Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Black Friday по български

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Black Friday по български

    Завъртях аз днес през сайта на емаг да видя какво става и си харесах един компресор Black&Decker за 118лв намален от 215. Бърза проверка показа, че може да се купи за 140, намален от 160 без да е черен петъка. Нормално като за български маркетинг. Цената обаче е добра и го метнах в кошницата. Нахвърлях още няколко дреболии и мернах едни LED крушки Philips за 30лв без да са намалени. Метнах 3 в кошницата и поръчах. Преглеждам сега да не съм изтървал случайно нещо и веднага ми се набиха въпросните крушки, вече намалени на 16лв. Викам я да проверя каква цена са ми ударили, да не би да съм ги купил по 16, ама не би - по 29 Мен първоначално ми се строиха много 32W за LED крушка, ама викам ще свети много. Ц - трябваше всичко да проверя, а не само намалените стоки. Оказа се, че тези крушки са 5,5W (32 W): http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/d...=8718291192961 , която по принцип си струва 23лв.
    Тези 32W явно са еквивалента на нажежаема жичка. Тъкмо мислех да им вдигам скандал по телефона, ама долу в характеристиките са си го написали - Мощност 6W. В заглавието обаче си пише 32W, без скоби, без дявол
    Та какво излиза - спечелих 20лв от компресора и загубих 21лв от крушките
    Равносметка: 1лв на загуба от черния петък. Явно затова му викат черен

    ПС: Тъкмо потърсих телефон на сайта да звънна и се оказа, че и телефон няма. На сайта от Помощ, намерих Връзка с нас, но излиза "Error 404 - Not Found".
    Сериозно отношение.
    Последно редактирано от silverfox; 29-11-13, 13:59.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

  • #2
    От: Black Friday по български

    Разгледах и аз всичко. Моят фотоапарат е с 200 лева надолу. Има и добри оферти, аз търсих Samsung Galaxy s4, ама го нямаше.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #3
      От: Black Friday по български

      http://www.kzp.bg/index.php?mode=vie...cument_id=5597

      Това казват за този сайт. Та как да има телефон???
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Black Friday по български

        Ми няма. Досега се рових. Както писах - намерих Връзка с нас, но ми дава грешка.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #5
          От: Black Friday по български

          Нормалните сайтове не се рекламират по телевизията, а чрез споделяне в мрежата, в една друга тема писах, че всички стоки , за които пише "изчерпано количество", всъщност не са били налични още при качването им на сайта.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Black Friday по български

            Познат компютържия каза ,че втори компютър му носят за ремонт на по седмица от там ,купен за нов ,а в действителност първи старт преди 2 години.На човека му вярвам.

            Коментар


            • #7
              От: Black Friday по български

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Нормалните сайтове не се рекламират по телевизията, а чрез споделяне в мрежата, в една друга тема писах, че всички стоки , за които пише "изчерпано количество", всъщност не са били налични още при качването им на сайта.
              Да, видях какво си писал. Те твърдят, че тези неща се изчерпали първите 5 минути от обявяването на "прИмоцията". Имали по една поръчка всяка секунда.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #8
                От: Black Friday по български

                Или по една бройка 5 секунди преди пускане на промоцията.
                С'я нали знаеш , че търговията мааалко ми е позната. Ако и да не правя такива простотии.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: Black Friday по български

                  Гледах едно таблетче уж намалено а се оказ със 60 лв по скъпо от същото ибея. Български черен петък
                  Последно редактирано от ilko_o; 29-11-13, 14:04. Причина: Правопис
                  Ford Bronco II 2.9 V6
                  Уаз 469Б
                  Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 125
                  0899846606

                  Коментар


                  • #10
                    От: Black Friday по български

                    А! Тъкмо мернах още едно нещо за въпросните крушки: "Продуктът не ползва гаранция."
                    Май ще има още една жалба до КЗП.

                    ПС: Тъкмно гледам още един в друг форум търси начин за контакт с тях, за да откаже един таблет и не намира. Ни телефон, ни имейл, ни дявол Мейла с информация за покупката започва с no-reply@ Иначе са писали, че до 15 дни можеш да върнеш стоката. То не можеш да я откажеш, камо ли да я върнеш
                    Що ли ми се струва, че просто няма да си взема пратката.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Black Friday по български

                      Тел: 02 492 59 59

                      E-mail: info@emag.bg


                      Телефона със сигурност е актуален, тъй като преди обед се чух с тях, да ми отложат с няколко дни доставката на двата рутера, които поръчах, понеже няма да съм в града (единия, по-екзотичен модел се бяха засилили още утре да ми го пращат).
                      Двата рутера са на обща стойност към 70 лв, да видим дали ще са и читави ...
                      Аз също мисля, че евтините неща изобщо не са ги имали налични, българска работа, по-точно румънска, пък ние тука кълвем на снимка от червей ...

                      П.П. Забравих, телефона и мейла за контакт ги има в потвърдителния мейл, дето започва с no-reply, но най-отдолу с по-бледички букви
                      Последно редактирано от HD; 29-11-13, 14:19.
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Black Friday по български

                        Успях Благодаря за телефона! Ще мина без крушките.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Black Friday по български

                          Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                          Аз също мисля, че евтините неща изобщо не са ги имали налични, българска работа, по-точно румънска, пък ние тука кълвем на снимка от червей ...

                          П.П. Забравих, телефона и мейла за контакт ги има в потвърдителния мейл, дето започва с no-reply, но най-отдолу с по-бледички букви
                          Както казва Стария - някои кълвем и без червей. Захапваме кордата и стискаме зъби
                          А сега като каза и се загледах, наистина телефона и мейла ги има с бледи букви в потвърдителния мейл.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Black Friday по български

                            И аз поръчах таблече, ама после се оказа че го намирам по-евтино, ядосах се и им пратих мейл, че го отказвам. Сега се чудя дали да звъня по телефона или ще си четат пощата.

                            P.S. Ха явно си я четат пощата, току що гледам в профила, че поръчката е със статус отказана.
                            Последно редактирано от ssaattyyrr; 29-11-13, 14:37. Причина: ново инфо
                            "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                            Коментар


                            • #15
                              От: Black Friday по български

                              Има и търговци, които са коректни и дават максималното възможно намаление ;-)
                              ;-)
                              Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                              нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X