Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закупуване на Въздушна пушка с помпа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закупуване на Въздушна пушка с помпа?

    Здравейте приятели! Трябва да купим една въздушна пушка с "помпа" за подарък! Нямам си на идея каква, насочиха ме към Хатсан, но нещо тия турските. Условията са да е от висок клас и да е с помпа, а не със бутилка за сгъстен въздух!
    Гледах и една суматра 2500, но нищо не намерих за нея!
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    От: Закупуване на Въздушна пушка с помпа?

    Всички PCP-та са с резервоар за сгъстен въздух Дали ще я зареждаш от бутилка или с помпа си е лично твоя работа
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • #3
      От: Закупуване на Въздушна пушка с помпа?

      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
      Всички PCP-та са с резервоар за сгъстен въздух Дали ще я зареждаш от бутилка или с помпа си е лично твоя работа
      Да но бутилката си е консуматив! Ако някъде ти свърши въздуха трябва да си купиш нова, доколкото с помпата помпиш и си готов! Поне така мисля аз!
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #4
        От: Закупуване на Въздушна пушка с помпа?

        Вероятно говориш за въздушна пушка която се помпи за да надуе необходимото налягане за изстрел. На мен ми харесваха докато не се появиха газовите пружини. Тогава с едно зареждане винаги постигаш една и съща скорост. Обаче за PCP си разбрал грешно. Те имат бутилки в които се съхранява въздуха и когато ти свърши не отиваш да си купиш нова бутилка ами използваш купена от теб помпа да напомпаш въздух в твоята бутилка. По-лесния вариант е да имаш водолазна бутилка чрез която да прехвърляш въздуха от голямата в малката бутилка за да не ти се налага да помпиш като замаян докато напълниш бутилката на пушката.

        Коментар


        • #5
          От: Закупуване на Въздушна пушка с помпа?

          Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
          Да но бутилката си е консуматив! Ако някъде ти свърши въздуха трябва да си купиш нова, доколкото с помпата помпиш и си готов! Поне така мисля аз!
          Не си разбрал или аз не съм обяснил както трябва Пушката си има собствена бутилка, която е статична и не се подменя с друга. Зарежда се или с помпа или от друга, по-голяма бутилка.
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • #6
            От: Закупуване на Въздушна пушка с помпа?

            Зависи със какъв бюджет разполагаш,но се подготви за 1000 и + лева.Хатсан АТ-44 плюс помпа ще се побере във тази цена.ВТ-65,е по-добра,но и по-скъпа.Това оръжие е доста опасно и при боравене със него трябва да се внимава много,подлежи на задължителна регистрация във служба КОС.Помпата,се продава отделно от пушката,за да е прецизна ще ти трябва и оптика,модератор за да не плющи.И двата модела псп на Хатсан са 10-зарядни полуавтоматични пушки,разполагащи със цилиндър за високо налягане със манометър отчитащ до 300бара.Нормално напомпана ВТ-65 със 200б,прави около 40изстрела до спадане на налягането на 120б,след това разсйва.Хатсан ВТ-65RB,ето какво представлява:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131229_114029.jpg
Прегледи:1
Размер:174.7 КБ
ID:5548366
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131229_114415.jpg
Прегледи:1
Размер:109.8 КБ
ID:5548367
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131229_114537.jpg
Прегледи:1
Размер:172.7 КБ
ID:5548368
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131229_114842.jpg
Прегледи:1
Размер:78.9 КБ
ID:5548369

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131229_115908.jpg
Прегледи:1
Размер:93.2 КБ
ID:5548370
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131229_120044.jpg
Прегледи:1
Размер:70.2 КБ
ID:5548371
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131229_115130.jpg
Прегледи:1
Размер:96.4 КБ
ID:5548372
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • #7
              От: Закупуване на Въздушна пушка с помпа?

              Явно съм говорил за СО2 които са!

              Колко време отнема да се напомпи до необходимото налягане с помпата?
              Иначе избрахме ето тази (само да могат да ни я доставят):
              Hatsan BT 65 SB - Elite
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hatsan-bt-65-sb---elite_909761829_large.jpg
Прегледи:1
Размер:48.7 КБ
ID:5549905
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #8
                От: Закупуване на Въздушна пушка с помпа?

                Като време не знам,на почивки около 100 помпи,при положение,че не е спаднала под 100 бара.Не я помпи над 200б,прецаква се О-пръстена на третата степен на помпата(във дръжката и има резервен комплект,но самата смяна си е голяма играчка) и спира да работи.

                P.S. Първите 20 помпения са само за изравняване на налягането между помпата,маркуча и цилиндъра за сгъстен въздух на помпата.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #9
                  От: Закупуване на Въздушна пушка с помпа?

                  Колега,преди да купиш прочети тук
                  http://forum.airguns.bg/index.php
                  ще ти се изяснят МНОГО неща.
                  Плюс тва там има подфорум купува-продава.Там можеш да намериш много по добри пушки отколкото в магазина.Под по добри разбирам тунинговани от хора които знаят кво правят.Много са малко марките ПЦП които стрелят добре от кашона.А тези които го правят са от 2000лв нагоре.
                  Успех.
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X