Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

    Колко според вас струват тези гуми?Задавам въпроса по този начин с цел да разбера дали не съм се изръсил много.Ако скоро някой е купувал някакви гуми мисля,че не би било проблем да опише какви са и на каква цена са закупени?...Пък и гледам,че темите в "ОПЕЛ" нещо намаляха?
    Прикачени файлове

  • #2
    До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

    Същата марка, 235/75/16, е около 240лв в Диана

    Коментар


    • #3
      До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
      Колко според вас струват тези гуми?Задавам въпроса по този начин с цел да разбера дали не съм се изръсил много.Ако скоро някой е купувал някакви гуми мисля,че не би било проблем да опише какви са и на каква цена са закупени?...Пък и гледам,че темите в "ОПЕЛ" нещо намаляха?
      Махай веднага тези оловни тежести - направо съсипват покритието на джантите - образува се някаква корозия между алуминия и оловото - направо отврат! Най- добре сложи лепящи или цинково тежести.
      Don't hunt IF you can't kill
      първо 0883 после 333 накрая 448

      LZ1BGD

      Коментар


      • #4
        До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

        Тези са 31/10.5/15 и са под тази цена,благодаря на отговорилите,а за оловото карам от близо година така и за сега няма проблеми,може би сте прави за него - някаква химия - сигурно?...

        Коментар


        • #5
          До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
          Тези са 31/10.5/15 и са под тази цена,...
          А нови ли ги купува?
          B+

          Коментар


          • #6
            До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

            Че да приличат на стари?Чисто нови са - е вече на 500км.

            Коментар


            • #7
              До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
              Че да приличат на стари?Чисто нови са - е вече на 500км.
              страхотна гума... на сузукито сложих такива, минал съм около 1000 км. и съм впечатлен от възможностите им.
              LZ1RED

              Коментар


              • #8
                До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

                Цената е добра.... и гумата е страхотна, а това за оловото незнам колко е вярно аз карам вече 65 000 километра с олово на същите джанти и няма окиси и подобни гадости.
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

                  235лв.- 1един брой!

                  Коментар


                  • #10
                    До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

                    То оставаше и за 4-те
                    щях да отворя гумаджииница да ги взимам от при вас и да ги продавам в София
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #11
                      До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

                      Преди година купих гуми регенерат-COLWAY -мисля че се пишат. Чисто нови със абсолютно сьщата шарка като показаните на снимката. Тогава за размер 245/70/16 броих по 132 лв. за гума. Карам ги вече 20 000 км и протектора се износи на половина. Доволен съм от тях, защото минават и през кал и през сняг.
                      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                      Коментар


                      • #12
                        До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

                        Единственото хубаво на регенератите е цената обаче
                        Аз например карам BFG A/T вече 60 000 километра и грайфера се износи 1/4 а ти за 20 000 си износил 1/2 ето това е разликата в качеството на каучука, затова по-добре нови гуми така ще се карат по-дълго и са по-тихи.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #13
                          До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

                          Вярно е въобще не шумят.При скорост 130-140 просто са перфектни.Само ме притеснява факта,че са с доста мек каучук и дали няма да се износят по бързо.

                          Коментар


                          • #14
                            До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

                            Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                            Вярно е въобще не шумят.При скорост 130-140 просто са перфектни.Само ме притеснява факта,че са с доста мек каучук и дали няма да се износят по бързо.
                            не...
                            един приятел има такива и са на 35 000 км. протектора спрямо моя ( мерих го веднага като ги купих ) е намалял с 2 мм. Което е супер а той с паджерото си ходи редовно на лов, което значи, че използва гумите пълноценно... Смятай след колко хил. км. ще ги изхвърлиш
                            LZ1RED

                            Коментар


                            • #15
                              До: НОВИ ГУМИ - ЦЕНА!...

                              Страхотна гума.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X