Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да убием змия?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как да убием змия?

    Няма да чета цялата тази Тема, но заглавието като го прочетох и откачих!
    Първо на първо, как ще убиваш Змия... Какви са тези тъпотии! Защо трябва да убиваш змия? Стига с тия глупости..

    Коментар


    • От: Как да убием змия?

      Това пепелянче дълго една педя го видяхме на една от пътеките покрай хижа Рай. Можех да го убия с едно стъпкване, ама защо, много ми беше по-приятно да го снимам и да се разделим поживо-поздраво. Вижда се колко бързо се скри в тревата, то се плаши пъти повече от нас, отколкото ние от змиите.

      http://tube.offroad-bulgaria.com/vid...bb19f2d8d9524d
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Как да убием змия?

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Това пепелянче дълго една педя го видяхме на една от пътеките покрай хижа Рай. Можех да го убия с едно стъпкване, ама защо, много ми беше по-приятно да го снимам и да се разделим поживо-поздраво. Вижда се колко бързо се скри в тревата, то се плаши пъти повече от нас, отколкото ние от змиите.

        http://tube.offroad-bulgaria.com/vid...bb19f2d8d9524d
        Ето така се постъпва! Много често и аз срещам змии, по моя край към Маджарово, но само ги срещам... а ако видя някой да я убие, сигурно ще има последствия, големи!

        Коментар


        • От: Как да убием змия?

          Първоначално публикуван от Димитър Насков Преглед на мнение
          Ето така се постъпва! Много често и аз срещам змии, по моя край към Маджарово, но само ги срещам... а ако видя някой да я убие, сигурно ще има последствия, големи!
          Какви последствия ще има,нали знаеш поговорката.УБИЙ ГЛУПАКА С МЪЛЧАНИЕ.По-добре си го подмини както подминаваш змиите,той ще си намери майстора някои ден.
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • Re: От: Как да убием змия?

            Първоначално публикуван от Димитър Насков Преглед на мнение
            Ето така се постъпва! Много често и аз срещам змии, по моя край към Маджарово, но само ги срещам... а ако видя някой да я убие, сигурно ще има последствия, големи!
            Възхищавам ти се! От 512 поста - нито едно смислено и полезно мнение в този форум...
            Специално за теб ще хвана да убия някоя змия, само за да видя "големите последствия".
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Re: От: Как да убием змия?

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Възхищавам ти се! От 512 поста - нито едно смислено и полезно мнение в този форум...
              Специално за теб ще хвана да убия някоя змия, само за да видя "големите последствия".
              Недей че ще останем без тебе У форУмат
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Как да убием змия?

                Първоначално публикуван от Димитър Насков Преглед на мнение
                Ето така се постъпва! Много често и аз срещам змии, по моя край към Маджарово, но само ги срещам... а ако видя някой да я убие, сигурно ще има последствия, големи!
                Както казах, ако я видя там където играят децата ми ще я убия без да се замисля защото със сигурност ще се върне. Там не е нейна територия. Но в гората трябва да си пълен глупак, за да я убиеш.

                П.С - Колега, не се заяждам, ама с тия заплахи си леко смешен !
                Поздрави !
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • От: Как да убием змия?

                  Айде баста.

                  Коментар


                  • От: Как да убием змия?

                    Ясене, той виж как го казва.. Изтъква се като защитник на змиите. Ако го захапе пепелянка, остава да каже, че е било от любов.. Прав е колегата ScrapHeap !
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • От: Как да убием змия?

                      Стана 5 часа, айде вече майките и татковците да идват и да ви прибират.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X