Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

    "Защото за пушачите сега е особено трудно. Или всички пушат в заведенията вече или там, където не се пуши, излизат в студа навън и това влияе на здравето им", каза Панчев.

    Очаквайте грижа за психоздравето на садистите.....
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

  • #2
    От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

    Ами да. Дишат студен въздух навън, ще из се повредят носове, гърла и дробчета, стоят прави, ще получат разширени вени, пушат нередовно, на големи интервали, защото ги мързи да излезнат навън, за да запалят цигара, ще се стресират... По-добре е да си пушат в заведенията...
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

      Сладур.........
      Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

      Коментар


      • #4
        От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

        Баси и злобата тресе не пушачите. Ще има и места за другите. Ужас.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #5
          От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

          Не знам що е сложно да има клубове за пушачи, вместо отново да е одимено навсякъде
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • #6
            От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

            комунистите и пушачите = супер нагли хора...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              Не знам що е сложно да има клубове за пушачи, вместо отново да е одимено навсякъде
              Явно трябва да се вдигне забраната,за да се стигне до логичното.И тогава всеки да си ходи където му е кеф.
              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
              комунистите и пушачите = супер нагли хора...
              Малко си краен...
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #8
                От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

                Ами не е сложно,има си изградени салони за пушачи,ама що трябва да се правим на по католици от папата не мога да вдяна?
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #9
                  От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

                  Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                  Не знам що е сложно да има клубове за пушачи, вместо отново да е одимено навсякъде
                  Защото от два съседни клуба (нали не говоря за заведение за хранене, по скоро за пиене) единия за пушачи другия не - познай кой ще е пълният
                  Хората са си свикнали да си седят пииват си и заедно с пиячката да си пуфтят, не е много удобно да си пиинеш някоя глътка и айде навън да дръпнеш два пъти .
                  Та ако разрешат да има такива клубове, то най-вероятно ще са само такива . (по български)

                  п.п. Аз май към пушачите се броя с 3-4 свити цигарки на ден, но и в годините когато съм пушил често ми се е случвало зимата да излизам навън да пуша, че вътре ми е отвратително да запаля у цялата тая димна завеса. При добра вентилация и малко пушачи се ядва .
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

                    Офф... Отново ли...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение

                      Малко си краен...
                      Така е - има и пушачи, които се съобразяват с околните...
                      Не знам какво удоволствие е да отидеш на сладкарница и след час да се върнеш усмърдян като пепелник...
                      Да отидеш на дискотека и да ти гложди на очите от дим...
                      В Америка и в Европа може да не се пуши, само нашите пушачи и заведения "не могат"...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

                        Айдее, пак се почна..
                        Сега някой да пусне отново една темичка "за, или против чалгата" и ще падне веселба..
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • #13
                          От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

                          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                          комунистите и пушачите = супер нагли хора...
                          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                          Така е - има и пушачи, които се съобразяват с околните...
                          Не знам какво удоволствие е да отидеш на сладкарница и след час да се върнеш усмърдян като пепелник...
                          Да отидеш на дискотека и да ти гложди на очите от дим...
                          В Америка и в Европа може да не се пуши, само нашите пушачи и заведения "не могат"...
                          След първия пост реших, че се шегуваш, щото никой не е толкова прост ама .....
                          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

                            За мен истината в момента като НЕ пушач е всеки управител на заведение сам да си реши дали трябва да се пуши или не в неговото заведение и съответно всеки клиент да реши дали да влиза в дадено заведение или не с две думи демокрация.
                            Стефан 0878655377

                            Коментар


                            • #15
                              От: Спас Панчев: Забраната за пушенето - влошава здравето на пушачите.

                              Бе то суицидните наклонности са си човешка черта, както и някои други странности на човешката психика, та съм склонен да приема неудържимото желание на някой да се самоубива или поне самоуврежда! Обаче категорично не разбирам и не мога да приема желанието на тия хора (пушачите) да убиват и увреждат колкото се може повече други хора около тях, а пък това да се регламентира като тяхно право ..... немам думи направо!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X