Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

    Намерих допълнителния резервоар. Не се вижда корозия отвътре. Намерих табелки и тампони за вратите и предния капак. И нещо актуално за сезона - калъфи за решетката пред радиатора. Ако се и тересува някой, нека да ми пише, или по телефона.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-12-31 12.51.44.jpg
Прегледи:1
Размер:126.0 КБ
ID:5550274Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-12-31 12.51.44.jpg
Прегледи:1
Размер:126.0 КБ
ID:5550274
    0886 854 174

    Коментар


    • #17
      От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

      Намерих допълнителния резервоар. Не се вижда корозия отвътре. Намерих табелки и тампони за вратите и предния капак. И нещо актуално за сезона - калъфи за решетката пред радиатора. Ако се интересува някой, нека да ми пише, или по телефона.
      Извинявам се че качих две еднакви снимки, но не мога да изтрия едната. Моля някой от колегите, които имат такова право, да го направи вместо мен. Ще съм му много благодарен.
      Явно сега не е време за форум.
      Догодина ще продължим.
      Весела Нова година!

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-12-31 12.51.44.jpg
Прегледи:1
Размер:126.0 КБ
ID:5550274Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-12-31 12.51.44.jpg
Прегледи:1
Размер:126.0 КБ
ID:5550274

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-12-31 17.37.20.jpg
Прегледи:1
Размер:161.7 КБ
ID:5550277
      0886 854 174

      Коментар


      • #18
        От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

        Табелката за рамата и тая която е за в купето бялата ги запазвам Ще се уточним на лс

        Коментар


        • #19
          От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

          Аз бих искал другите две табелки,които остават,както и гумените тампончета.За подробности също ще пиша на лично съобщение.Извинявам се за спама,но имам нужда и оригиналната капачка на отдушника на допълнителния резервоар.Весели празници!

          Коментар


          • #20
            От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

            Аз писах на ЛС първо, ама да не се разминем - запазвам допълнителния резервоар (май ще е без ориг.капачка на отдушника)

            Коментар


            • #21
              От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

              Ако става съпрос за капачката от дясно на снимката която е оребрена, мисля че я имам някъде из гаража. Ако тя е тази на отдушника мога да я потърся
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • #22
                От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

                Така, самоуших си маншони от брезент, остава да ги монтирам накрая и да видя как ще стоят. Междувременно разколачих моята ГАЗ-ка... от къде започнах до къде стигнах
                Към момента свалих всички ламарини които могат да се махнат без самото купе и изчистих ел.инсталацията, за да я направя от начало.
                Та имам въпрос каква е тая дяволия:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.JPG
Прегледи:1
Размер:102.4 КБ
ID:5552723Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.JPG
Прегледи:1
Размер:72.5 КБ
ID:5552724

                Коментар


                • #23
                  От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

                  Това е съпротивление от допълнителното оборудване на джипката. Намира се до жилото на жалюзите, но електрически само е захранено с напрежение, а на изхода му няма нищо, защото оборудването, което е захранвало е снето. В армията, тя е била или радиостанция, или предавач на координати за корекция на артилерийския огън /GPS в механичен вариант/. Пред дясната седалка отпред на таблото, радиостанциите имат табелка с модела на станцията, а "коригировачите" имат допълнителна стойка, монтирана на дръжката на таблото за жироскоп и дръжката е леко сплесната от стягането към стойката. Също така, на раздатката, на фланеца към задния кардан има изход за жило, подобно на това за километража, но по-дебело. Там трябва да поставиш тапа за да не изтича маслото. Ако не са износени, не сменяй тампоните на ресьорите. Оригиналните са светло сиви и чувствително по-меки от тези, които са днес по магазините и разликата в във возенето е осезаема.
                  0886 854 174

                  Коментар


                  • #24
                    От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

                    Ясно, и аз предположих че е нещо от радиооборудването, а джпката май наистина е била радиостанция, защото на 4-5 места имаше запоени маси по металните детайли. Но от много слоеве боя табелките са се превърнали в ламаринки с по 4 болчета и са невъзможни за разчитане. То така или инъче от радио оборудването нищо не е останало освен това съпротивление.
                    Ще го загледам този изход от раздадтката, защото на пръв поглед не го видях. Сигурен съм за жилото за километража - даже беше пломбирано и в двата края На ресьорите тампоните са добре, но на амортисьорите половината са за смяна, но като гледам първо с шлайфа ще трябва да се играе.

                    Коментар


                    • #25
                      От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

                      Ако е била радиостанция, няма да има този допълнителен изход за гъвкав вал. Само предавачите на координати /топопредавачи мисля че е стандартното им наименование/ са оборудвани с него.
                      0886 854 174

                      Коментар


                      • #26
                        От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

                        А колко литра е допьлнителния резервоар, обмислям монтаж на уаз 469 ако е повече от 30л. ще се тьрси
                        Мартин Димитров
                        УАЗ

                        Коментар


                        • #27
                          От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

                          Допълнителния р-р на ГАЗ-69 е 27 литра, основния - 60.
                          0886 854 174

                          Коментар


                          • #28
                            От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

                            Жилото дето казваш за него е вързано за предния кардан а не за задния
                            0885 297985,мтел-Радо
                            0876 556870,виваком като домашен

                            Коментар


                            • #29
                              От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

                              Да си призная, беше отдавна и не съм сигурен. Ще потърся снимки за да си "припомня".
                              0886 854 174

                              Коментар


                              • #30
                                От: "Маншони" за лостовете в купето на ГАЗ 69

                                Да, на фланеца на раздатката за предния кардан е. Моята ГАЗка го има.
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X