Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Между нас има ли Биткойнъри.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

    Нещо не си разбрал идеята на цялата философия. Никой нищо не те убеждава или задължава, всичко е ако искаш.

    Весела Коледа.

    Коментар


    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

      Не бе, аз напълно разбирам твоята гледна точка. Закачил си се, изкарал си/изкарваш добри пари и дори усещаш леко чувство на превъзходство над нас останалите, дето питаме "кво е това". Такива има около мене, също и трейдъри, кухи като лейки, на които обаче им се получи да живеят с много висок стандарт.

      Обаче, аз ви питах вас, закачилите се, друго - някой да отговори на Въпроса за Смисъла и Същността на Нещото.
      Мойта теория е споделената по- напред. Някой измисля нещо си, пуска една легенда около него, на която се връзва достатъчно прост народ така чеда се завърти въртележката. Както казах имах възможност и да копам, и да търгувам, не го направих щото никой не ми обясни кво е това чудо. С ясното съзнание, че вероятно пропускам възможност да изкарам сравнително лесни пари. У форума имаме колеги пък, които са изкарали много пари покрай подобни инструменти, но те рядко пишат в тая тема, ако изобщо. Не разкриват тайната на забогатяването.

      Иначе имам приятел, който копа по малко, но одновно предпочете да дглобява и продава машини.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        ...кухи като лейки, на които обаче им се получи да живеят с много висок стандарт...
        Ама това от биткойни, или защото имат този стандарт, та се занимават с биткойни?
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Ама това от биткойни, или защото имат този стандарт, та се занимават с биткойни?
          Не, споменах за трейдъри, ама от ония закачилите се. Не някви супер акъли, супер финансови акули. Случайно попаднали, без да искат.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

            Криптовалутите са си чист трейдинг. С разликата, че зад криптотата не седи и грам фундамент. Най-тъпата игричка в историята на човечеството, според моето пре-скромно мнение. Много сме ги дъвкали по други форуми. Никой не можа да каже какво предимство дава притежанието на койн. Ползват ги единствено и само за спекула.

            Коментар


            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Не бе, аз напълно разбирам твоята гледна точка. Закачил си се, изкарал си/изкарваш добри пари и дори усещаш леко чувство на превъзходство над нас останалите, дето питаме "кво е това". Такива има около мене, също и трейдъри, кухи като лейки, на които обаче им се получи да живеят с много висок стандарт.

              Обаче, аз ви питах вас, закачилите се, друго - някой да отговори на Въпроса за Смисъла и Същността на Нещото.
              Мойта теория е споделената по- напред. Някой измисля нещо си, пуска една легенда около него, на която се връзва достатъчно прост народ така чеда се завърти въртележката. Както казах имах възможност и да копам, и да търгувам, не го направих щото никой не ми обясни кво е това чудо. С ясното съзнание, че вероятно пропускам възможност да изкарам сравнително лесни пари. У форума имаме колеги пък, които са изкарали много пари покрай подобни инструменти, но те рядко пишат в тая тема, ако изобщо. Не разкриват тайната на забогатяването.

              Иначе имам приятел, който копа по малко, но одновно предпочете да дглобява и продава машини.
              Да бе, имал си възможност да се закачиш, не си имал топки и сега пикаеш газ от злоба, това стана ясно на всички. Въпросът е защо мислиш, че някой е длъжен да ти обяснява. Цялата информация е публична сорса на софтуера е отворен, само че иска време и усилие да се запознаеш и обработиш, никой няма да ти налее с фунията.
              Случайните не изкарват дълго. Страхотен пример е тази тема. Цената падна под $12 000 и вече край блаона се пука, пирамидата се срути дрън, дрън продавай всичко и се омитай. Днес цената е $15 000 и гробна тишина. Какво става? Отлагаме ли края на света?

              Коментар


              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                Спомням си преди години, цената на биткойна стигна 50долара.
                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                Коментар


                • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                  Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                  Да бе, имал си възможност да се закачиш, не си имал топки и сега пикаеш газ от злоба, това стана ясно...
                  За съжаление злоба в мене изначално няма, но аз не съм важния тука. Факт е обаче, че никой не е в състояние да обясни ко туй и кому е нужно, тоест по някои от зададените въпроси. А такива лаици, дето от нещо са изкарали пари - бол и няма нищо лошо в това. Това само доказва правотата на някои от теориите, които и аз споделям. Дали съм имал топки - всъщност правилната формулировка е при налични едни пари, подредба на приоритетите, не става въпрос за топки и се определя от моментната ситуация. А закачалките, както се подразбира, никак не ме впечатляват дори и изкарали милиони. Акълите са впечатляващи.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                    Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                    Да бе, имал си възможност да се закачиш, не си имал топки и сега пикаеш газ от злоба, това стана ясно на всички. Въпросът е защо мислиш, че някой е длъжен да ти обяснява. Цялата информация е публична сорса на софтуера е отворен, само че иска време и усилие да се запознаеш и обработиш, никой няма да ти налее с фунията.
                    Случайните не изкарват дълго. Страхотен пример е тази тема. Цената падна под $12 000 и вече край блаона се пука, пирамидата се срути дрън, дрън продавай всичко и се омитай. Днес цената е $15 000 и гробна тишина. Какво става? Отлагаме ли края на света?
                    - Какво образование имате?
                    - Веган съм.
                    - Но това не е образование!
                    - О, чувствам се прекрасно!
                    - Нещо не се разбираме… Веган не е образование! Кажете, какво образование имате?
                    - Не мога да разбера, защо отказвате да приемете очевидното?
                    - А бе ти чуваш ли въобще, какво те питат!?
                    - Боже, колко сте раздразнителен! Това е от месото!

                    Коментар


                    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                      - Какво образование имате?
                      - Веган съм.
                      - Но това не е образование!
                      - О, чувствам се прекрасно!
                      - Нещо не се разбираме… Веган не е образование! Кажете, какво образование имате?
                      - Не мога да разбера, защо отказвате да приемете очевидното?
                      - А бе ти чуваш ли въобще, какво те питат!?
                      - Боже, колко сте раздразнителен! Това е от месото!
                      След този връх на простотията, дегизиран като виц и общото настроение в темата, не ми остава избор.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X