Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преложения за съдийски състав за Войната 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преложения за съдийски състав за Войната 3

    Моля всеки от капитаните да дава тук предложения за съдийски състав.

    Предложение от нашия отбор:

    Алекс Марков
    Ярослав Атанасов
    VPetrov.photography

  • #2
    До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

    За съдии искам един, или двама човека,
    не мога да кажа точно още, тъй като не са ясни мисиите,
    от които зависи с колко бойци ще трябва да се участва.
    Нека тези съдии ми бъдат избрани от "противниците", като нямам претенции, кои ще са. Стига да са достатъчно печени в пейнтбола, а не новобранци изкарали курс, за два часа.

    Коментар


    • #3
      До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

      Ти хора предлагай направо!
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Ти хора предлагай направо!
        Е, нека дадем право на хората да се самопредлагат - може да има желаещи да са съдии, без да познават отборите...

        Коментар


        • #5
          До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          Ти хора предлагай направо!
          Ако не е извънземен, предлагам СТЕФАН!?
          Той има достатъчно опит от Войната1.
          А и искам да видя, как Обера ще го обучава...!!!

          Коментар


          • #6
            До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

            Понеже ми се правиш на интересен, аз съм против, така че дай друг.

            Коментар


            • #7
              До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
              Понеже ми се правиш на интересен, аз съм против, така че дай друг.
              Ми дай ти тогава, все ми е тая!

              Коментар


              • #8
                До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                Уважаеми колеги капитани. Моля да се отнесете сериозно към попълване на съдийския състав. Всеки трябва да осигури толкова съдии колкото е заявил + неговия дял от общите съдии които ще правят мисиите + главния което е 5 човека... Тъй че давайте сериозно да мислим за хора. Хем да стават за съдии, хем всички да им имат доверие, хем да могат да се придвижват с другите, хем да не ги е страх от топчетата.
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Тъй че давайте сериозно да мислим за хора. Хем да стават за съдии, хем всички да им имат доверие, хем да могат да се придвижват с другите, хем да не ги е страх от топчетата.
                  Oбера има най-добър поглед върху това, кой става и кой не,
                  за пейтбол-съдия, нека каже! А аз ще се съглася, тъй като му имам доверие, че ще избере правилните хора.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                    Mи, аз предлагам за един съдия, толкова е и моята квота, колегата Tiger!
                    Ako и това ми предложение не му се хареса на Обера,
                    му гарантирам, че никой предложен от него съдия,
                    освен него и Мартин, няма да Удобря...!!!
                    Или си играйте на Панчарево, както каза Венци ...!
                    И не ми се отваряй......!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                      Добре, бе. То, след такива люти закани, как да не приема...

                      Разбирайте се там, щото и без това осноният ни противник не сте вие.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                        Колеги, не ви ли се струва, че при този формат на "Войната 3" ще трябва да има доста съдии?
                        Нещо се говори по 2-ма съдии на отбор - това са 10 човека - доста хора. Дали ще има достатъчно желаещи, които да се откажат от удоволствието да участват в самата война и да съдийстват?
                        Вярно е, че това е проблем на отборите, но все пак....

                        Коментар


                        • #13
                          До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                          Разбирайте се там, щото и без това осноният ни противник не сте вие.
                          "Двама се бият, третият печели" - народна поговорка.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                            Първоначално публикуван от Major_Gamota Преглед на мнение
                            Колеги, не ви ли се струва, че при този формат на "Войната 3" ще трябва да има доста съдии?
                            Нещо се говори по 2-ма съдии на отбор - това са 10 човека - доста хора. Дали ще има достатъчно желаещи, които да се откажат от удоволствието да участват в самата война и да съдийстват?
                            Вярно е, че това е проблем на отборите, но все пак....
                            Дааааа, както е тръгнало, всеки отбор ще трябва да купи и по един джип, за съдиите, ако иска да има къде да си вози отбора....?! И ако е някой, като моя, ще трябва и да е с климатик и въздушни възглавници!!!
                            Нещата вървят към професионализация и бясна надпревара в въоръжаването и като гледам, в скоро време ще стане така, че който не може да извади едни 2000-3000лв, за маркер и оборудване, GPS с картата на Събин и камуфлажи, плюс собствен джип и още 10 000 Еуро, за джип на съдиите, по-добре да ходи да бере липови ябълки...!!!
                            Абе, я дайте да я караме на доверие и да намалим съдиите, че така ще ни отпадне едно доста яко перо от разходите!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                              На никой отбор не е задължителен повече от един съдия. Това, което можехме да наравим е съдията да е играещ. Пък като го убият, отборът отнася -5 точки. Засега регламентът е приет и ако не възникне някакво сериозно съображение, няма да го променяме.

                              Тони, две корекции - третият може и да спечели, но и за това място има конкуренция; "професионализация" има за който иска да дърпа в класирането, а който иска просто да стреля и да се кефи, няма грижи.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X