Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

    От известно време ми се набива очите една банерна реклама в най-различни форуми, вкл. в този... Купуваш си "джаджата" от банера и разходът ти пада наполовина... Не слагам линк, но ще я видите със сигурност...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

    За мен 100% измама.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • #3
      От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

      без да искам затворих файла и сега не виждам банера за да отворя и копи-пейстна тук текста в стил "Иван Петров силно се впечатлява от всякакви устройства за икономия на гориво..." и снимани показания на БК веднъж среден разход "преди" 6л/100 и "след" 3,2л/100...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        Купуваш си "джаджата" от банера и разходът ти пада наполовина...
        ... която включваш в куплунга за запалката.

        Като "леля Койка" в пост отдолу се прехласва в суперлативи как разхода от 8.2 рязко спада на 5.1 /как ли е измерено ?!?/.

        В раздел "как работи" към творението на технологичната мисъл се загатва, че тайната се крие в "стабилизиране" на електрониката на автомобила като последната винаги страдала от липса на стабилизирано напрежение ... или разните му там глупости ....
        Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
        Бахти, как се изказах...

        Коментар


        • #5
          От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

          Смятай какви "тъпани" има по света...
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Смятай какви "тъпани" има по света...
            Четеш първото изречение в подписа ми...Обяснява много.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #7
              От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

              Вчера влизам в 1 магазин да си купя чистачки от най-евтините, че по-скъпи продават, ама пак толкова работа вършат. Пред мен мургав сънародник подпрял в/у тезгяха акумулатор и се обръща към продавача: "Бате, да змериш тоя акОмлатор да знам, да го фъргам ли или нов да си купувам."
              Продавача без да го зарежда пробва с товарна вилка и заключава: "Заминал е."
              Клиента: "Давай 1 нов същия, ама по-здрав, че таксито мъ чака."
              Продавача прибира стария през тезгяха, подава някакъв друг и му казва: 135 лв ти е акумулатора, а ет'и ти и 1 компютър да ти оправя токовете, да ти поддържа акумулатора и да ти намали разхода-струва 68 лв, ама на тебе отстъпка ще ти направя. Давай 200 лв и си готов. И като запалиш колата с новия акумулатор слагаш това в запалката и караш... Само мини от тука да ти замеря колата и да ти подпиша гаранциите..."

              Щях да се покъсам от смях. Нямаше да го пиша това тук, ако не бях видял темата. А познавам и собственика и продавачите в тоя магазин-хубави хора...
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

                Аааайде поредната тема.

                Стига бе хора. Рекламата си е реклама. А парите не обичат глупаците и невежите.

                Коментар


                • #9
                  От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

                  Интересно дали в Германия или във Великобритания се продава този "продукт" с такава "реклама"? Има доста подобни: Например бойлерите със серпентина с "турбулатор", автомобили с "контрол на динамичната устойчивост"...Абе както е писал колегата по-горе: "Захапват влакното?....

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

                    Баш тая простотия е обсъждана поне два пъти! А ако се плаща да и тече рекламата, няма нищо лошо. Точно в тоя форум ме съмнява да си я вземе някой де! Ама па знае ли човек? Напоследък попадам на "странни птици" все. Що така?

                    п.п. Ето: http://www.offroad-bulgaria.com/show...84#post2364884, http://www.offroad-bulgaria.com/show...06#post2359206
                    Ето и някои коментари:
                    “Веднага усетих разликата, колата ми се движи много по-добре и разхода ми падна страшно много, 2,2л/100км...Не е ли страхотно!”
                    “Купих Fuel Shark Saver за моя Mercedes Sprinter и разходът ми моментално падна от 11,2 на 7,1. Занимавам се със зареждане на магазини и пътувам по около 150-200 км на ден. Много бързо успях да възвърна инвестицията си и през последните 3 седмици всичко е чиста печалба!”
                    А даже и гориво връща.
                    ”Мога да ви кажа, че със сигурност има огромна разлика: карах 130 км по магистрала след като включих Fuel Shark Saver и разходът ми беше 7,2л/100км. Преди това беше 10,5л/100км. Струва си да го купите, повярвайте ми!”
                    Определено, като писани от един човек (даже не ми прилича на български словоред)!!
                    Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 10-01-14, 14:42.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      "Иван Петров силно се впечатлява от всякакви устройства за икономия на гориво..."
                      ...а Тедо от банери...
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        ...а Тедо от банери...
                        Явно има хора, които не правят разлика между "Реклама" и "Измама"...

                        Ако има банер с нещо истинско - било то на автомобил, вафла или салон за масажи, би било напълно нормално... Но неща от типа "вълшебен бълбукатор" си е чиста измама... Всеедно да рекламират картоф, а като го купиш да се окаже камък Това вече не е бизнес нали?
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

                          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                          Смятай какви "тъпани" има по света...
                          Ха, по света.... то тук що народ си напазарува бълбукатори....
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

                            Ей с'я карах зад една тойота, на която имаше рекламен надпис " монтиране на водородни станции за намаляване на разхода" и телефон за връзка.
                            Караше я една пълничка леля, дали тя ги монтира !?
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как да "намалите разхода на гориво" - поредната измамна банер реклама

                              Първоначално публикуван от Fipa Преглед на мнение
                              Интересно дали в Германия или във Великобритания се продава този "продукт" с такава "реклама"? Има доста подобни: Например бойлерите със серпентина с "турбулатор", автомобили с "контрол на динамичната устойчивост"...Абе както е писал колегата по-горе: "Захапват влакното?....
                              Продава се по целия свят. България няма монопол нито върху тарикатите, нито върху баламите. Имаме приблизително среден процент и от едните, и от другите.

                              Бойлерите с високотехнологични топлообменници реално съществуват, реално има полза от тях и реално са по-скъпи от по-обикновените. Сега дали всеки дето се рекламира като супер-дупер верно е такъв, не знам. Обикновено като си купувам такова нещо го разглеждам внимателно. Автомобилите и устойчивостта не знам. Гледам да ги управлявам в рамките на устойчивостта, създавана от сцеплението на гумите.

                              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                              Явно има хора, които не правят разлика между "Реклама" и "Измама"...
                              ...Това вече не е бизнес нали?
                              Бизнес ли е футболът? А масажите с консумация? Хомеопатията? Астрологията? Цигарите? Според мен всичко това е излишно и всячески се грижа моите приятели да не дават пари на такива бизнеси.

                              Това че НА ТЕБ това не ти върши никаква работа, не значи че този, който го е купил, не е изпитал онова висше удовлетворение от добрата сделка, за което е склонен да даде и повече от 50 лева (ако ги има де). И те така. Такъв човек, обикновено, дава последните си пари за нещо такова. И правилно.

                              Както казваше един продавач на гривни с магнити за подобряване на здравето - не е важно аз какво мисля за стоката си, важното е КЛИЕНТИТЕ какво мислят за нея.

                              Аз па съм си намалил разхода ЗА гориво, като съм сложил АГУ на три от колите. Според някои хора - излишна бомба в багажника, съсипала колата. Не че това им пречи да ми я поискат назаем де.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X