Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

    Здравейте и честита нова 2014 година.

    Нов съм в форума, така че ме щадете ако нещо съм объркал.
    Претърсих форума, но не успях да намеря дискусия за това Subaru - http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=16127

    Имате ли наблюдение за този автомобил? Интересувам се от следните неща:
    Главното, което ме притеснява е това перманентно 4х4 AWD (All-Wheel Drive) - надеждно ли е?

    1. Надеждност - Чести срещани проблеми и неизправности.
    2. Икономичност - Среден разход - градско и възможност за АГУ.
    3. Обслужване и поддръжка : ремъци, филтри, масло и др. Най-проблематични възли за ремонт.

    Интересно е защо не намирам мнение за точно този автомобил. Може да е толкова проблемен, че никой не го купува
    Моля пишете всякакви мнения, много ми харесва, но единственото което ме спира да си го купя е че нямам информация от първа ръка.

    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

    Това субару много ми прилича на Suzuki Ignis...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      Това субару много ми прилича на Suzuki Ignis...
      Едно и също е.
      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

      Коментар


      • #4
        От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

        Първоначално публикуван от padalov Преглед на мнение
        Главното, което ме притеснява е това перманентно 4х4 AWD (All-Wheel Drive) - надеждно ли е?
        Нека това твое "главно" притеснение отпадне ! Субару имат една от най-надеждните AWD- системи ! Относно другите питания..нямам конкретни наблюдения върху модела, но би следвало спокойно да понася газ. По- рядко срещани са , защото са непопулярен модел.
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #5
          От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Нека това твое "главно" притеснение отпадне ! Субару имат една от най-надеждните AWD- системи ! Относно другите питания..нямам конкретни наблюдения върху модела, но би следвало спокойно да понася газ. По- рядко срещани са , защото са непопулярен модел.
          И Сузуки също.
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • #6
            От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

            Ако е 1:1 с Игнис, значи е фултайм с вискомуфа. Виското по правило не изкарва повече от 80-100 хил. км., не се продава като резервна част отделно, а заедно с карданите-около 3500 лв. струва масрафа. Таралеж в гащите, ако питаш мен.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #7
              От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
              Нека това твое "главно" притеснение отпадне ! Субару имат една от най-надеждните AWD- системи ! ...
              Не знам дали е на субару системата в случая, но влез в сузуки форума да видиш колко са "надеждни" ! Колегата аздрав е обобщил ситуацията...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                Не знам дали е на субару системата в случая, но влез в сузуки форума да видиш колко са "надеждни" ! Колегата аздрав е обобщил ситуацията...
                Сега попрегледах и верно се оказва, че това чудо май си е изцяло Сузуки..от мотора, до AWD-системата..и то още от далечната 1995 година , но преди това се е подвизавало под името Суифт !
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #9
                  От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

                  Ма е с цЕл мост отзаде.Поне някакви ходове могат да му се докарат.Иначе виското на тези модели е дърво.Главно поради размера си,който е за тротинетка...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

                    М-да...на де що има Сузуки с виско е дърво, по размер е като консерва копърка...10-12 диска са вътре. Въпреки, че колега с Лиана твърдеше, че е минал към 2 мил. км. без да сменя виско и работело.
                    Животът е харизан кон според мен...

                    Теди

                    Коментар


                    • #11
                      От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

                      Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                      М-да...на де що има Сузуки с виско е дърво, по размер е като консерва копърка...10-12 диска са вътре. Въпреки, че колега с Лиана твърдеше, че е минал към 2 мил. км. без да сменя виско и работело.
                      Да не го е возил в багажника?
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #12
                        От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

                        Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                        ...колега с Лиана твърдеше, че е минал към 2 мил. км. без да сменя виско и работело.
                        Де бре.., да понамАли малко...
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

                          сигурно е лиана такси, но те са 4х2
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

                            На Иво таксито беше 4х4.Той да си каже колко е минАл...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Питане за Subaru - Justy III (NH, G3X) - 1.3/1.5 i 16V AWD

                              Субару ,Сузуки не правиха ли нещо такова в Унгария нявга ил са бъркам?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X