Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

    Гледам че по нагоре в темата разпитваше за магазини за екипировка , та освен Louis

    http://www.louis.de/

    виж и Polo

    http://www.polo-motorrad.de/
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

    Коментар


    • #32
      От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

      Днес, случайно се натъкнах на дилър на Yamaha -
      (за тях въобще не се бях сетил и не влизаха в плановете - до днес)
      отпред бяха изтъпанили,
      като средновековен рицар готов за поход до Йерусалим
      ето това:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_280.JPG
Прегледи:1
Размер:60.7 КБ
ID:5554636
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_275.JPG
Прегледи:1
Размер:63.4 КБ
ID:5554637
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_276.JPG
Прегледи:1
Размер:63.8 КБ
ID:5554638
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_277.JPG
Прегледи:1
Размер:66.5 КБ
ID:5554639
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_278.JPG
Прегледи:1
Размер:62.1 КБ
ID:5554640
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_279.JPG
Прегледи:1
Размер:62.1 КБ
ID:5554641
      Последно редактирано от ivied; 16-01-14, 01:45.

      Коментар


      • #33
        От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

        изглеждаше страховито... и примамващо...
        то не бяха ролбари, кардан, куфари...
        (и цвета му даже - моят)
        ето още малко снимки на същия мотор:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_272.JPG
Прегледи:1
Размер:45.4 КБ
ID:5554642
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_271.JPG
Прегледи:1
Размер:49.3 КБ
ID:5554643
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_273.JPG
Прегледи:1
Размер:53.9 КБ
ID:5554644
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_274.JPG
Прегледи:1
Размер:44.1 КБ
ID:5554645

        седи си отпред, готов... и чака гадът...
        а сега де...
        "ама как, бе момче" - това чудо - за ежедневно ползване...
        продава се така - както го виждате - със всичко.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от ivied; 16-01-14, 01:50.

        Коментар


        • #34
          От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

          казвам ви, седеше там и... чакаше
          гадът му с гад!
          ама красива гад ви казвам
          а сега де...
          (ако искате вярвайте, ама разтреперих се )
          валеше... иначе, направо му се качвах за проба -
          и каската не си носех, ама щяха да намерят...)
          чак сън не ме хваща... б@си...
          доНатиснете снимката за да я уголемите

Име:messe2014.png
Прегледи:1
Размер:18.6 КБ
ID:5554647 трябва да реша
          http://www.motorradwelt-bodensee.de/

          Коментар


          • #35
            От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

            За мен това би бил мотора.
            Ако ми стигат "стотинките" го отнасях без да се замислям.
            Сега - BMW R1200RT 2006 г
            Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
            По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
            По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

            Коментар


            • #36
              От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

              Тая Ямаха направо за околосветско подготвена. Ако те устройва и имаш парите отнасяй я.
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • #37
                От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                Първоначално публикуван от kirilkirilow Преглед на мнение
                За мен това би бил мотора.
                Ако ми стигат "стотинките" го отнасях без да се замислям.
                оказа се, че това е май най-новото Super Tenere или Yamaha XT1200 Z ABS!
                81 kW (110 PS)
                (и аз май загубих и ума и дума вчера - нито ги питах, нито каталози ми... трябваха...)
                те стотинките никога не стигат, този е по-скъп от F800GS Адвенчъра...
                както е оборудван е на цената на R 1200 GS Adventure- гол?!
                ама нали ще е с финансиране и на лизинг...

                Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                Тая Ямаха направо за околосветско подготвена. Ако те устройва и имаш парите отнасяй я.
                ей, Мефистофели... абе, аз за жена не съм недоспивал толкова...
                ГОТОВ, а Владич..?! качваш се и тръгваш...
                накъдето си искаш... или докъдето ти стигнат парите
                (някой има ли опит с тия големите Супер Тенере-та ? - дайте отзиви, ей
                стават ли за ежедневно ползване? - ама що да не стават, те някой и с камиони
                или с ролс-ройси ходят на работа)

                бях... т.е. все още, имах-имам намерението
                да ги видя всичките накуп в края на месеца на това изложение...
                всичките дилъри, хендлъри и др. от Ю. Германия ще са накуп
                и да си организирам за набелязаните модели тест-пробите
                + събиране на оферти
                ама до 25-ти...
                (и днес вали, а тези и екипировка имаха там на място)

                P.S. ... но като гледам оригиналните "допълнения" на BMW,
                топ кейса - 400 Е, защитата отдолу - 180 Е, голямата слюда - 220 Е, чантичката на резервоара - 135 Е и т.н.
                Последно редактирано от ivied; 16-01-14, 10:50. Причина: 81 kW (110 PS)

                Коментар


                • #38
                  От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                  Чакай изложението, търпението е злато. Този мотор тока обурудван и там ще го има, но ще има според мен по добри цени. Виж и Aprilia Caponord 1200
                  Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                    Винаги съм се заглеждал по това тенере колега,чисто визуално много ми допада,предполагам е хубава машина щом тук ги срещам често по пътищата.
                    И разбира се че можеш да го използваш ежедневно за пътуване и за ходене на работа,тук има едни симпатяги с БМВ'та едното ''ГС'' и другото ''РТ'' чисто новички и лъскави накачени с всички куфари и защити по тях,карат на равно с колите и си ходят на работа така.
                    Поздрави!!!
                    Kawasaki GTR 1400

                    Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                      Първоначално публикуван от SIM Преглед на мнение
                      Винаги съм се заглеждал по това тенере колега,чисто визуално много ми допада,предполагам е хубава машина щом тук ги срещам често по пътищата.
                      И разбира се че можеш да го използваш ежедневно за пътуване и за ходене на работа,тук има едни симпатяги с БМВ'та едното ''ГС'' и другото ''РТ'' чисто новички и лъскави накачени с всички куфари и защити по тях,карат на равно с колите и си ходят на работа така.
                      Поздрави!!!
                      ...абе те куфарите се свалят, няма да си нося къщата с тях, всеки ден, но е добре да ги има за дълъг път...
                      мотора много ми допадна, седнах на него, но не го покарах, валеше...
                      и това ще стане... тези с Ямахата са ми наблизо...
                      но: (1.) този... "крайцер" надхвърля 2-ти определения бюджет...
                      (2.) ако имах опита и знаех, че точно такъв мотор ми трябва за дълги турове и пътешествия...
                      а не за (3.) всеки ден 20-30 км и пътувания уикенда до Алпите + 3-4 седмици отпуска лятото...
                      скъпо удоволствие е - верно, че кеф-а цена няма...
                      ама да не стане така, че да не го използвам и на 50%...
                      все едно с атомна подводница да ходя на плаж или за риба до близкия язовир...

                      Засега без пробите (50% дял за решението) и офертите от изложението 49 % + 1% случайност
                      в листата ми са:
                      1. Honda -
                      NC 750X - 40 kW (55 PS) - цена към 6 - плащам 3 бона!!! нов - пълна гаранция
                      Crosstourer - 1.237 ccm - 129 PS (95 kW) - V4 Motor, с кардан - 9-10 бона на 4-5000 км с 2 години гаранция
                      Crossrunner- V4 Motor - 782 ccm - 6-7 бона - на 1-2 години, на 2 000 км с 2 години гаранция
                      бюджетно най-изгодни с това 50% финансиране и 2 години гратисен период!!!
                      (тъкмо да понатрупам и опит и да знам на "крайцер" ли да се качвам, или на веялка за свободното време)
                      2. Tiger 800 на Триумф - 7-8 бона, на 1-2 години, на 2-3 000 км с 3-4 години гаранция
                      3. BMW F800GS - 8-9- бона - на 1-2 години, на 4-5000 км с 2 години гаранция
                      4. Yamaha XT1200 Super Tenere - 14 бона - 4 години гаранция
                      след като видях тва чудо и вече 2 дена не мога да спя и той е в списъка...
                      Последно редактирано от ivied; 16-01-14, 19:20. Причина: цени

                      Коментар


                      • #41
                        От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                        Без първия, който на мен малко ми малее, всички останали са ОК. Който и да купиш, няма да сбъркаш. Все пак за по-дългите асфалтови дестинации голямата кубатура е плюс. Както се казва - колкото повече, толкова повече. Отделен е въпроса, как, колко и къде ще го караш. На него никой не може да ти отговори. С лека завист /благородна/, - да ти имам проблемите........Обаче тоя, последния е трепач!
                        Последно редактирано от Сергей Янков; 16-01-14, 18:27.
                        BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                        LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                        Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                          http://worldbikeadventure.com/ Тук има кого да питаш за тоя мотор.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                            Първоначално публикуван от Сергей Янков Преглед на мнение
                            Без първия, който на мен малко ми малее, всички останали са ОК. Който и да купиш, няма да сбъркаш. Все пак за по-дългите асфалтови дестинации голямата кубатура е плюс. Както се казва - колкото повече, толкова повече. Отделен е въпроса, как, колко и къде ще го караш. На него никой не може да ти отговори. С лека завист /благородна/, - да ти имам проблемите........Обаче тоя, последния е трепач!
                            верно е трепач... а на живо... е още по-голяма ГАД!

                            Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                            но: (1.) този... "крайцер" надхвърля 2-ти определения бюджет...
                            (2.) ако имах опита и знаех, че точно такъв мотор ми трябва за дълги турове и пътешествия...
                            а не за (3.) всеки ден 20-30 км и пътувания уикенда до Алпите + 3-4 седмици отпуска лятото...
                            скъпо удоволствие е - верно, че кеф-а цена няма...
                            ама да не стане така, че да не го използвам и на 50%...
                            все едно с атомна подводница да ходя на плаж или за риба до близкия язовир...

                            Засега без пробите (50% дял за решението) и офертите от изложението 49 % + 1% случайност
                            в листата ми са:
                            1. Honda -
                            NC 750X - 40 kW (55 PS) - цена към 6 - плащам 3 бона!!! нов - пълна гаранция
                            Crosstourer - 1.237 ccm - 129 PS (95 kW) - V4 Motor, с кардан - 9-10 бона на 4-5000 км с 2 години гаранция
                            Crossrunner- V4 Motor - 782 ccm - 6-7 бона - на 1-2 години, на 2 000 км с 2 години гаранция
                            бюджетно най-изгодни с това 50% финансиране и 2 години гратисен период!!!
                            (тъкмо да понатрупам и опит и да знам на "крайцер" ли да се качвам, или на веялка за свободното време)
                            2. Tiger 800 на Триумф - 7-8 бона, на 1-2 години, на 2-3 000 км с 3-4 години гаранция
                            3. BMW F800GS - 8-9- бона - на 1-2 години, на 4-5000 км с 2 години гаранция
                            4. Yamaha XT1200 Super Tenere - 14 бона - нов - 4 години гаранция
                            не е толкова лесна дилемата - пожелавам на всеки да разбере
                            реално ще платя половината и след 2-3 години ще го върна... т.е. няма да го купувам, освен, ако дотогава не реша да доплатя...
                            така, че и това си е пак... дилема

                            Коментар


                            • #44
                              От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                              Добре правиш, според мен, че мислиш доста време и се консултираш за съвет... Във всеки случай не са малко пари. И аз не обичам да взимам прибързани решения--когато съм го правил резултатът е бил печален.

                              Ти все пак купуваш нов мотор така че страшно няма. И за да направя нещата по-сложни--аз бих погледнал Ямахата, но 660-цата.

                              Макар че от финансова гледна точка отговорът е ясен

                              Коментар


                              • #45
                                От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                                Май,само си чешите клавиатурата.
                                Каде и кога е това изложение,да видим дали ще ме изненада нещо.
                                Димитър Анастасов
                                d.anactacov@gmail.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X