Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Discovery 3 vs Land Cruiser 120

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Discovery 3 vs Land Cruiser 120

    Здравейте,
    интересува ме, кой от двата джипа е по-добър. Става въпрос за цялостно поведение на пътя и извън него, надеждност, поддръжка и т.н. Рибар съм и тегля лодка с общо тегло около 500 кг, така че съединителя трябва да изкарва повече. Говорим за дизел. Общо взето това е.
    Благодаря предварително за отговорите.

  • #2
    От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

    Като на приятел ти казвам....Вземи Крузера..
    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

    Коментар


    • #3
      От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

      Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
      Като на приятел ти казвам....Вземи Крузера..
      Защо?

      Коментар


      • #4
        От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

        Крузера, и то от тия без съединител , по-добри са за дърпане !
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #5
          От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Крузера, и то от тия без съединител , по-добри са за дърпане !
          Ама тук все "капацитети".... След такива отговори, определено се чудя, за какъв чеп са форумите.

          Коментар


          • #6
            От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

            Първоначално публикуван от itodorov Преглед на мнение
            Ама тук все "капацитети".... След такива отговори, определено се чудя, за какъв чеп са форумите.
            Знаех си, че няма да "прозреш" поста ми ! Става въпрос за Ленд Крузер снабден с автоматична скоростна кутия ! Ии...мисли преди да се горещиш човече !
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #7
              От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

              А най-добри наместо да се ... горещиш или там каквото се води че правиш - да беше поизползвал малко търсачката .. от 2010 година досега все трябва да си понаучил как се ползва ... нали за това са форумите били .

              Коментар


              • #8
                От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                Защо....??? Защо....Защото съм карал доста и едното и другото и ти казвам, че крузера е по не капризен и доста по надежден.....Сега пак ме питай "Защо ?"
                Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                Коментар


                • #9
                  От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                  Вземи си Диското. Ти го заслужаваш.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Вземи си Диското. Ти го заслужаваш.
                    Подкрепям. Заслужаваш го.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #11
                      От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                      И повъзможност от горубляне
                      . LRE Bulgaria.
                      RRC SE V8 91г.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                        Може и от Дупница......."Нов внос" дет се казва......И после се почва един рев........Мани,мани....Аз три години карах Крузер 3.0 D4D и никакви проблеми, накладки,филтри,масло и газ,ама газ(служебна кола)........6 месеца карах RANGE ROVER VOGUE 3.6 ТД и ми побеля косата дето я нямам, а беше нов 2010 година на 60 000 км. Я заради замърсена геометрия на турбото, я заради някой датчик ще влезе в авариен режим, я катализатор...Абе капризна кола, НО супер луксозна.... A Крузера 120 си е непретенциозна добре вървяща джипка....
                        Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                        Коментар


                        • #13
                          От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                          Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
                          Може и от Дупница......."Нов внос" дет се казва......И после се почва един рев........Мани,мани....Аз три години карах Крузер 3.0 D4D и никакви проблеми, накладки,филтри,масло и газ,ама газ(служебна кола)........6 месеца карах RANGE ROVER VOGUE 3.6 ТД и ми побеля косата дето я нямам, а беше нов 2010 година на 60 000 км. Я заради замърсена геометрия на турбото, я заради някой датчик ще влезе в авариен режим, я катализатор...Абе капризна кола, НО супер луксозна.... A Крузера 120 си е непретенциозна добре вървяща джипка....
                          Благодаря за отговора

                          Коментар


                          • #14
                            От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                            Ако може даползвам темата на колегата. За тойотата всички знаем и има писано много, но и на мен много ми харесва дискавърито и рейндж ровър спорт (който доколкото съм запознат е дискавъри с други ламарини).Какво да очаквам от едно диско или рейндж спорт като проблеми , колата няма да е нова . Последните ми коли са все нови и не съм имал проблеми (хонда и тойота)но за нова кола над 50-60х.лв не ми се дават.Пусти мерак най накрая искам да си взема нещо дето ми е много ма сърцето а това са дискавъри, рейндж ровър спорт и криузер ама 100или 200но за тези не мисля че ще са ми удобни (карам почти само градско)и досега съм бил с паркетници, не говорим за оффроуд, за там имам витара
                            Grand Vitara 2005g- за работа
                            Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
                            Lexus RX200t -2016г.-евридейката

                            Коментар


                            • #15
                              От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                              Ровъри не вземай дизели. Не за друго, а са обслужвани на 30000км. По изискване на производителя. Ама се оказва, че за България е малко множко и след 150-180 000км имат проблеми с двигателите. И V6 и TDV8-тъжно , но факт. Баровците са преебани. Друг въпрос е що баровците вземат дизел.
                              Бензините за без грешка. Вземи си Рейнж Ровър Спорт суперчардж и после слушай приказки за хубавите Тойоти.
                              Предварително ти отговарям на екзестенциалния въпрос "колко харчи"- между 3 и 5 литра повече от големия дизел. По вървеж са несравними.
                              За други проблеми за Спорта не знам-ако решиш да минеш на истинския Ровър ще ти кажа там какви са.
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X