Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акъл за ЖиБка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Акъл за ЖиБка

    Първоначално публикуван от bestvaluestore Преглед на мнение
    Здравейте.Дайте и на мен съвет какъв джип да си купя.Искам да е до 3 годишен,над 204 к.с.Гледах в мобилето,че има такива,но аз не разбирам кои са надеждни.Не шофирам много - до 15 000 км/година.Предпочитам да е с ръчни скорости,но мисля,че няма много такива.Бях се насочил към БМВ Х 5 ,но се уплаших наскоро,като разбрах от няколко познати колко пари дават за ремонти.Доколкото знам БМВ,мерцедес и ауди джиповете се обезценяват по-бавно.Препоръчайте нещо с разход до 10л/100,ако може и да е бензин,в краен случай дизел.Мерси.
    По-сериозно колега...Имате пари за 3 годишен СУВ (ЖиБ) , а нямате за гориво и консумативи...10/100 бензин е утопия,при зададените параметри.
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #62
      От: Акъл за ЖиБка

      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
      По-сериозно колега...Имате пари за 3 годишен СУВ (ЖиБ) , а нямате за гориво и консумативи...10/100 бензин е утопия,при зададените параметри.
      Хем сърби хем боли се казва на това!
      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

      Коментар


      • #63
        От: Акъл за ЖиБка

        Първоначално публикуван от bestvaluestore Преглед на мнение
        Здравейте.Дайте и на мен съвет какъв джип да си купя.Искам да е до 3 годишен,над 204 к.с.Гледах в мобилето,че има такива,но аз не разбирам кои са надеждни.Не шофирам много - до 15 000 км/година.Предпочитам да е с ръчни скорости,но мисля,че няма много такива.Бях се насочил към БМВ Х 5 ,но се уплаших наскоро,като разбрах от няколко познати колко пари дават за ремонти.Доколкото знам БМВ,мерцедес и ауди джиповете се обезценяват по-бавно.Препоръчайте нещо с разход до 10л/100,ако може и да е бензин,в краен случай дизел.Мерси.
        ... с риск да прозвуча грубо, но:

        "Колега", ако въобще си над 18, зЕми прОчети малко, щото не си, пък тогава задай въпроси по същество, щото твоите са в стила на подфорума за двутактовите моторчЕта !

        Ако наистина имаш нужда от съвет, не злоупотребявай с добрите намерения на съфорумците, и доста от нас ще се опитат да ти помогнат.

        P.S. Поста, все пак, е грамотен, та коментара ми в първата част може да е малко пресилен.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #64
          От: Акъл за ЖиБка

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          ...10/100 бензин е утопия,при зададените параметри.
          Ето го :
          http://www.dnevnik.bg/skorost/2010/1...iia_hailendur/

          Според рекламата се вписва в изискванията за мощност и разход . Говорим за хибридната версия ! Има само един недостатък . Цената !
          Един се продава и в тукашния бивш Продавалник на цена малко под 60 000 лв.
          В немското мобиле за нов излиза цена от 36 200 Евра.
          Пък и човека нищо не е споменал за бюджета си !
          Не, че смятам такова запитване за сериозно !

          Коментар


          • #65
            От: Акъл за ЖиБка

            Великата китайска стена!
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21413878989849358_4.jpg
Прегледи:1
Размер:1.3 КБ
ID:5618120




            Частно лице
            Регион: Пловдив
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 23-10-14, 17:26. Причина: mobile.bg

            Коментар


            • #66
              От: Акъл за ЖиБка

              И м/у другото, Колега, ако наистина питането ти е сериозно, имам джипа който който ти трябва.

              Китайски вариант на TLC 120, външно 1:1, в/у шаси и ходова част на Паджеро 2, с двигател 2л. бензин (4G63), същия като на Great Wall 2.4л.,
              с всички възможни екстри + заводска италианска газова уредба 60л., и е произведена 2011 в Германия (по схемата на Great Wall).
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X