Обява

Свий
Няма добавени обяви.

15" джанти на Терано 3.0 дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 15" джанти на Терано 3.0 дизел

    Колеги, интересува ме дали 15" джанти могат да се сложат на Терано 3.0 дизел. Нека ако някой е слагал да сподели мнение, тъй като смятам да мина на 15" поради по големият избор на гуми. Отпред съм почти сигурен че ще влязат, но отзад барабана е доста голям и малко ме съмнява.

  • #2
    От: 15" джанти на Терано 3.0 дизел

    Е, колко да е голям този барабан? Не може да е с по-голям диаметър от 38 см., че да не влезе 15" джанта.
    Я погледни обозначенията от лепенката, която е на гредата откъм шофьорската врата - там има посочени препоръчителните "заводски" размери на гуми, предназначени за модела.
    А пък аз, така и така вероятно утре ще имам готов комплект с 15" джанти, като ги монтират, ще снимам, за да се види - как стоят.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      От: 15" джанти на Терано 3.0 дизел

      И отпред и отзад има разлики. Единствения начин да си сигурен е да ги пробваш. Когато нещата са на ръба, много зависи от конкретния модел джанти.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: 15" джанти на Терано 3.0 дизел

        Проблема е, че съм си харесал едни джанти, който са от Терано 15" но няма как да ги пробвам защото не са във Варна. Отпред ще станат със сигурност защото има доста място. Проблема евентуално ще е отзад. Явно ще трябва да рискувам. Благодаря на отзовалите се.

        Коментар


        • #5
          От: 15" джанти на Терано 3.0 дизел

          При мен обаче на 2.7тди 2001г. си влизат...карам вече около 2год. с 15"...
          мисля,че няма да има проблем.Направи все пак някаква договорка с продавача!
          Успех!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #6
            От: 15" джанти на Терано 3.0 дизел

            Не съм сигурен че твоите барабани, дискове и спирачни апарати са от големите. На трилитровия със сигурност са от големите, и има вероятност заради това от 2000г нагоре да са променили комплектацията. Предполагам може да се провери по VIN.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: 15" джанти на Терано 3.0 дизел

              Ще ти дам да пробваш 15" от 2.7 tdi 96 набор ако искаш. 0899968487 Георги. И съм във Варна

              Коментар


              • #8
                От: 15" джанти на Терано 3.0 дизел

                Снощи (т.е., вече - онази вечер) при монтажа на 15-ските, премерих набързо с ролетката диаметъра на барабана.
                При мен е нещо около 34 см., не мога да кажа с точност, че не беше много светло и го мерих на полеви условия, но това е приблизителния размер.
                Ето и как стои монтирана на Нисана 15" джанта Mangels, с гума 235/75/15. Разстоянието между калника и гумата е голямо, защото Нисана още е вдигнат на платформата при гумаджията.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15inch1.JPG
Прегледи:1
Размер:172.2 КБ
ID:5542328

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15inch2.JPG
Прегледи:1
Размер:148.6 КБ
ID:5542329
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • #9
                  От: 15" джанти на Терано 3.0 дизел

                  Благодаря на колегата Бочев, ще измеря и моят барабан дали е 34см, ако е същият ще ги взема джантите.

                  Коментар


                  • #10
                    От: 15" джанти на Терано 3.0 дизел

                    То дилемата май е...специално за Терано 2 с 3.0тди мотора да ли ще станат.Както писах и по-горе,карам с 15" вече близо 2 години и всичко си е пасва и е наред!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: 15" джанти на Терано 3.0 дизел

                      Както писах по-горе,ще отнеме 1/2час да пробваш резервната ми гума.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X