Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем преден мост Киа Спортидж 2000куб.бензин 1997г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем преден мост Киа Спортидж 2000куб.бензин 1997г

    Здравейте колеги!От няколко дена има следният проблем.Когато тръгна с автомобила сутрин се чува едно виене отпред което след малко преминава в тресене на предният мост.Когато спра и с малкият лост превключа на някое положение няма нищо.След това пак я включвам в неутралното и виенето и тресенето го няма.!!Дайте съвет!

  • #2
    От: Проблем преден мост Киа Спортидж 2000куб.бензин 1997г

    Не че съм много в час, ама от прочетеното за въпросната марка-модел, знам че хъбовете им се бъгват и (в повечето случай) е вероятно да не включват, но вероятно не е изключение и да засядат включени и при движение върху твърда настилка да се случва нещо такова.
    Та може да погледнеш какво е положението там, повечето ги сменят с ръчни и забравят за проблема.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: Проблем преден мост Киа Спортидж 2000куб.бензин 1997г

      ок

      Коментар


      • #4
        От: Проблем преден мост Киа Спортидж 2000куб.бензин 1997г

        Да де,ама ако е така,то при включено 4х4 тая кола би трябвало да не може да се кара от вибрации.От къде си,Колега?
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          От: Проблем преден мост Киа Спортидж 2000куб.бензин 1997г

          Варна.прави го от няколко дено откакто паднаха температурите

          Коментар


          • #6
            От: Проблем преден мост Киа Спортидж 2000куб.бензин 1997г

            Хъбовете ти са клеясали отвътре и не могат да се изключат както трябва за това чуваш този шум и ти тресе, трябва да ги свалиш и да ги почистиш иначе ще ги счупиш и ще трябва да купуваш други или да ги преправяш на постоянно зацепени както направих аз.
            П.П
            Като ги свалиш трябва да ги разглобиш за да ги почистиш добре или да ги накиснеш с бензин примерно, но според мен най добре разглобяване, старателно измиване и след това зглобяване + леко смазване.
            [URL="http://forum-lines.ru/"][img]http://forum-lines.ru/rez/ab99319.gif[/img][/URL]

            Коментар


            • #7
              От: Проблем преден мост Киа Спортидж 2000куб.бензин 1997г

              Колега не прекалявай със смазването.

              Коментар


              • #8
                От: Проблем преден мост Киа Спортидж 2000куб.бензин 1997г

                прав е колегата клей и ръжди !!!! игленото лагерче в шенкела сигурно евче е МИРАЖ!!!!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X