Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помощ!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помощ!!

    кадете някоя програмка чрез която може да се измери разтояние от точка А до точка Б,с Google Earth мисля че неможе поне аз нз как ...някои ще бъде ли така добър да каже как става и с какво?

  • #2
    До: помощ!!

    Искам да ви обърна внимание да пишете повече подробности в заглавието на темата а не само "Помощ"
    защото такива заглавия се ползват за зов за помощ за някой, който наистина е закъсал. В гора или в някое дере или нещо по лошо...
    LZ1RED

    Коментар


    • #3
      До: помощ!!

      Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
      кадете някоя програмка чрез която може да се измери разтояние от точка А до точка Б,с Google Earth мисля че неможе поне аз нз как ...някои ще бъде ли така добър да каже как става и с какво?
      а за измерването на разтояния по карта става най-лесно с MapSource и заредена карта има си инструмент за тази работа
      LZ1RED

      Коментар


      • #4
        До: помощ!!

        Може и в Гугъл Ърт. Меню Tools > Ruler.

        Коментар


        • #5
          До: помощ!!

          Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
          Искам да ви обърна внимание да пишете повече подробности в заглавието на темата а не само "Помощ"
          защото такива заглавия се ползват за зов за помощ за някой, който наистина е закъсал. В гора или в някое дере или нещо по лошо...
          Много точно !
          LZ1HKW
          Реглаж на преден и заден мост
          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

          Коментар


          • #6
            До: помощ!!

            ок мерси за инфото ,незнаех за "зова за помощ "несъобразих и незнаех сори

            Коментар


            • #7
              До: помощ!!

              a исках да ви питам може ли да се измери разтоянието по пътя(асвалтовия) по магистралата да кажем от бургас до софия(с точни цифри)!!! НЕ В ПРАВА ЛИНИЯ от т.А до т.В ?

              Коментар


              • #8
                До: помощ!!

                Може, освен "line" имаш и "path", където можеш да нарисуваш крива линия, съставена от множество точки. Но за такова разстояние като Бургас-София определено бая рисуване ще падне. За такива сметки има ГПС софтуер.

                Коментар


                • #9
                  До: помощ!!

                  www.bgmaps.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: помощ!!

                    хмм, незнам за бгмапса колко е коректен спрямо разстоянията. еднаж засичах щот ми трябваше да знам предварително. та мапса каза 103 км пък мене с 32" гуми ми излезе 111... дори и да съм се позасукъл леко, не е повече от километър или 2... пък за сигурни 100 км ми дава около 90-93 по километраж. та значи илзлиза над 10 км разлика...

                    Коментар


                    • #11
                      До: помощ!!

                      http://www.multimap.com/

                      Със сигурност може да мери от град А до град Б но ще трябва да се поровиш, че не се сещам как ставаше.

                      Коментар


                      • #12
                        До: помощ!!

                        http://www.viamichelin.com/
                        доста точна при това

                        Коментар


                        • #13
                          До: помощ!!

                          мерси на сички

                          http://www.viamichelin.com/

                          наи-доброто за мен !!!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X