Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дядо владо си търси ГАЗ-69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дядо владо си търси ГАЗ-69

    Ползвам стара тема, че си е по темата.....
    Апнамъкучизагъзо ..... е търся си газ 69 , и понеже възможностите са ми силно ограничени се оглеждам внимателно.
    Имам трудни ( понякога почти взаимоизключващи се) условия
    Първото не подлежащо на дискусия е цената да е трицифрена, а второто машината да е 100% легална, е тук ми е въпроса към ГАЗарите: още преди огледа за техническо състояние, какво да гледам по колата и документите? За номера на рамата от една тема тук разбрах, през всички години на производство ли е така (с боя), а двигателя, в КАТ какво биха гледали (направили) .....
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

  • #2
    От: регистрация ГАЗ 69

    Трудна работа ....но ще се оглеждаме ...
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: регистрация ГАЗ 69

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Трудна работа ....но ще се оглеждаме ...
      Няма значение от брой врати и мотор. Важното е някакси да се движи, + горните условия, а полека лека ще се привежда във вид.....
      Първоначално публикуван от Иван/Ivan
      Гледат табелката.
      Коя табелка, и преди тях, аз къде да е търся?
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: регистрация ГАЗ 69

        Първоначално публикуван от Иван/Ivan
        Остава само да си намериш такава... Ще поразпитам и аз...Би могъл да купиш и някоя регистрирана барака,....
        Мерси, нещо такова ми се върти в главата, ако бог даде......
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: регистрация ГАЗ 69

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Мерси, нещо такова ми се върти в главата, ако бог даде......
          Дядо Владо, понеже наближава Коледа, ти пожелавам да намериш такава Газка само за 999 левчета .

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ГАЗ-69 (Козлик).jpg
Прегледи:1
Размер:98.9 КБ
ID:5546961

          Преди малко разглеждах специално за теб всякакви обяви за Газ 69 до 1000лв с документи, за съжаление видях на един друг оффроуд сайт, обява за Газ 69 с документи за 1000лв, още същия ден е била купена, та има надежда да попаднеш на такава оферта, ще следя и ще ти кажа веднага ако видя подходяща Газка за теб

          Коментар


          • #6
            От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Ползвам стара тема, че си е по темата...
            Ти пък намери коя стара тема да ползваш. Поразместих малко, че някои неща са си незаконни.
            Не искаш ли УАЗ (не продавам моя!) ?

            За останалите: да ви напомня, че са празници и дядо Владо приема и подаръци, освен оферти.

            Коментар


            • #7
              От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              .......Не искаш ли УАЗ ......
              Таман се чудих кога съм пуснал тема без да се усетя ......не УАЗ не става !
              Трябва да е Газ 69, то ясно че прекия му родственик Jeep CJ 7 няма да намеря на тези пари .
              Целта е да мога сам да го разглобя на части и да го сглобя. Говорим за физическа сила, опорна точка, лост, рамо и т.н.....
              Последно редактирано от дядо владо; 19-12-13, 20:19. Причина: граматика
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #8
                От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Таман се чудих кога съм пуснал тема без да се осетя ......не УАЗ не става !
                Трябва да е Газ 69 ( то ясно че прекия му родственик Jeep CJ 7 няма да намеря на тези пари .
                Целта е да мога сам да го разглобя на части и да го сглобя. Говорим за физическа сила, опорна точка, лост, рамо и т.н.....

                Май съвсемиЗкУкурига!

                За какво ти е това недуразумение?

                Коментар


                • #9
                  От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  За какво ти е това недуразумение?
                  Ами нямам никаква кола, и ако умра случайно, няма с какво да си закарам ковчега до гробищата
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                    ГАЗ-69 пряк родственик няма,даже никакъв,може би визуално!Ако търсиш Руски родственик на Американските джипки,то трябва да се вгледаш в ГАЗ-67,но там цените са други.Абонирам се за темата с интерес и желая успех!
                    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Май съвсемиЗкУкурига!

                      За какво ти е това недуразумение?
                      Явно джипаджиите ги е срам да ги дърпат Ровери.Няма лошо да се замислят...е ние ще помогнем.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                        Първоначално публикуван от Светозар Стеев Преглед на мнение
                        Ако търсиш
                        .......търся точно Газ 69 по горните условия. За "родството" на джипките, като ми дойдеш на гости ще си говорим
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          .......търся точно Газ 69 по горните условия. За "родството" на джипките, като ми дойдеш на гости ще си говорим
                          Ще се повторя,но ГАЗ-69 пряк родственик няма,може да са вземали отделни възли от други Американци и толкоз.С радост бих научил повече факти за една от любимите машини и може да се отбия тези дни да побъбрим относно старите легенди
                          ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                            Хм, това го бях снимал пред време на едно място....














                            Живота на това място тече толкова бавно, че джипа надали е ръждясал много повече, отколкото на снимките.
                            Мога да поразпитам, макар че снимките са стари.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                              Хм, това го бях снимал пред време на едно място....



                              Живота на това място тече толкова бавно, че джипа надали е ръждясал много повече, отколкото на снимките.
                              Мога да поразпитам, макар че снимките са стари.
                              Това Дедо ш'е го напа'и кат' ново излязло от витрината.
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X