Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Течаща тандем помпа при WV PD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Течаща тандем помпа при WV PD

    Здравейте колеги имам питане-тъй като помпата за високото налягане на пасата ми прокапа а ремонтен комплект о-пръстени не се предлага какъв вариянт да предприема?Не ми се иска да мажа с течни гарнитури защото ме опасява да не попадне някое парченце в някоя дюза ако се отдели.Върти ми се в главата да сваля някоя десета от тялото и да използвам стария о-пръстен-четох някъде че ставало сполучливо.Мога да потърся обикновен о-пръстен с тая обиколка и да го натикам в канала???Втора употреба помпа не ми се купува защото мойта фактически е същата,а нова е 650лв.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00887.jpg
Прегледи:1
Размер:127.3 КБ
ID:6036344Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00885.jpg
Прегледи:1
Размер:114.7 КБ
ID:6036345Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00886.jpg
Прегледи:1
Размер:107.0 КБ
ID:6036346

  • #2
    От: Течаща тандем помпа при WV PD

    ОЕ (оригинален номер на помпата ) ще може ли да дадете ? Или vin на автомобила ,има вече частично производство на тези уплътнители.Да видя дали за тази помпа се предлага ремонтен комплект.
    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

    Коментар


    • #3
      От: Течаща тандем помпа при WV PD

      Не е ли това комплекта който ти трябва ?

      http://www.ebay.at/itm/MEAT-DORIA-Vakuumpumpe-Unterdruckpumpe-Kraftstoffpumpe-Reparatursatz-Dichtung-/380624160379?pt=DE_Autoteile&hash=item589ef7c67b
      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

      Коментар


      • #4
        От: Течаща тандем помпа при WV PD

        Здравей колега,имах същия проблем на Сеат Ибиза 1.9Тди ПД намазаха я с червен силикон и не съм имал проблеми с попадане в дюзата.Аз лично я карах така 2 години и новия собственик една година.Поздрави

        Коментар


        • #5
          От: Течаща тандем помпа при WV PD

          Първоначално публикуван от dodo_x Преглед на мнение
          ОЕ (оригинален номер на помпата ) ще може ли да дадете ? Или vin на автомобила ,има вече частично производство на тези уплътнители.Да видя дали за тази помпа се предлага ремонтен комплект.
          Номера на помпата е 038145209А

          Коментар


          • #6
            От: Течаща тандем помпа при WV PD

            Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
            Точно за тоя ремонтен комплект става дума даже и семеринга е в комплекта!Само че където и да съм питал ми казват,че не се предлага.Значи все пак съществува като резервна част.

            Коментар


            • #7
              От: Течаща тандем помпа при WV PD

              038145209А Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rem komplekt 038145209А.jpeg
Прегледи:1
Размер:40.8 КБ
ID:5544537Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rem komplekt 038145209А.jpeg
Прегледи:1
Размер:40.8 КБ
ID:5544537Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rem komplekt 038145209А.jpeg
Прегледи:1
Размер:40.8 КБ
ID:5544537Има го ремонтния комплект пс качих два пъти снимката
              Последно редактирано от dodo_x; 09-12-13, 21:51. Причина: повторение на снимката
              Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

              Коментар


              • #8
                От: Течаща тандем помпа при WV PD

                Надявам се че не е 650лв.комплекта поппата ми работи отлично просто тече и не ми се струва логично да купувам нова.В краен случай силикони.Благодаря на всички отзовали се-ще се търсят гарнитурите.

                Коментар


                • #9
                  От: Течаща тандем помпа при WV PD

                  Здравей колега , ремонтният комплект ти струва 90 лв и се намира , не е проблем. Аз имам магазин за авточасти и съм продавал такъв, ако изкаш ми звънни / 0888410655 /ще ти го пратя или може да дойдеш лично да си го вземеш на 35 км си.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Течаща тандем помпа при WV PD

                    Колега roniko да не обръщаме темата на продавалник има подходящ раздел за това,или лични съобщения.А по темата ремонтния комплект струва 64.80 лв подробности на лични.
                    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Течаща тандем помпа при WV PD

                      Първоначално публикуван от dodo_x Преглед на мнение
                      Колега roniko да не обръщаме темата на продавалник има подходящ раздел за това,или лични съобщения.А по темата ремонтния комплект струва 64.80 лв подробности на лични.
                      Колега знам , че винаги има по ниска цена, не мисля да впускам в подробности било на лични или обществени мнения. Ако мога да съм полезен - мога , ако не - здраве да е.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Течаща тандем помпа при WV PD

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00888.jpg
Прегледи:1
Размер:158.5 КБ
ID:5544590Колеги намерих комплекта и сега се захващам.Още веднъж благодаря за вниманието на всички.Относно цените има обувки по 10лв.има и от 310лв......Дано инфото е полезно и на други закъсали че в повечето магазини насочват към нова помпа.Ако модератора прецени темата е за ключ.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Течаща тандем помпа при WV PD

                          Здравей колега преди около месец купувах комплект досущ като твоя от Ю.........Х мисля някъде към 90лв беше много внимателно разглобихме помпата сменихме го и я сглобихме. Резултата преди ремонта течеше много малко нафта 500км след ремонта протече нафта и масло от всички възможни места и всички уплатнения в комплекта се бяха разтворили учудващо от какво са направени.
                          Съвет намажи си внимателно старите уплатнания със силикон гарантирано ще изкарат повече от тези уплатнания По никакъв повод не си сменяй семеринга с този от комплекта. Поне си запази старите уплатнения за да можеш да си ги върнеш после.Помпата нова не е 650лв. Старата помпа ако ти трябва ще я потърся още май е на боклука някъде. Не ти гарантирам ,че комплекта е едно към едно с твоя но на снимката изглеждат еднакво.
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар


                          • #14
                            От: Течаща тандем помпа при WV PD

                            Смених абсолютно всички о-пръстени вкл.и семеринга ти направо ме успокои.Дано при мен стане сполучливо ще я карам и ще пиша резултат старите о-пръстени ги пазя семеринга замина...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Течаща тандем помпа при WV PD

                              Дано твоя комплект да се окаже по истински от моя.
                              Пиши след време какво се случва поне другите колеги да знаят как да постъпят. Наистина е гадно да купваме цели помпи за една гумичка ама аз се опарих.
                              Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                              Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                              Sofrace Offroad Team

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X