Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов "Кросоувър" от Тойота

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов "Кросоувър" от Тойота

    http://fakti.bg/avto/83558-toyota-pu...aign=firstpage

    Ама нещо е 4х2
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

  • #2
    От: Нов "Кросоувър" от Тойота

    Това е по грозно дори от Дискавъри 1
    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

    Коментар


    • #3
      От: Нов "Кросоувър" от Тойота

      И Тойота започнаха да се гаврят с новите модели. Това, което беше произвеждано до сега само ще си мечтаем, постепенно изчезват здравите джипки, с качествените материали направени! Скоро мой приятел си купи чисто нов Рав, таблото е облечено с изкуствена черна кожа, а вратите са изцяло в кори от пластмаса.Като хванеш ръчката за затваряне и цялата кора скърца. Незнам след 10-години как ще изглежда тази кола.
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • #4
        От: Нов "Кросоувър" от Тойота

        Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
        И Тойота започнаха да се гаврят с новите модели. Това, което беше произвеждано до сега само ще си мечтаем, постепенно изчезват здравите джипки, с качествените материали направени! Скоро мой приятел си купи чисто нов Рав, таблото е облечено с изкуствена черна кожа, а вратите са изцяло в кори от пластмаса.Като хванеш ръчката за затваряне и цялата кора скърца. Незнам след 10-години как ще изглежда тази кола.
        Така е за съжаление. На последния автосалон се качвах във последните модели и останах разочарован. Дори ТЛК 200 ми изглеждаше пластмасова и изкуствена отвътре, докато да речем Рейндж Ровър-а откъм салон беше класи над нея с естествена кожа и истински материали, но и стотина хиляди отгоре...Добре, че още правят 78-ци с 4.2 дизел, но не се предлагат в Европа..
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #5
          От: Нов "Кросоувър" от Тойота

          По грозно от мултиплата на фиат не бях виждал досега ама тия направо ме изумиха ????? само тъпанари ли са останали да работят по дизайна или е модел от някоя децка градина нямям думи да опиша колко ми е грозновато това(не знам как да го нарека).
          ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

          Коментар


          • #6
            От: Нов "Кросоувър" от Тойота

            Toyota показа уникален и ултра здрав семеен ван

            Toyota разкри своето Ultimate Utility Vehicle - семеен ван, създаден за експедиции и с възможност да посрещне всякакви трудности.
            Toyota Ultimate Utility Vehicle е базиран на пикап модела Tacoma, но за съжаление здравото возило ще остане единичен уникат.

            Ванът разполага с матово черен екстериор, затъмнени фарове, заздравени брони и специални офроуд гуми.

            Toyota Ultimate Utility Vehicle е част от проекта Ever-Better Expedition, който изпраща инженерите на японската марка на диво офроуд пътешествие, за да могат те да се запознаят отблизо с проблемите и нуждите на офроуд возилата.

            Ултра здравият японски ван ще дебютира по-късно тази година на автошоуто SEMA в Лас Вегас, САЩ.
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • #7
              От: Нов "Кросоувър" от Тойота

              Не ти върши работа..единична бройка ..,освен ако не се разходиш до Вегас да го пазариш..
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #8
                От: Нов "Кросоувър" от Тойота

                Знае ли човек, ако на изложението прояват достатъчно интерес, може и да се замислят за серийно производство. Ама много ми пасва като отговор и вариант на десетки запитвания тук във форума за семейна машина тип микробус с повишени извънпътищни качества. На световния пазар много такива машини няма.

                Миналата година в Бали видях един SUV на Toyota, който много ми допадна, ама е само за Азия- Toyota Fortuner. Подобен е на 4-Runner, ама тука в Европа нъцки.
                Последно редактирано от Dagobar; 26-06-15, 09:25.
                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                Коментар


                • #9
                  От: Нов "Кросоувър" от Тойота

                  Е тука можеш спокойно да намериш последния или предпоследния 4 Ранър, автомат с V6 бензин 4.0 270 коня..хубава кола ама са по 30-на хиляди евро втора ръка..От щатите ще ти излезе по-евтино.
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нов "Кросоувър" от Тойота

                    Интересното е, че тоя Fortuner го има и в дизел вариант с 3,0литров мотор. Само не знам, дали тоя дизел не е оня дизел (като на TLK120kata).
                    Примерно бензиновя му вариант е някав неизвестен 2,7литров агрегат...
                    Последно редактирано от Dagobar; 26-06-15, 09:58.
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нов "Кросоувър" от Тойота

                      Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                      Интересното е, че тоя Fortuner го има и в дизел вариант с 3,0литров мотор. Само не знам, дали тоя дизел не е оня дизел (като на TLK120kata).
                      Същия е - 1KD-FTV.., а 2.7 бензина съвсем не е неизвестен, това е 2TR-FE , който се монтира на Хайлукс, ТЛК 120 и т.н. Фортунера се сглобява в Тайланд и Индонезия.

                      4Ранъра е доста по-достъпен вариант !
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X