Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко въпроса за Сузуки Лиана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няколко въпроса за Сузуки Лиана

    Здравейте колеги,предстои закупуване на Suzuki Liana 1.6i 16v 4Х4 първата фаза(2001-2004) и имам няколко въпроса:
    1.Има ли начин да проверя дали работи 4X4 преди да я купя;
    2.Ако имате наблюдения как понася газова уредба(каква се слага инжекцион или обикновенна);
    3.Ориентировачен разход(бензин/газ);
    4.Трябва ли да обърна особенно внимание при покупката;
    5.Резервните части горе долу в какъв диапазон са.

    Еми общо взето това е ако се сетите за нещо друго ще съм благодарен да го споделите.

    Благодаря Ви предварително!

  • #2
    От: Няколко въпроса за Сузуки Лиана

    Лианата е с вискомуфа, вдигаш едно предно колело с крокодил и пробваш да потеглиш-ако успееш, значи работи и задния мост. Покарай я известно време, за да загрее виското, и прави кръгчета с напълно навит волан-колата трябва да се движи плавно, без подскоци, без провлачване или превъртане на някое от колелата, без да усещаш да задържа и без шумове.
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • #3
      От: Няколко въпроса за Сузуки Лиана

      Като собственик на балено( а лианата ползва доста компоненти от предшественика си) бих ти предложил да загледаш нещо друго-примерно импреса, със сигурност значително по-добре направен автомобил.

      Коментар


      • #4
        От: Няколко въпроса за Сузуки Лиана

        Това с крокодила е добре.Мойта е от първите,вече 1 460 000 км и муфата си работи още!И съм с най обикновена метанова уредба,градско е около 6 кг метан.
        Иначе нищо особенно с частите няма,доста е здрава! Идеята за Импресата не е лоша,просто заради това че има такава с по голям мотор,щото на Лиляната малко и малее мотора.
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X