Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бушони?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бушони?

    При взимането на спортиджа от автокъщата, акумулатора се беше тотално предал, пичовете вързаха някакво устройство,но обърнаха полюсите. Няма палене,докато не открихме изгорял 80 амперов черен бушон,и всичко си дойде на място. После откривам,че не ми работи копчето за регулиране на фаровете,двигателчетата са си на място,но никакви признаци на живот. Подгрева на двете огледала също го няма,на задното стъкло работи. Искам да проверя бушоните, евентуално ако проблема е от тях,но къде са ги заврели корейците, така и не ми стана ясно.

  • #2
    От: Бушони?

    Кутията с бушони се намира долу в ляво до съединителят ( има вратичка-капак). Бушоните за огледалата е обозначен с DEF2 мисля , че беше 10 А. За панела за управление на фаровете нямам представа.. дали въопще има.. Провери бушон на позиция METER.
    Поздрави!
    Последно редактирано от HoLLoW; 02-12-13, 08:58.
    Аз съм!

    Коментар


    • #3
      От: Бушони?

      Благодаря колега,знаех си,че има нещо там,но,че са точно бушоните въобще не си го представях. Сега трябва да внимавам да не вкарам сняг с обувките вътре.
      Поздрави!

      Коментар


      • #4
        От: Бушони?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:реглаж фарове.jpg
Прегледи:1
Размер:54.5 КБ
ID:5542876 И провери 18ти номер съшо. Успех!
        пп Маркираният е 16ти
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #5
          От: Бушони?

          Фаровете ги оправихме,но когато стигнахме до подгряването на огледалата-греда. Оказа се,че въобще нямам такъв,и на двете. Стана интересно,електрически са,а нямат подгрев. Сега нещо тука в БГ ли е станало,в Италия ли,или наистина нямат.Модела е спортидж декември 1999г.

          Коментар


          • #6
            От: Бушони?

            И моята няма подгрев, а 2001г.Това са среден към нисък клас коли и нямат много екстри, а и на италянеца за кво му е подгрев на огледалата- там не става -20 С'.
            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

            Коментар


            • #7
              От: Бушони?

              Жичкаджиите/само как звучи/казаха,че няма никакъв проблем да ми вържат,само да си намеря подходящите стъкла. Някой правил ли го е това упражнение.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X