Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Discovery 3 vs Land Cruiser 120

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    И аз така.Само ,че не знам дали спирачните апарати позволяват по-малък размер джанти...
    Нямам представа за диското, но лесно можеш да провериш.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Нямам представа за диското, но лесно можеш да провериш.
      Навремето точно това ме отказа от покупка на Диско3. Последващите разходи - смяна на ремъци, алтернатора, гуми летни и зимни, каско .... и като седнахме и го сметнахме и преценихме, че не сме дорасли за нея. Иначе като цена/комфорт/визия са прекрасни за парите си на вторичният пазар.
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

        Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
        ... Последващите разходи - смяна на ...
        То и за ТЛК 120 се дават пари. Там който вземе над 7 годишна трябва да задели едни 4-5 бона само за дюзи. Иначе, снимката по назад в темата.

        Коментар


        • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          И аз така.Само ,че не знам дали спирачните апарати позволяват по-малък размер джанти...
          Марто - по едно време се бях засилил да сменям джанти с по-малки за да вкарам по-агресивни гуми. Ако не се лъжа и по спомен - джанти от БМВ стават, но не мога да се сетя за подробности. Така и не стигнах до монтаж. По спомен - влизат 16 или 17 цола - ако това може да послужи за ориентир.

          Коментар


          • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
            Марто - по едно време се бях засилил да сменям джанти с по-малки за да вкарам по-агресивни гуми. Ако не се лъжа и по спомен - джанти от БМВ стават, но не мога да се сетя за подробности. Така и не стигнах до монтаж. По спомен - влизат 16 или 17 цола - ако това може да послужи за ориентир.
            17'' стават със сигурност,проверих . Но пък дали си струва и джанти да се купуват...При положение че гуми си имам...А и няма цял живот тройка да карам... . Ще чакам петицата, четните ги пропускам нещо
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

              3-ката си е екстра. На мен си ми беше добре и не се сещам нищо което да ми е потрябвало и да го няма. Единствен укор имам към тия скапани кори които покриват куките - като ти потрябва да ги няма - гаранция си се омазал до лактите.
              Аз зимъска по едно време си карах без тях - не че аз съм закъсвал, ми тегли този, дръпни онзи .... и така.

              Коментар


              • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                Сега са наред Тойотаджиите да споделят...
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                  Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                  Сега са наред Тойотаджиите да споделят...
                  Войната на таралежите
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                    Войната на таралежите
                    Не с тази идея. Знаем,че и двете марки са велики...
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                      То и за ТЛК 120 се дават пари. Там който вземе над 7 годишна трябва да задели едни 4-5 бона само за дюзи. Иначе, снимката по назад в темата.
                      Това като задължително правило ли е или изключение?
                      Ако е често явление, то излъчва доста негативно впечатление за модела. Все пак говорим за ТЛК...
                      Ако и тея свалят гарда пиши го света на автомобилите (джибките) бегал....
                      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                      Коментар


                      • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                        То и за ТЛК 120 се дават пари. Там който вземе над 7 годишна трябва да задели едни 4-5 бона само за дюзи. Иначе, снимката по назад в темата.
                        При мен случая беше май на около 80хил.км май, забравил съм вече.

                        Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                        Това като задължително правило ли е или изключение?
                        Ако е често явление, то излъчва доста негативно впечатление за модела. Все пак говорим за ТЛК...
                        Ако и тея свалят гарда пиши го света на автомобилите (джибките) бегал....
                        Дюзите и помпите, както и почти всичко в света на автомобилите, не се произвеждат от тойота.Дали производителя на дюзите не беше дензо?
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          .Дали производителя на дюзите не беше дензо?
                          Точно така !
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Дюзите и помпите, както и почти всичко в света на автомобилите, не се произвеждат от тойота.Дали производителя на дюзите не беше дензо?
                            Може, наистина не съм запознат.
                            Но всеки като клиент, в частност Тойота биха могли да имат железни претенции и изисквания спрямо доставчика си (в случая на дюзите и помпите) относно качеството им. Дори са задължени предвид името и славата си, които имат (все още). Има доста други марки МПС, които са с нива под Тойота и също получават от някой доставчик дюзите и помпите си, но нямат проблеми с тях. Говорим за един от претендентите за кралското място в клас джиб (ТЛК). Ако да беше Фреелендер или Аро да си затвори човек очите.
                            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                            Коментар


                            • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                              За кралския клас Тойота са си претенденти. И такива ще си останат още дълго.
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: Discovery 3 vs Land Cruiser 120

                                А имаме ли в момента крал или всички само са претенденти?
                                В моите скромни представи от доста време се гонят няколко марки и модели като Патрол, ТЛК, ЛР Дифендър.
                                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X