Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с WJ 4,7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблем с WJ 4,7

    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
    .....ми светна АБС. ....
    Прочети го, ще си каже какво го боли. Изчисти го (на читалка) ако пак го боли ще си каже.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: Проблем с WJ 4,7

      Седалката ми не издържа 170кг. повече от година, а уж Хамериканците били дебели или само пухкави!
      Тез дине съм решил да я свалям и възстановявам, понеже никой не продава една седалка.
      Та се нуждая от насоки и съвети. Болката и е: клати се странично седалката и облегалката изтърва.
      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

      Коментар


      • От: Проблем с WJ 4,7

        Направи някоя снимка на проблемните места, като я смъкнеш, колега. И аз съм в тази категория (165кг./190 см.) и се чудя как не се е предала моята още?! Ама, не сме "виновни" ние (много сме си елегантни даже), обща болест е на тези седалки, като чета из нетЯ - паянтова ра'ота.
        Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
        Toyota RAV4 XA10 3S-FE
        Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

        Коментар


        • От: Проблем с WJ 4,7

          Абе не ги правят като едно време вафлите....
          WG 2.7 CRD

          Коментар


          • От: Проблем с WJ 4,7

            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
            Седалката ми не издържа 170кг. повече от година, а уж Хамериканците били дебели или само пухкави!
            Тез дине съм решил да я свалям и възстановявам, понеже никой не продава една седалка.
            Та се нуждая от насоки и съвети. Болката и е: клати се странично седалката и облегалката изтърва.
            И да ти продадат 1 седалка, вероятността и тя да е счупена е огромна. Седалките на WJ-я са от некачествен говнолин и се чупят за добър ден.
            Моята беше счупена и заварявана, счупи се пак и я заварявахме 2 пъти. След това смених седалката (без шейната отдолу) с уж здрава, която изкара няма и две години и пак стана за заварка.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Проблем с WJ 4,7

              130 литра 180 см - и аз съм в партията.Реших проблема с 15кг шина и винкели при един приятел с необходимите умения и база.Какво е правил точно - нямам идея обаче нищо не личи и седалката си е ок - като го купих беше пред полуразпад.Най важното е че всички настройки си работят след интервенцията.
              BMW X6

              Коментар


              • От: Проблем с WJ 4,7

                Беше скъсана на четири места! Заварих, боядисах, почистих, смазах и Я това не е моята седалка!!
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • От: Проблем с WJ 4,7

                  Това проблем пи е?
                  В събота по време на дъжда на една поляна със съвсем лек наклон, при тръгване на заден ход, по точно при нетръгване. Върти само едно задно колело и джипката стои на едно място. Наложи се да включа бавни за да изляза. Гуми А/Т.
                  Какво стана??
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • От: Проблем с WJ 4,7

                    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                    Това проблем пи е?
                    В събота по време на дъжда на една поляна със съвсем лек наклон, при тръгване на заден ход, по точно при нетръгване. Върти само едно задно колело и джипката стои на едно място. Наложи се да включа бавни за да изляза. Гуми А/Т.
                    Какво стана??
                    Колко време траеше това "Върти само едно задно колело"? В смисъл да не сте подавали леко газ и на порции от по 1 сек., защото тогава раздатката мисля, че няма да се сети да да прехвърли и към предния мост, а и LSD-то малко по-късно да започне да прехвърля към съседното колело.
                    WG 2.7 CRD

                    Коментар


                    • От: Проблем с WJ 4,7

                      Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                      Върти само едно задно колело и джипката стои на едно място....
                      Какво стана??
                      И аз забелязах подобно поведения на големия тежък сняг преди месец, (не съм слизал да погледна задно дясно дали върти) но не съм го пробвал принудително в идентична ситуация. Определено обаче предните на въртяха. Напред всичко си е ок, даже и на пресекулки да се подава газ, като са си зацепени всички колела няма забавяне...
                      Дали е нормално?
                      WG Limited 2.7 CRD 02
                      WG Overland 2.7 CRD 04/05

                      Коментар


                      • От: Проблем с WJ 4,7

                        Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                        Колко време траеше това "Върти само едно задно колело"? В смисъл да не сте подавали леко газ и на порции от по 1 сек., защото тогава раздатката мисля, че няма да се сети да да прехвърли и към предния мост, а и LSD-то малко по-късно да започне да прехвърля към съседното колело.
                        Че леко беше, леко и за кратко но за повече от една секунда. Бях във вилен имот и да не изровя райграса.
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • От: Проблем с WJ 4,7

                          Дочев, следващия път разори райграса с цялата газ и всичко ще е наред...

                          Коментар


                          • От: Проблем с WJ 4,7

                            Появи се едно виене, постояно и не се влияе от движението. Съмнявам се, че е някво моторче, което се включва след запалване на машината! Дайте предложения.
                            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                            Коментар


                            • От: Проблем с WJ 4,7

                              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                              Появи се едно виене, постояно и не се влияе от движението. Съмнявам се, че е някво моторче, което се включва след запалване на машината! Дайте предложения.
                              Дайте становище по моето питане, ако обичате, че от това виене да не ме вият чакалите и вълците нейде из Балкана.
                              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                              Коментар


                              • От: Проблем с WJ 4,7

                                Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                                Дайте становище по моето питане, ако обичате, че от това виене да не ме вият чакалите и вълците нейде из Балкана.
                                Пробвай: изключване напълно на вентилатора в купето; преминаване от газ на бензин и каране само на бензин, защото прилича или на разваляща се бензинова помпа или на развалящ се газов инжекцион или на развалящ се вентилатор в купето.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X