Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Моят нож беше със счупен връх преди около година и му подмениха острието без да ходя до там, само изпратих пратката по куриер. Забавиха се около месец от изпращането.

    Сега мисля, че беше тази пролет ми се счупи и пружината и им писах имейл през сайта. Отговориха ми с голямо закъснение, но човекът, представи се за един от собствениците, дойде лично до вкъщи да вземе счупения нож и след това отново лично ми го донесе. Беше изключително любезен и ми се извини за забавянето. Каза, че са уволнили предишните работници и сега качеството било добро. И наистина, ползвайки ножа само за рязане на храна и тояги за подпиране при ходене в гората, ножът е цял и държи острота.

    Така че, каузата не е загубена - напротив, много е вероятно да ви подменят счупените детайли.

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Моите два ножа стояха повече от година при тях , докато ми подменят счупените остриета. Исках даже да ги съдя, но нямаше как, защото поръчката не беше на мое име.
      Миналото лято , реших да им дам втори шанс, след като подменените остриета си работеха доста добре. Обадих се по телефона да питам за един нож с надпис, дали е възможно да се изработи за определена дадата. След като се разбрахме , че може , им изпратих на пощата подробности за ножа и надписа. Две седмици , след определения срок им писах, че вече не ми трябва този нож, тъй като събититето , за което беше подарък отмина . След още месец ми се обаждат от Еконт ,че имам пратка, отказах я . На другия ден ми се обади някой, беше любезен и поиска да му обясня цялата ситуация. Накрая ми обясни , че те нямало как да изпълнят такава поръчка в този срок и ми се извини за безпокойстеото. Аз приключих с тази фирма. Правят наистина добри ножчета, но не знаят как да задържат клиенти.
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        ... Правят наистина добри ножчета...
        Ама не всеки път

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Първоначално публикуван от solart Преглед на мнение
          Ама не всеки път
          Поеха си отговорността и си оправиха грешката , макар и бавно.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            ей, добре че вдигнахте темата, да се сетя че имам 2 ножчета, като нови са дори след толкова време..............щото не са използвани де, не за друго.
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Резултатът с рекламацията на форумните ножчета беше предвидим и единствено възможен. Правилният подход беше да съберем партидата (поне по- голямата ѝ част) и да я дадем за подмяна на остриета и пружини накуп. Щеше да стане и по- бързо, щяха да станат и по- еднакви. Сега, всяка форумна ножка си е сама за себе си и е сдялана от квото имало в момента, закалена колкото- толкова. Моите ми ги отремонтираха, оставих си едно, другите ги подарих.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                След дълго туткане, най- накрая реших да сменя и моето.
                Писах мейл на Менли и на другия ден получих обаждане от Иван Аврамов. Мисля, че е един от собствениците. Каза ми да пратя ножчето(счупен връх от нищото) и че ще ми го сменят. Миналия петък го пуснах с Еконт и днес го получих. Острието е сменено и изглежда доста по-различно. Металът сивее и е доста по-матов. Още не съм го пробвал как държи ряз.

                Като цяло съм приятно изненадан от бързата реакция и учтивия тон.
                Г-н Аврамов ме помоли да пиша тук, че ножче с номер 130 донесено за смяна на острието преди много време от жена, е готово отдавна и чака да бъде прибрано.
                Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Хммм, моето му се счупи пружината одавна още и така си го хвърлих в шкафа...
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Дано ме противоречи на правилата:
                    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=217171
                    Ако някой реши- да звънка.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Ножчето с номер 130 е дадено от мен на ръка, на колегата "artefekt", но телефона не го помня, нека ако чете да се обади! Оправено е и стои при Менли!
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                        Ножчето с номер 130 е дадено от мен на ръка, на колегата "artefekt", но телефона не го помня, нека ако чете да се обади! Оправено е и стои при Менли!
                        Ужас! Занесох го преди Нова година...и го забравих. Другата седмица ще го взема. Благодаря Жоро

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Днес намерих моето захвърлено в един шкаф, още тогава се беше счупила пружината и така го зарязох. Днес писах на тия от Менли, искам да си го ремонтирам. Държаха се отзивчиво и любезно. Ще им го изпратя и ще видим
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Брей. Аз имам вече две счупени - едно за пружина и едно за острие. Ще ги търся и аз.

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Брей. Аз имам вече две счупени - едно за пружина и едно за острие. Ще ги търся и аз.
                              Мини да ти дам и моето.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Какво ги правите тези ножчета? Компоти и консерви ли отваряте?
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X