Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко снимки годишно правите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Колко снимки годишно правите?

    около 2800 за удоволствие
    около 300 за работа

    PS. Ако е с фирата поне 50% отгоре
    Последно редактирано от Веско; 06-12-13, 12:42.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #17
      От: Колко снимки годишно правите?

      След един бърз преглед на архива ми от 2007 до сега.

      Обикновена "сапунерка" - около 1500 - 2000 ценни снимки, със размазани, празни, опити - 4-5 000 на година.
      DSLR - ценни - 2000, джънк - 15 000
      турбо сапунерка (безогледален дслр) - 1000 ценни, джънк - 3000.

      Коментар


      • #18
        От: Колко снимки годишно правите?

        За личния албум, най-вече от пътуванията ~ 2000, с изтритите сигурно 3000. Всъщност като се замисля с изтритите може да са и 4000, защото често някои по-интересни неща ги снимам по 2-3 пъти и после избирам по-добрата.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #19
          От: Колко снимки годишно правите?

          Брояча на затвора ми е на 12187 от февруари до днес.
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • #20
            От: Колко снимки годишно правите?

            Около 2000 с много "проби-грешки"!
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #21
              От: Колко снимки годишно правите?

              Не забаравяйте и още един момент при засичане на брой кадри и това е...
              Когато човек снима само и единствено с едно тяло, броя кадри е по-голям от ако има примерно 2 фотоапарата.Тогава те се разпределят на двата и бройката не е реална!
              Поздрави!
              Последно редактирано от lubashki777; 06-12-13, 12:47.
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #22
                От: Колко снимки годишно правите?

                От 1 юли имам DSLR. До момента съм направил около 4500 кадъра. Като не се знае, още колко съм изтрил на момента.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #23
                  От: Колко снимки годишно правите?

                  Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                  Не забаравяйте и още един момент при засичане на брой кадри и това е...
                  Когато човек снима само е единствено с едно тяло броя кадри е по-голя от ако има примерно 2 фотоапарата.Тогава те се разпределят на двата и бройката не е реална!
                  Поздрави!
                  Вярно е, но виждам, че колегите указват когато става въпрос за повече апарати. Въобще много ценна информация дотук...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #24
                    От: Колко снимки годишно правите?

                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    Вярно е, но виждам, че колегите указват когато става въпрос за повече апарати. Въобще много ценна информация дотук...
                    Ако ще Ви е от полза, от сапунерката за половин година (Декември-Юни), съм направил 1500.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • #25
                      От: Колко снимки годишно правите?

                      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                      Вярно е, но виждам, че колегите указват когато става въпрос за повече апарати. Въобще много ценна информация дотук...
                      Казвам го,защото засичам доста колеги с DSLR-ри,които снимат с по-широк обектив,но за да не губят време носят през врата втори апарат с телеобектив.Според случая ползват единия или другия и ...съответно брой кадри се разпределят!
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Колко снимки годишно правите?

                        2006 г. - 2881 бр.
                        2007 г. - 1790 бр.
                        2008 г. - 950 бр.
                        2009 г. - 1306 бр.
                        2010 г. - 1328 бр.
                        2011 г. - 34 бр.
                        2012 г. - 2000 бр
                        2013 г. - 4948 бр.
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #27
                          От: Колко снимки годишно правите?

                          Около 25000 годишно, разпределени между основния апарат (90%), запасния апарат (5%), и още 5% за останалите тухли които държа по сантиментално-експериментални причини. Те се менят постоянно но броят им стои относително стабилно на пет-шест. Случва се разбира се пропорциите да варират и основния апарат да преседи в шкафа няколко седмици или месеци докато карам бурна идилия с някоя от тухлите
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #28
                            От: Колко снимки годишно правите?

                            Много груба сметка като си гледам архивите за 2013та - около 4000 кадъра ги оставям, като затвора е работил поне 6-7000 хил, общо на 3 тела. 80% са с едното, а другите 20% са с останалите две.
                            LZ2NKM

                            Коментар


                            • #29
                              От: Колко снимки годишно правите?

                              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                              Колеги, работя по тема, фотографията и инвестициите. Темата скоро ще е готова и се надявам интересна за всички. Но междувременно, за да съм по-прецизен ми трябва възможно най-точна информация, колко снимки средно годишно правите...? Моля всеки да напише, но ме интересува на 1 брой фотоапарат. Т.е. ако правите 2000 снимки годишно с два фотоапарата, отговорът е по 1000 средно на фотоапарат...
                              Понеже не се споменава за вида техника:
                              2003-2007 апарат с лента средно по 100 до 120 снимки годишно.
                              2008-2012 сапунерка средно1500 снимки годишно,като варират през годините от 1000 до1500 снимки,а изтритите кадри са поне х3.
                              2013 с друга сапунерка 2000 снимки,а изтритите пак са два или три пъти повече.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Колко снимки годишно правите?

                                Около 12 000 на година, като цифрата бавно се увеличава.
                                .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X