Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Менли - рекламация

    Колеги, днес момчетата от "Менли" се свързаха с мен и обсъдихме въпросните проблеми. Само да кажа че са били уведомени от колега от един друг форум за нашите проблеми с остриетата и чирените. В договора не е упоменато, но за това имаме вина ние, че не го обсъдихме, та на въпроса ВСИЧКИ ДЕФЕКТНИ И ДЕФЕКТИРАЛИ БРОЙКИ НА ПРОИЗВЕДЕНИТЕ ЗА НАС НОЖОВЕ ЩЕ БЪДАТ БЕЗВЪЗМЕЗНО ПОПРАВЕНИ. Пратете за тяхна сметка ножовете на адрес: София, до офис на "Еконт" бул.Военна рампа.
    Нека и колегите при които се появи проблем да имат предвид, че ще бъде подменен дефектиралият детаил дори да е по-натам във времето.
    Самите "Менли" в момеента провеждат задълбочени тестове и за тях ще бъдем уведомени до Вторник или Сряда.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

  • #2
    От: Менли - рекламация

    СУПЕР!!!

    Вече може да си правиме и най-дивашките тестове.....

    ПП По-натам във времето означава доживотна гаранция, или?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      От: Менли - рекламация

      Е, нека не прекаляваме!
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • #4
        От: Менли - рекламация

        С кое точно? С тестове или с времето?
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          От: Менли - рекламация

          Браво!
          Мъжка постъпка от тяхна страна.
          Абонамент към темата!

          Коментар


          • #6
            От: Менли - рекламация

            Поздравления за Менли!
            AUDI A6 2.8 V6 Quattro

            Коментар


            • #7
              От: Менли - рекламация

              Нека колегите с проблеми да пращат!
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • #8
                От: Менли - рекламация

                Изсичане на стар ръждясал болт брои ли се....?Шегувам се!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #9
                  От: Менли - рекламация

                  Не става ясно едно! Ако се докаже, че нашата партида не се е получила със стоманата от която пише, че е ножа ще сменят ли остриетата???? Или говорим за "козметика"
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Менли - рекламация

                    Имаш впревид ако се докаже ,че не са от 1.2379?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Менли - рекламация

                      Има се предвид следното: ако се докаже, че закалката на стоманата е компрометирана, желещите да сменят остриетата си ще го направят. Като казвам комрометирана имам предвид, че ако е по твърда то ще е по режещо но и по крехко, по-мека стомана не би била така резлива. Лично на мен в момента ми хареесва как реже и държи ряз.
                      П.П. Стоманата е тази която сме поръчали 1.2379.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • #12
                        От: Менли - рекламация

                        Коректна и мъжка постъпка от тяхна страна .
                        Щеше да е много тъпо да се покрият, но предвид факта че тази им дейност била странична, като любители на остриета, се очакваше .
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Менли - рекламация

                          И видяхте ли сега, че всички плюнки са били на халост.....
                          Имам два ножа на Манли, все форумни от РВЛ-34 и от Блейдфорума, като вашата стомана- никакви ядове и грижи по тях до момента!
                          Опитах се, и ще продължавам да се опитвам, да придобия нож и от този форум, защото съм убеден, че трябва да имам качествени български образци в колекцията си!
                          Продължавам да търся нож от форума, но моля ви, не спекулирайте с желанието ми...
                          Приятна вечер!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Менли - рекламация

                            Късно разбрах за поръчката на форумни ножове и не можах да се включа за съжаление. Но имам нож , автоматичен от друг форум , вече две години и нямам никакви забележки към изпълнението му от Манли , Стоманата е RWL 34.Добре се точи и държи хубав ряз дълго време.
                            Говори кратко . Искай малко .Тръгни си бързо . ПЕТЪР І

                            Коментар


                            • #15
                              От: Менли - рекламация

                              Първоначално публикуван от mamas Преглед на мнение
                              И видяхте ли сега, че всички плюнки са били на халост.....
                              Имам два ножа на Манли, все форумни от РВЛ-34 и от Блейдфорума, като вашата стомана- никакви ядове и грижи по тях до момента!
                              Опитах се, и ще продължавам да се опитвам, да придобия нож и от този форум, защото съм убеден, че трябва да имам качествени български образци в колекцията си!
                              Продължавам да търся нож от форума, но моля ви, не спекулирайте с желанието ми...
                              Приятна вечер!
                              Ами защо не си купиш от фирмата ?
                              Нашите се различават само по шарката на чирените .
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X