Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Щормово облекло въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Щормово облекло въпрос

    Тия Мустанги ги има само при вас.

    Коментар


    • #17
      От: Щормово облекло въпрос

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      Тия Мустанги ги има само при вас.
      Да живей Ибей обаче.

      Аз за това казвам,че яке на Пума Офшор при оригинална цена 600 с ровене и дебнене може да го намериш на 60,Яке Пума от 300 на 65,жилетка Мустанг на 70 кинта с липсващо долно копче което така или иначе не се закопчава на бащата на шкембето…………….и говоря за чисто нови неща с етикетите по тях.Няма да ти показвам какво яке взех за 30 долара,но щом не можах да отговоря на жената на вьпроса Това ПАК за какво ти е……………..ма за 30 долара как да му прости човек.

      Дебни,има ги колко искаш на Ибей,номерата си им отговарят,не са като гащите на Пума които вьрвят с номер по-големи.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Щормово облекло въпрос

        Наиситна Пума-та http://www.ebay.co.uk/itm/BNWT-UNIQU...item1e82d3bd14
        е почти 50% по евтина от Мусто-то http://www.ebay.co.uk/itm/Musto-BR2-...item3a71b86c41
        Предполагам че са сравними като модели

        Коментар


        • #19
          От: Щормово облекло въпрос

          Да,средна хубост офшор и двете,ще вьршат работа.

          За да вземеш наистина най-най това значи 1000 долара за яке и около 800 за гащеризон и около 350 за ботуши и ……….няма да продьлжавам,че по логика,а и практиката го е доказала САМО С ЕДНО не минаваш.
          Верно горното е най-важно,но долу горе е като да катериш планина,доброто яке е добре да го имаш,но под него пак си трябва качествен слой след слой за да има смисьл.Там пак е Пума,между 40 и 90 кинта покриваш и пьрви слой и втори и елек за около 50.Е ще пише Волво на него вместо Мерцедес ма поне топли и ме дьржи сух
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Щормово облекло въпрос

            Поръчах на Дядо Мраз (за дядо Коледа изпуснах доставката) един такъв комплект.



            Gill Coast Sport Jacket и Gill OS2 Trouser

            за 170 паунда.Цените на ботушите изобщо не ми харесват..

            Коментар


            • #21
              От: Щормово облекло въпрос

              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
              Поръчах на Дядо Мраз (за дядо Коледа изпуснах доставката) един такъв комплект.



              Gill Coast Sport Jacket и Gill OS2 Trouser

              за 170 паунда.Цените на ботушите изобщо не ми харесват..
              Честито , със здраве да си ги носиш и износваш :-)
              И аз да се похваля снощи закупих една Пума волво рейсинг -спешъл едишън /само 271 бройки били затов спешъл/ само яке но затова пък евтинджос за 100 еврейчета от един полски сайт. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_1.JPG
Прегледи:1
Размер:77.8 КБ
ID:5544188Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_2.JPG
Прегледи:1
Размер:61.1 КБ
ID:5544189Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_3.JPG
Прегледи:1
Размер:29.6 КБ
ID:5544190
              Сега ни остава да си ги мокриме и късаме с кеф
              Благодарности на братята за съветите

              Коментар


              • #22
                От: Щормово облекло въпрос

                Пуматаааааа май се води офшор,Гила се води Костал,но пьк ГИЛЛ като фирма е с традиции макар,че аз поне от Пума не мога да се оплача,но и пьк е истина,че на кофти време не ги тормозя моите.

                Айде и сухи да стоите,ботуши евтини аз не сьм намерил,ЕКСТРА ТАФ за много мокро са около 70 долара и ако ще е гумен това да е.От другите добри под 300 долара ньцки,няма и няма,Пума имат червени за около 100 с намаленията ма нямам преки впечатления от тях,за 100 кинта обаче си заслужават за проба.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Щормово облекло въпрос

                  Е мен за "костал" ми трябва
                  Като дойда при вас за офшор.. на място ще се пазарува

                  Коментар


                  • #24
                    От: Щормово облекло въпрос

                    На място са скьпи майка,стреляй по интернет,с доставката пак си на далавера.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Щормово облекло въпрос

                      Има още една пумичка на англииския ибей , остават и още 3 часа но цената и е над 200 паунда. Играх за нея вчера до 150 после намерих същата на полския сайт и не му мислих много. Строго ще следвам съветите от темата и до пролета ще съм готов
                      Благодаря още веднъж

                      Коментар


                      • #26
                        От: Щормово облекло въпрос

                        http://www.ebay.com/itm/Puma-Mens-Vo...item4d14593396

                        Това го имам,много добро.Долното 180 долара плюс 40 кинта доставка.

                        http://www.ebay.com/itm/PUMA-MENS-VO...item35ce5b226f

                        Примерни цени само,с дебнене и на половина падат.Гащеризони има и по 100 кинта и си висят с месеци.За идея само - Мустото МПекса го взимах на около 500 долара.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Щормово облекло въпрос

                          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                          Поръчах на Дядо Мраз (за дядо Коледа изпуснах доставката) един такъв комплект.



                          Gill Coast Sport Jacket и Gill OS2 Trouser

                          за 170 паунда.Цените на ботушите изобщо не ми харесват..
                          И аз много го гледах този комплект лятото, но си взех MUSTO BR1 втора ръка от англия за 70 паунда комплекта, доста запазен, гащеризона имам чувството че никога не е слаган. Смятам да го нося един сезон и да скачам на GORA-TEX.

                          За ботуши виж това. Аз си купих от тази жена ботуши на MARINE POOL за 10 лв и са чисто нови. За есен и пролет са перфектни, леки и удобни и топлят. Като говорих с жената по телефона тя и идея си няма какво продава, че им иска само 10 лв. Има и номера и различни модели.
                          http://prodavalnik.com/strahotni-tsv...ushi-i33815665

                          Коментар


                          • #28
                            От: Щормово облекло въпрос

                            Покрай скитането за риба из Норвегия ми затрябва по-сериозно яке. След доста обикаляне се спрях на Regatta. Топли като змей. За life jacket е изключително удобно и не ограничава движенията. Не съм го пробвал колко ще върши работа като спасителна жилетка. В инструкциите пише, че става за хора, които умеят да плуват и спасението е близо
                            http://www.regatta.no/index.php?page_id=3688
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Щормово облекло въпрос

                              Презумцията е,че носиш ли яке е студено,студено ли е няма да издьржиш много вьв водата и умираш от студ,а не от удавяне,трябва някой да е наблизо или мокьр да притичкаш до огьня
                              И с нашите Мустанги ще плувам ма ако падна зад борда и лодката е на автопилот,а брата се сьбуди след 3 часа да речем то аз сьм се окостил от студ нищо,че плувам.Е за това вечер през борда не пикаем ако няма никой друг в кокпита.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Щормово облекло въпрос

                                Първоначално публикуван от orlinezze Преглед на мнение
                                И аз да се похваля снощи закупих една Пума волво рейсинг -спешъл едишън /само 271 бройки били затов спешъл/ само яке но затова пък евтинджос за 100 еврейчета от един полски сайт.
                                Това яке чисто ново ли е? Защото ето този пост:
                                Първоначално публикуван от Zeehond Преглед на мнение
                                Моят съвет е, да не си купуваш щормово облекло втора ръка, защото, ако му е прецакана мембраната, то няма да ти върши никаква работа, а мембраната рано или късно се прецаква, от постоянното прегъване, мачкане и т.н., да не говорим пък, ако старият собственик е имал неблагоразумието да го изпере в пералнята.
                                е един от малкото,които заслужават внимание!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X