Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

    Първоначално публикуван от bobsen Преглед на мнение
    Ма те и журналистите са същите като проверяващия никаква информация от къде е сипвана нафтата.
    Трябва да се направи теста с имена на вериги.
    Ма той , Вальо , да не е заредил от маркова верига. Като ги цитират и -хоп рекламка , безплатна
    Нямат си респект продавачите към клиента! ( Може би щот така са намерили...)
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

      Тук нещата пак са журналистически, но обяснени писмено : http://fakti.bg/avto/85047-zashto-za...o-pod-slanceto
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ...
        в т. нар. журналистическо разследване са объркали градусите фаренхайт и целзий. ...
        Объркали са ги, щото поради вродена неграмотност и нежелание за учене не са учили за Келвинови градуси..Пък за инжЕнер (че някои инжИнери тукашни не правят разлика) Уилиам Томсън - хептен..

        Пък ако бяха учили - тогава да видиш!
        Последно редактирано от Veni1; 02-01-14, 20:19. Причина: многоточие

        Коментар


        • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Морски, върни смукача.

          ДОБРЕ,вадим го от Пешо и го нахакваме на журналягата,един има за клецане,един им го подаваме,а те да се броят кой ше си го надене.

          И фризери викаш у Фаренхайт ви продават вече?


          А на Пешо му препорьчвам ако иска да е полезен и да си вьрши работата да мята по един поглед на форума,кьде кой се оплаче от скапана нафта да ходи там на проверка,пьрво ще цели 100 от 100 и второ няма да хване само двама за цяла година,той Вальо хваща повече за месец,а не работи смукач на нафта.



          Пешо да извиняваш,тоз пьт незаслужено ти го подадох ма се ослушвай,може пьк да вземем да ти пращаме нишан де е Караджата
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Тук нещата пак са журналистически, но обяснени писмено : http://fakti.bg/avto/85047-zashto-za...o-pod-slanceto
            Ясене я виж това и ТИ им раздай коравия,че според тия всичко е по Ц,а не по Ф.

            Специалиста по смучене на нафта - Всичко ОК,журналягата с фризера - ЗАМРЬЗВА.

            Па ако не………да ми види подписа и да ходи на проверки после.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
              ...Странното е, че всички коли с които съм ходил по Европата почват да харчат с 1-2л/100 по-малко от Будапеща натам.
              ....НАЗДРАВЕ
              Излиза една обща закономерност. Там където водачите почват да харчат повече бира, колите - намаляват нафтата. Аиде ПРОЗ'Т !
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                ...т. нар. журналистическо разследване са объркали градусите фаренхайт и целзий. .......
                Според филмчето не е баш така.
                Първо, мислиш ли, че тоя еднокомпресорен хладилнико-фризер може да докара -24градуса?
                Второ тая Червена шапчица си турна пръстите точно отзад на топчето с течността. Има едно място на което спирта се вижда на 2-3 градуса. Целзии.
                На 3.37 се вижда на 0-1 градуса, на 3.44 се вижда на 2-3градуса.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

                  Вадим го от журналистката и пак го нахакваме на Пешо Дизела…………..общо взето ебати бардака ебати таковането.

                  За идея с Фаренхайта 32 градуса са нашенското нула,на фризер по-ниски от минус 5 да речем не му трябват,нашенски минус 5,Целзии



                  И защо я замразяват,тя задьнва и на плюс 10,ако не вярват е го Вальо кьде е.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    в т. нар. журналистическо разследване са объркали градусите фаренхайт и целзий. Оттам нататък да ти разказвам ли?

                    Ама тия избиха рибата. Нафта дето е гарантирана за -15 по Целзий всъщност беше в изненадващо добро състояние при -13 по Фаренхайт. Немалко машини щяха да работят с нея и при тези условия.
                    Нящу ньей тъй как хортуваш ?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FtoC.JPG
Прегледи:1
Размер:27.7 КБ
ID:5550761
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      ДОБРЕ,вадим го от Пешо и го нахакваме на журналягата,един има за клецане,един им го подаваме,а те да се броят кой ше си го надене.

                      И фризери викаш у Фаренхайт ви продават вече?
                      Фризери не, ама измерителни прибори секакви. Нема вече БДС да излови такива термометри още на границата и да ги върне. А нека Друкмана да ти разкаже Женя как мери в сантиметри.

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Ясене я виж това и ТИ им раздай коравия,че според тия всичко е по Ц,а не по Ф.
                      И тия не са по-грамотни.

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      Излиза една обща закономерност. Там където водачите почват да харчат повече бира, колите - намаляват нафтата.
                      Тъй ще да е. И в България се проявява такава зависимост.

                      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                      Според филмчето не е баш така.
                      Първо, мислиш ли, че тоя еднокомпресорен хладилнико-фризер може да докара -24градуса?
                      Моя може. Ако му заклещя термостата и надолу ще слезе, ама нищо лошо не ми е направил.
                      На филмчето има един единствен момент дето камерата се намуцунва в термометъра в току-що отворения студилник и точно там е -15F. После кой целувал термометъра и кой други неморални неща правил с него - дълга тема, не съм гледал цялото.

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Нящу ньей тъй как хортуваш ?
                      Я бре? Боголюбе, от мен да знаеш че и физик се става с педя. Като искаш да схванеш нещо, четеш една педя нагоре и надолу, а после една педя от списъка на цитатите.

                      Хитрината на Целзий и Фаренхайт е че И единиците им са различно големи (5 по Целзий са 9 по Фаренхайт), И нулата им е на различно място (0 по Целзий е 32F примерно).

                      Коментар


                      • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Нящу ньей тъй как хортуваш...
                        -15 по Фаренхайт са -26 по Целзий...
                        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                        Коментар


                        • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

                          Странното е, че всички коли с които съм ходил по Европата почват да харчат с 1-2л/100 по-малко от Будапеща натам.
                          А не го ли отдаваш на факта, че пътищата там са в отлично състояние, няма каране през дупки, каране тръгни-спри?

                          Коментар


                          • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

                            Нещо нещата съвсем се овъртеха. Сега какво излезна,че журналистите са олигофрени и са направили експеримента при минус 26 градуса,а го представиха,като -13? И че нафтата всъщност е с много добро качество,щом при тия температури изглежда така? Ако това е така,тия от "нова" счупиха тъпомера,заедно с оня капацитет от сервиза....
                            По начина по който обясняваше си пролича,че е доста компетентен,едвам му извадиха думите с ченгела от устата и накрая издънка яка...

                            Коментар


                            • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

                              Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                              тия от "нова" счупиха тъпомера...
                              В съседната, по-обща тема има и развитието на случката с Нова. Поорязали са клипа на сайта, разместили са малко и вече тия -13F ги няма.

                              Стават такива работи.

                              Коментар


                              • От: Зима е! А аз заредих скапана нафта. Сега какво?

                                Първоначално публикуван от Kalin Galinov Преглед на мнение
                                А не го ли отдаваш на факта, че пътищата там са в отлично състояние, няма каране през дупки, каране тръгни-спри?
                                Нищо не подобрява разхода на гориво по-добре от едни добре контролирани ограничения на скоростта.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X