отпред в ляво

      с капачки е.Има в едната капачка луфт но е малък.Каде се намира тази втулка?

      Коментар


      • #4
        От: стържене при 2H отпред в ляво

        Втулката на главината....стърженето появава ли се при каране по лек неравен терен(да речем павета).Хвани външното каре от вътрешната страна и го разклати за да добиш поне малка представа дали има луфт.Поздрави
        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

        Коментар


        • #5
          От: стържене при 2H отпред в ляво

          Самото каре доста хлопа в главината.В смисел когато го хвана от вътрешна страна марда много в главината, незнам дали това е нормално?

          Коментар


          • #6
            От: стържене при 2H отпред в ляво

            Виж игления лагер.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              От: стържене при 2H отпред в ляво

              Има теми за тези втулки намери ги и виж кое как. Даже имаше тема и за замяната им с иглени лагери. А че са те не се съмнявай, който е карал витара рано или късно се сблъсква с този проблем. А между впрочем каква ти е витарата
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • #8
                От: стържене при 2H отпред в ляво

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0206.jpg
Прегледи:1
Размер:180.7 КБ
ID:5554720Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0333.jpg
Прегледи:1
Размер:130.9 КБ
ID:5554721
                1.6 8в.Ше потърся за иглените лагери.Благодаря и поздрави

                Коментар


                • #9
                  От: стържене при 2H отпред в ляво

                  Вадиш карето, изчистваш втулката и тъпчеш с някаква водоустойчива грес.
                  Ако ти е кеф, сменяш и семерингата, ако не след 2 год пак.

                  Коментар


                  • #10
                    От: стържене при 2H отпред в ляво

                    Благодаря колеги, прочетох темата за замяната на втулките с иглени лагери и смятам да направя така.Още утре ще потърся лагерите и шаибите.
                    Поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      От: стържене при 2H отпред в ляво

                      Проблема е решем с лагери.Благодаря колеги за помоща.Искам Също така да ви попитам за муфата със шлиците(не съм с ръчки или автоматички хъбове а с нещо като муфа с шлици)-износени са шлиците и има луфт в шлиците на карето.Имате ли представа къде трябва да търся такава капачка?

                      Коментар


                      • #12
                        От: стържене при 2H отпред в ляво

                        Ако не ти създават ядове тия Капачки не ги пипай на старата ми витарка и аз си мислех че са поизносени но доста зор са видели а не са здали багажа и до ден днешен.
                        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                        Коментар


                        • #13
                          От: стържене при 2H отпред в ляво

                          Те не правят проблеми но само лангъркат по черно има луфт между капачката и карето

                          Коментар


                          • #14
                            От: стържене при 2H отпред в ляво

                            Този шум от бронзовите втулки променя ли се при подаване и отнемане на газ?
                            Или само при неравности?
                            Най ме е страх от хора без мечти...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X