Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ауди 2,3 Авант куаттро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ауди 2,3 Авант куаттро

    Здравейте ,на скоро се здобих със ауди 2,3 куаттро авант 5цил .Като цяло много ми допадна.Автомобилчето е92-ра година,всичко по нея си бачка,но имам един бутон,който при натиск свети задния диф-цял.Това блокаш ли е? Какво се случва? Мога ли да завивам при вклюно положение.Предварително се извинявам ,първо че започнах със грешния вапрос.Сега на темата двг Може ли да се вдигне още моща натоя мотор,и със какво?Прече ли ако има газово?Още несъм сложил,горе долу издъжам на разхода но кефа надделява,атова сезаплаща.Ако реша за газово,моля да ми препоръчате,модел и качество. БЛАГОДАРЯ ВИ-АКО ВСЕ НЯКОЙ РЕШИ ДА ПОДАДЕ РЪКА .ЗАПРЪВ ПЪТ ВЛИЗАМ ВЪВ ФОРУМА ПЪК И МАЛКО СЪМ -КОМПЮТЪРЕН ИНВАЛИД.

  • #2
    От: Ауди 2,3 Авант куаттро

    Здравей!
    Много безаварийни с новата придобивка.
    Относно въпроса за бутона, да това е ръчен 100% блокаж на задния диференциал. Използвай го само когато си върху сняг и лед и то когато не можеш да тръгнеш. Като цяло куатрото е доста проходимо.
    Можеш ли да кажеш кода на мотора, защото ако е NG то е с механичен инжекцион, който трудно можеш да тунинговаш. Относно газифицирането става но забравяш за нормална работа на бензин.
    Бих те посъветвал да прочетеш темите в ауди форума, където има доста информация.
    Hyundai Galloper 3.0 V6

    0885 44 60 16

    Коментар


    • #3
      От: Ауди 2,3 Авант куаттро

      Това с копчето е блокаж на задния диференциал. Когато свети е включен. Ползва се само за буксуване и се самоизключва при скорост над 25-30км/ч. Не му хубаво да го караш на сухо с включен блокаж. Варианта с чип едва ли ще те устройва, защото няма да вдигне мощността с повече от 7-10к.с. Няма голям смисъл от 300-400лв дето ще се дадат. За газта - по принцип носи на газификация, но по много не знам.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #4
        От: Ауди 2,3 Авант куаттро

        АКО ИМАШ ПРЕДВИД ПЪРВИТЕ БУКВИ ОТ НОМЕРА НАДВГ ЗАПЧВАТ ААR. До колкото разбирам е пълна инж. ноима и делко

        Коментар


        • #5
          От: Ауди 2,3 Авант куаттро

          Първоначално публикуван от rusanov Преглед на мнение
          ...Можеш ли да кажеш кода на мотора, защото ако е NG то е с механичен инжекцион, който трудно можеш да тунинговаш. Относно газифицирането става но забравяш за нормална работа на бензин.
          ...
          Има специално ГИ за мех. инжекцион. Работи си и на бензин и на газ безпроблемно. Само че болшинството газаджии оло монтират обикновена ГУ или изобщо не искат да се занимават с мех. инж.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Ауди 2,3 Авант куаттро

            Гледах номера на мотора запчва ААR И-Благодаря,че има хора ,които се отзовават начинаещи.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X