Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Бургаска среща"- Honda Real Time

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Бургаска среща"- Honda Real Time

    Здравейте колеги от Бургас и региона, с някои от вас се познаваме с други ще се радвам да се запознаем. Затова и кръстих тая тема Real Time щото ако я пиша 4х4 среща и ще предизвикаме сарказъм в батковците от другите форуми с истинско 4Х4.
    Та идеята е да се съберем Цървита и Харвита, някъде за най-много час, тъй като предполагам че повечето са ангажирани, да се запознаят хонделките една с друга пък и ние покрай тях да споделим кой какво прави и колко още ще прави по тях.
    напоследък времето е хубаво тъй че може и външна да е срещата на някой паркинг пък може и вътрешна в закрит паркинг както правят колеги от други форуми.
    Аз лично залагам на съботи или недели, но не е проблем и след 17:00ч. в делник.
    Дайте идеи и можем да скалъпим нещо неформално, пък по нататък можем да го ъпгрейдваме при желание.
    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

  • #2
    От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

    съгласен съм, нямам претенции за време и място.
    Honda HR-V 4WD D16W1

    Коментар


    • #3
      От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

      Приветствам идеята!Да уточним време и място и готово

      Коментар


      • #4
        От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

        И аз съм съгласен.Работя на 24 часови смени така че стига да не съм на работа с удоволствие ще дойда.Само за информация смените ми до края на месеца са на 16,20,24,и28.През другото време съм свободен.

        Коментар


        • #5
          От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

          Ей, че сте чевръсти,браво! Да видим дали ще се включи още някой. Пуснал съм лични и ще звънна на още някои колеги, които вероятно влизат по-рядко във форума и ще излезем с предложение.
          "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

          Коментар


          • #6
            От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

            Айде и предложението от мен:

            Дата: 18.01, идната събота докато още има ентусиазъм и времето бива, пък и колегата Voda4a ще е отпочинал.
            Час: 10:00ч не вярвам да е рано пък и после всеки е свободен да си върши семейната длъжност, ама поне един два часа сутрин в събота си заслужаваме.
            Място: Паркинга на Метро- Малко клиширано, но има следните предимства за начинаещи формирования, като нашето. Удобен тестдрайв до въртележката на Джъмбо, ако някой изяви желание. Барче за кафе в пластмасова чашка във входа на магазина ако някой сме го изкарали твърде рано от вкъщи. И не на последно място немско камионче със скара и дървени сепаренца/ Дано да е там още/, за тия дето са огладнели/ожаднели преждевременно.

            Пишете ако се приема на първо четене.
            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

            Коментар


            • #7
              От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

              Да,супер,ама аз съм извън БсПрез седмицата до четвъртък съм на разположение,ако решите нещо.....Ако ли не-приятна среща на бургаските CR-V-та

              Коментар


              • #8
                От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

                Пишете и мен ако е неделя,или след 17,00 през седмицата.Събота ми е работен ден.

                Коментар


                • #9
                  От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

                  Ок, тази събота да я отложим. Ако искате да направим втори опит/ делничен/ следващата седмица например в сряда 22ри след 17:00ч. Мисля, че още около час е светло после? .
                  "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                  Коментар


                  • #10
                    От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

                    За сряда и аз съм навит.За събота имам планувана генерална репетиция за трифонов ден на вилата.

                    Коментар


                    • #11
                      От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

                      Дотук сме двама, може и още! Ще си нося стария комплект съединител, да ви покажа до какво състояние е каран без никакви индикации за приплъзване, както и сменения по малък лагер на първичния вал. Ще ме разпознаете по червената значка "Honda" дето ми пратиха от немския е-bay за подарък към новия лагер.
                      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                      Коментар


                      • #12
                        От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

                        Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                        Дотук сме двама, може и още! Ще си нося стария комплект съединител, да ви покажа до какво състояние е каран без никакви индикации за приплъзване, както и сменения по малък лагер на първичния вал. Ще ме разпознаете по червената значка "Honda" дето ми пратиха от немския е-bay за подарък към новия лагер.
                        шума при натискане на съединителя изчезна ли нацяло след смяната им?
                        Honda HR-V 4WD D16W1

                        Коментар


                        • #13
                          От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

                          Трима сме.

                          Коментар


                          • #14
                            От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

                            и мен ме бройте, ще дойда към 17,30
                            Honda HR-V 4WD D16W1

                            Коментар


                            • #15
                              От: "Бургаска среща"- Honda Real Time

                              И аз ще дойда.За паркинга на Метро ли остава?
                              Последно редактирано от mitkows; 19-01-14, 22:09.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X