Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Започна незаконно строителство на „Южен поток“

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

    Това с работните места го забравете просто.
    Както всеки голям международен обект, изпълнител се избира предварително, а цялата работа дефакто се върши от под-под-под изпълнители на толкова изклатени цени и толкова отложени плащания, че не е съвсем сигурно дали ще има печалба.
    В частност ще спомена, че преди година като подизпълнител извърших определен вид дейност точно по проекта ЮП.
    Без нито стотинка аванс, с подписани преди година приемо-предавателни протоколи - парите все още не мога да си ги получа...
    Георги Тонев

    Коментар


    • #17
      От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
      Темата е за друго,ама не ме сдържа да те питам, с чий пари ще се строи? Щото се строи със ЗАЕМ от Русия,с една хубава лихва върху него...да не говорим,че докато платим заема,ще видим транзитни такси през крив макарон...
      Мене да ме питаш ако го правя Аз, а това че ще го плащат поколенията си е жив популизъм ако излезеш с тоя номер, а че ще се изплати спор няма и рано или късно ще носи дивиденти във Москва няма да си го закарат обратно. Държавата е скъсана така че без заеми нищо няма да стане, или по добре да не се прави нищо?
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #18
        От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        .... както и ползата му след това дори и след кражбите....
        Ама и кражби ли има планирани ?!
        Всъщност , кражби на какво ?
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #19
          От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

          Кюлче злато е 500х. USD

          Кой иска "безплатно" кюлче за 5млн ?
          няма да го плащате ве, давам ви го след 20г. е ваше ( аз само за тия 20год ще му изсмуча ползите, а вие ще сте платили 5-те млн.) Прокурор трябва, ама не проруски, дето загубени документи на НАТО още ги мисли за обвинение ли е, не е ли.
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • #20
            От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

            Накратко казано: От тук няма да можеш да намериш подкрепа за "спасяване на вилата".
            Пробвай във ФБ, там ще начаткаш 10 000 лайка за един ден.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • #21
              От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
              ....Накратко казано: От тук няма да можеш да намериш подкрепа за "спасяване на вилата".
              Пробвай във ФБ, там ще начаткаш 10 000 лайка за един ден. ....

              Хм , спасяване....
              Както е казал Поета : "Какво тук значи някаква си вила..."

              Ние тук грандиозен проект за българската икономика с хиииляди работни места и добруването на Нацията в далечна перспектива гласим , та нЕкакви вили .....

              ПС. Аз все си мисля , че колегата искаше да наблегне на това...

              Първоначално публикуван от NlGHTMARE Преглед на мнение
              .....

              Какво е вашето лично мнение по въпроса ''ЮЖЕН ПОТОК" ?
              Можем ли да спрем проекта ?
              Какво губим и Какво печелим?

              .......
              .... ама очевидната апатия по проблема ни прати към вилата .
              Последно редактирано от Vlado_Ts; 28-11-13, 13:02.
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #22
                От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                ...
                ПС. Аз все си мисля , че колегата искаше да наблегне на това...
                ...
                На първо място, не е ли малко късно сега да мислим за спиране на проекта, след като вече държавата е поела договорни ангажименти още преди година?!?

                А кой се наема да твърди какво печелим и какво губим, без да е запознат с подробностите и да има компетентността да анализира информацията?
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 28-11-13, 13:19.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

                  Според мен при над 49% негласували на пооследните парламентарни избори е нормално управляващите да правят каквото си искат.Те просто използват "вялото" незаинтересовано настроение на имащите активно избирателно право негласуващи избиратели и си прокарват техните икономически интереси.Сега също разчитат на същата "вяла" реакция на избирателя и цялото общество и действат "през главата му"...

                  С оглед на гореизложеното нищо не ме изненадва вече.Просто хората при отворени граници препочитат както е казал Емануел Кант "когато хората са недоволни от едно управление те гласуват с краката си ..."

                  В крайна сметка колкото и да бягаме от политиката все до нея опираме в днешно време-всичко е политика ...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    На първо място, не е ли малко късно сега да мислим за спиране на проекта, след като вече държавата е поела договорни ангажименти още преди година?!?

                    А кой се наема да твърди какво печелим и какво губим, без да е запознат с подробностите и да има компетентността да анализира информацията?
                    Аааа , ти за компетентността на анализаторите не бери грижа !

                    ...а проблема идва именно от там , че нито сме запознати с подробностите , нито с договорените ангажименти.

                    Ама нищо чудно както обикновено да излезе , че договорите са строго секретни , щот представляват "стратегически национален интерес"...
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Хм , спасяване....
                      Както е казал Поета : "Какво тук значи някаква си вила..."

                      Ние тук грандиозен проект за българската икономика с хиииляди работни места и добруването на Нацията в далечна перспектива гласим , та нЕкакви вили .....

                      ПС. Аз все си мисля , че колегата искаше да наблегне на това...



                      .... ама очевидната апатия по проблема ни прати към вилата .
                      Това с вилата го дадох,като пример! Аз лично там вила нямам! Проблема според мен е,че си даваме природата и земята за облага на някой друг.Няма нито да спечелим от цената на ГАЗ,нито ще има работни места.
                      Докато целият Български народ не се събуди , ще унищожават природата,ще си крадът на наш гръб и накрая Мангалите ще ни завладеят!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        Ама и кражби ли има планирани ?!
                        Всъщност , кражби на какво ?
                        Е нали всичко що опира до такива проекти народо психологията ги окачествява кат жива кражба, а че ще има, ще има дали под формата на ангажименти, комисиони, консултантски и прочее услуги.... а бе има ли значение с каква дума ще се оприличат като резултата пак е същият, важното да е рамките на разумното само не ме питай кое е разумно че там мерната единица е като ластик.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

                          На кого да си даваме земята, като я дадем евентуално, той къде ще я занесе, ами тогава да вземем и да вдигнем стени по всички граници, да не ни отнесат земята. Това имаме, това продаваме, само с дупе не става, поне с моето, че е вече дърто и грозно.
                          А работни места , че ще има - ще има, дали ще плащат е друг въпрос, ама "залудо работи" сега е определено за предпочитане.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #28
                            От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

                            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                            .....
                            А работни места , че ще има - ще има......
                            То че ще има - ще има . И БСП-то така разправя , а и тука няколко пъти го срещам вече .
                            За туземното население , през което минава трасето обаче , ще има дръжки !
                            ... ама не четете колегата VECTOR. ... и то не е всичко дори ...

                            ПС. Майсторе , нема вече кой да работи за лудо . Баламите се свършИха.
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              То че ще има - ще има . И БСП-то така разправя , а и тука няколко пъти го срещам вече .
                              За туземното население , през което минава трасето обаче , ще има дръжки !
                              ... ама не четете колегата VECTOR. ... и то не е всичко дори ...

                              ПС. Майсторе , нема вече кой да работи за лудо . Баламите се свършИха.
                              Цъ, има, аз.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • #30
                                От: Започна незаконно строителство на „Южен поток“

                                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                                Цъ, има, аз.
                                И аз.
                                А темата за Южен Поток се политизира и от нея отново няма да има никакво познание.
                                Което не е чудно, защото в самото заглавие се прави опит за присъда - " незаконно ".
                                Както се казва; в политиката, дори да напишеш - КРАВА
                                Веднага някой ще се сети, че в зависимост от преживянето на храната, кравите си въртят ченето наляво - "лявовъртящи" и надясно - "дясновъртящи".
                                И се започна.
                                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X