Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дядо владо си търси ГАЗ-69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

    Курника* е хубав.
    Щ'о търся...ъъъъъъъ кажи цена моля, или ела и я сподели на по кафе.
    Последния месец имам оборот 600лв. бруто (т.е. по 300 на човек) туй щ'от колегата "ги зна'й раб'тити" и "храни" де що човек при мен дойде.
    *"Курник" кола карана от самец, същата карана от самка "кокошарник" - анатомия к'о дъ пра'йш.......
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

      3500 евролева
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        3500 евролева
        Ще чакам значи нашите да взамат властта, после да ме включат в разпределянето на еврофондовете, после....абе друг път.
        Обаче след като си имам "автобус" вече мога спокойно да си дебна за евтина "Газка"
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Ще чакам значи нашите да взамат властта, после да ме включат в разпределянето на еврофондовете, после....абе друг път.
          Обаче след като си имам "автобус" вече мога спокойно да си дебна за евтина "Газка"
          Дедо ... ако знаеш колко народ ги дебнат ... Дали няма да ти е по-лесно да си докопаш някой оргиналДЪ Уилис?
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Обаче след като си имам "автобус" вече мога спокойно да си дебна за евтина "Газка"
            Да знаеш, на мен "евтината газка" ми излезе малце по-скъпа от "автобуса". Ъъъъ, двойно.

            Коментар


            • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
              Дедо ... ако знаеш колко народ ги дебнат ... Дали няма да ти е по-лесно да си докопаш някой оргиналДЪ Уилис?
              Де го де?
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                Дедо ... Дали няма да ти е по-лесно да си докопаш някой оргиналДЪ Уилис?
                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Де го де?
                Апнамакучизагазо "Бантам" "Вилис" "Газ"69, 67 или.....или с други думи след като вече си имам "автобус4х4" и нямам непосредствена нужда от сигурно транспортно средтво, пак се оглеждам за нещо на цената на скрапа.
                Важното е да може да се регистрира, така че след като го изправя на крака да може да се търкаля по пътищата........
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                  Незнам Дядо Владо дали си намери газ-69, ама е нещо като за него

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21445441084849372_1.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:10.4 КБ
ID:5690147

                  я какво пише отдолу:
                  о. ЕДИНСТВЕНА В БГ. . . . . . СПРАВКИ ДЯДО ВЛАДО-OFFROAD FORUM. BG
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    я какво пише отдолу:
                    о. ЕДИНСТВЕНА В БГ. . . . . . СПРАВКИ ДЯДО ВЛАДО-OFFROAD FORUM. BG
                    Баф'го май ми е излезнАло име на гей.......нама Газ, ама не бързм
                    П.П. Този екземпляр на Дръндюронго не е лош.
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Баф'го май ми е излезнАло име на гей.......нама Газ, ама не бързм
                      П.П. Този екземпляр на Дръндюронго не е лош.
                      Ахм, поне на външен оглед, бех се накумил да му скачам, миналата седмица го гледах, ама вече някой го беше платил. Такова читаво нема и да излезне повече.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        Хм, това го бях снимал пред време на едно място....














                        Живота на това място тече толкова бавно, че джипа надали е ръждясал много повече, отколкото на снимките.
                        Мога да поразпитам, макар че снимките са стари.
                        Здравейте, ако Дедо нема интерес за това чудо, аз имам силен интерес, че нещо съм се запалил по реставриране на джипки, взех си една ГАЗ 69А, ама това е ГАЗ 67 и ми се ще да намеря такава. Така че ако е възможно да разпитате за нея и се окаже, че се продава, ще имам да черпя, нищо че е в окаяно състояние!

                        Коментар


                        • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                          Смятам за обида на марката ГАЗ 69 всяка продажба под 5000 лева, независимо от състоянието, и е редно и продавачите, а и купувачите да носят наказателна отговорност за гавра с исторически артефакт, и то в Русия !

                          Бедния ГАЗ 69 не му се полага,- да кара стар мерцедес и да се облизва !

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X