Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наливно АТФ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Наливно АТФ

    Днес мотокара ми почти спря и се наложи да му долея масло в ХДПто . Най евтиното което намерих е на Приста по 11 лева литъра което за тая бракма ми идва скъпичко . Долях му 2 литра сега работи нормално но иска поне още 2 - 3 литра за да дойде на максимума . Та някой ако има идея къде има наливно по евтино да казва .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Наливно АТФ

    Наливно АТФ обикновено се продава от по-скъпите марки, което е съпоставимо с цената на бутилираната приста. Мога да ти направя цена от 8лв литър бутилирано, но пращането до София пък обезсмисля процедурата. Тъй, че търси познат търговец близо до теб.
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #3
      От: Наливно АТФ

      Днес ако остане време ще прескоча до битака там продават евтини руски масла . На времето в тия ХДПта наливаха всякакви лайна и после аз отнасях дебелия с ремонтите та за това не искам да му сипвам обикновено хидравлично масло . Комунизма отдавна си отиде и има няма 20 години след него ми свършиха резервите . По закона на гадоста като един проблем ми го направи единя мотокар най късно след месец го прави и другия .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: Наливно АТФ

        Опитай при Руди-96(1 л. ATF Dextron) е малко под 10 лв с отстъпката.Комшията му Силстен продава освен италианско и руско-може да има и по-евтино.Горната цена е с отстъпката.Ако не я постигнеш звънни-аз мога да ти взема.
        0887 543 596 Боко

        Коментар


        • #5
          От: Наливно АТФ

          Знам ги в Лозен пазарувал съм от тях и аз имам някакви отстъпки при тях .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: Наливно АТФ

            На 8,50лв. бутилирано в Лозенец ако ти е удобно . Звънни ми да ти обясня къде е магазинчето за да не правя реклама.
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • #7
              От: Наливно АТФ

              МХЛ 32 има по под 4лв литъра на една "наливна" бензиностанция.Звънни да ти кажа къде е...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                От: Наливно АТФ

                МХЛ само че на ШЕЛ имам с варели . Не искам да сипвам такова в ХДПто .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: Наливно АТФ

                  Колега,по сервизите ремонтиращи авт.трансмисий има източено и прецедено добро АТФ.Мисля,че за теб ще е идеално.Евтино е .Потърси или ми се обади на лични.
                  Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

                  Коментар


                  • #10
                    От: Наливно АТФ

                    Такова поръчах да ми донесат едни приятели
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Наливно АТФ

                      Тонове такова масло ми е минало през ръцете докато бях началник сервизна база не една от най големите европейски фирми произвеждаща повдигателна техника . На новите гаранционни машини първата смяна беше на 500 часа маслото го източвахме и го сипвахме във варелите при другото хидравлично никога не сме го събирали . А беше бистро като ново . И ново можех да си оставя поне един варел идваше директно от Германия ама кой да знае че ще настанат такива времена .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X