Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

    Искам да си взема атв но не мога да избера от двете марки.
    Атв-то ще го използвам да карам по поляните

  • #2
    От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

    рапторчето сякаш по-добре! ноо това си е мое лично мнение, поне от това което съм виждал ямахата деяне повече

    Коментар


    • #3
      От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

      Ако можете да карате с "крачни" скорости Раптор 700 е за предпочитане отвсякъде.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

        kfx 700 има двойно-тройно по-висок разход на гориво, като цяло общото между двете е единствено цифрата 700, аз съм за раптора, скоростите се научават за 2 карания.

        Коментар


        • #5
          От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

          Мноо ясно, че раптора! По- лек, по- маневрен, по- малък разход, ръчни скорости...
          R 727cc BB KIT
          ZJ V8
          WK2 V6

          Коментар


          • #6
            От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

            Раптор. Много здрав и издръжлив, смешен разход на гориво, същевремено и много опасен!

            Коментар


            • #7
              От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

              KFX-а има някой преимущества , но не дай боже да се счупи (аз в момента правя почти основен ремонт на двигателя и ми се реве), а и разход под 12 не може да го свалиш,да не говорим ,че отива и към 15-17 ако го караш както трябва Аз лично го предпочитам заради автомата, но може би трябва да послушаш другите колеги

              Данчо за теб зная що си предубеден към kfx-a

              Коментар


              • #8
                От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

                всъщност ти си направи основен ремонт! Кофтито е че е по две всичко

                Коментар


                • #9
                  От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

                  Аз съм притежател на Раптор 700 и мога да кажа че това е най-якото атеве което съм карал някога. Изключително здрав и вървежен мотор разхода спрямо мошноста е смешен и е толкова приятен за по дълги преходи. Карал съм и въпросното кавазаки и лоша дума за него не бих казал доста добро атеве но ямахата ми допада повече;-)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

                    Колко гори раптора

                    Коментар


                    • #11
                      От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

                      Зависи от начина ти на каране , но с един резервоар минаваш междо 100-120 км

                      Коментар


                      • #12
                        От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

                        +1 за Раптора. Резервара по мануал го дават 11 литра, според мене разход над 8 трудно ще докара (или аз поне не мога) така че 150 км с 1 резервоар се минават спокойно.

                        п.с. За мен клас 700 е една идея тежко, защо не се замислиш за машина 450?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

                          Всичко зависи от трасето и начина на каране. На Търновското състезание Ивайло с раптор загасна на 1 км. преди финала, а трасето нямаше 80 км.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

                            а колко гори на 100 км

                            Коментар


                            • #15
                              От: Kаwasaki kfx 700 или yаmaha raptor 700

                              Първоначално публикуван от stavrov Преглед на мнение
                              Колко гори раптора
                              Колкото и да му сипеш , всичкото си го папа и пита за още , но по-малко от Кавата...
                              Относителни са нещата много дори. Зависи от стил на каране, терен , състояние на машината и в крайна сметка може да видиш и 10 и 20л да изчезват , без да си разбрал къде са отишли...При АТВ нещата се мерят малко като при мотокарите , където разходът е на час .Все пак става въпрос за постояно пресечен и разнообразен терен с различна скорост и различно тегло на водачите...Като цяло кеф цена няма и машината няма да я ползваш да обикаляш постояно и по цял ден с нея, че да бъдеш финансово ощетен толкова от апетита и, затова помисли и за екипировката , кой ще ти я поддържа, има ли с кого да караш и т.н.. Като цяло сам не се излиза , лично аз го избягвам това . Причините преполагам са обясними, стига да се позамисли човек над това предварително. Успех и дано попаднеш на добър екземпляр.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X