Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любим автовиц

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Любим автовиц

    - Имали ли сте предишен хомосексуален опит?
    - НЕ!!!
    - Сигурен ли сте?
    - Е..., веднъж се престроих в съседната лента в потока, без да дам мигач...

    Коментар


    • От: Любим автовиц

      ДисциплинАта на Вашия авто-механик
      www.youtube.com/watch?v=hsqXqKOd33g
      Mitsubishi Pajero II - 3.0 i V6 24V GLS (3 dr) (177 Hp) A/T
      Volkswagen Passat (B5) - 1.9 TDI (90 Hp) A/T
      Mitsubishi - Pajero III - 3.5 V6 GDI (3 dr) (202 Hp) A/T - R.I.P.

      Коментар


      • От: Любим автовиц

        Последни новини от научната сфера: Група учени от УНСС, с помощта на електронен микроскоп и НАТО-вски софтуер за обработка на изображения, за първи път са успели да разчетат дребния шрифт от договора за лизинг на лек автомобил.

        Коментар


        • От: Любим автовиц

          Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
          И още една деиствителна история: Едно време бащами ходил до Германия и си взел нов кадет(капка) това 90та, 91 година някъде. Тогава освен Москвич и Жигули друго нямаше... и всички те гледаха странно, такива коли нямаше. И в цялата околност нямаше западни коли и често бащами даваше колата на познати, приятели да отидат до някъде, да си свършат работа, не всеки имаше кола тогава през онези години. И веднъж я беше дал на шефа си(Валентин) да ходи от Гълъбово до Харманли и в Симеоновград го спират полицаите и го питат - От къде взе тая кола? И той им обяснява така и така Диян ми я даде да отида до Харманли, да си свърша работа. Куките, не вярват, мислят, че е крадена. То се знае, че колата е на бащами, друга такава няма в околността и от Симеоновград полицайте с патрулката(лада) и с Вальо напред тях отиват в Гълъбово да питат бащами дали наистина му е дал колата. . По - късно тази история пак се повтори, но тогава я беше дал на друг човек.
          На времето имаше една организация съюз на младите български архитекти . Силна организация с много проекти в чужбина . Председателя и Наум ми беше познат. Беше някъде 1989 година човека отива в Германия да докара един чисто нов Опел Кадет . Докара го и първо при нас да се похвали с новата служебна кола . Гледам вътре радио заводски и го питам абе балък що не взе с радиокасетофон . А човека вика голям срам брах с това радио питам аз защо е само радио а продавача ми отговаря господине тук в Германия много рядко някой поръчва радиокасетофон защото и по времето на Хитлер е имало 12 УКВ радиостанции а вие в България колко имате ? Човека си стиснал зъбите щото как да му каже че имаме само 2 радиостанции и като минеш от Вакарел надолу до там с радиото
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Любим автовиц

            С две думи не взел с касетофон, щото не хваща радио ???
            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
            Стефан Арзатов

            Коментар


            • От: Любим автовиц

              Аз го разбрах, че няма нужда от касета, музика колкото искаш по радиостанциите.
              Още по Хитлер са имали 12 УКВ, а сега сигурно са 120. Та няма нужда от "твоя си музика", все ще намериш каквото търсиш по радиото.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Любим автовиц

                Да де, ама той я е взел за тук, където тогава имаше едно радио и УКВ-тата бяха на несъвместими стандарти.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Любим автовиц

                  -По какво си приличат БМВ-то и каруцата
                  -Още като се подадат зад ъгъла и знаеш, че ги кара циганин.
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • От: Любим автовиц

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Аз го разбрах, че няма нужда от касета, музика колкото искаш по радиостанциите.
                    Още по Хитлер са имали 12 УКВ, а сега сигурно са 120. Та няма нужда от "твоя си музика", все ще намериш каквото търсиш по радиото.
                    То и на колите които имаха радиокасетофон там на практика функцията касетофон не е ползвана . До сега на всичките ми коли които са идвали от там касетофона не е работил . Като го отворя механиката чисто нова и скапали се от старост и седене ремъчета . То и сега в България като излезеш извън големите градове я хванеш една две радиостанции я не .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: До: Любим автовиц

                      Мъж, в магазин за авточасти:
                      - Ще ми дадете ли едни чистачки за Дачията?
                      - Офертата Ви е добра, но не правим бартери...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Любим автовиц

                        Звъни телефона на рецепцията на клиника за отслабване:
                        – Здравейте! – чурулика рецепционистката – свързахте се с клиника „Трепетлика“.
                        Отсреща се чува сумтене, пъшкане и някакво гъгнене, което бавно преминава в говор:
                        – Алоо, мъжът ми е купил нещо за рождения ми ден и трябва да отслабна.
                        – Ама разбира се! Това е точното място. Малко медикаменти, малко диетка и за нула време ще влезете в тоалета!
                        Гневът в гласа придобива буреносни размери:
                        – Той не ми е купил тоалет ма, а джип…
                        Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                        Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                        Коментар


                        • От: Любим автовиц

                          Обява за продажба на Форд Таунус '74

                          Автомобилът е по-добър от 50 нюанса сиво,при вида на колата жените сами се връзват за теглича и оставят да правите с тях каквото си пожелаете.
                          Няма гнило и ръжди,защото е покрит с Уран от планетата Криптон,лично предоставен от един приятел.
                          Форда има 98 % шанс да е следващият Батмобил,но това зависи само и единствено от следващия собственик.
                          Ако сайта беше международен може би и следващата в гаража на Железният Човек.
                          Таунуса е рекордьор на Гинес,лично той ми даде удостоверението и искаше да го повозя,но закъснявах за ride and roll в Банкя и оставихме за другия рекорд.
                          От Akrapovic отказаха изпускателна система по поръчка,тази "бива" .
                          Фордето е по-мощно от Фиат 500 и е наказвало паркирани Супри,Gtr-и и Мазератита..
                          Даже има слух,че е по-надежден от Mercedes Benz SLR McLaren.
                          Седалките са тапицирани от майстор шивач взел кетап при Долче и Габана,а кожата е лично дарена от Равногорски,среден на ръст,3 поколение потентен глиган с отлична стойка и сервизна книжка,на който последните 3 яденета са трюфели от най-западната част на Великобритания,броени часове преди brexit.
                          Окачването е съвместна работа на НАСА и БАН произведени са само 2 броя,моя и на кораба на Брус Уилис във филма "Армагедон",ама като се сетя,тоя пич не се върна..лошо.
                          Последно за гумите да кажа и край.4 чисто нови гуми от 1565 малки плюшени котета закупени от Джъмбо в Белград от един приятел футболист.
                          Ако имате въпроси не звънете на Искра Фидосова или Меркел,а на мен.
                          Таунуса е единствената кола в България,която може да ви осигури безопастна панорамна обиколка на ИДИЛ за хората от НАТО на лично.Свещите са с искра наречена "Огънят на Прометей" а ангренажът е клин на Лили Иванова от ученическите и години.
                          В състезание на пистата Нюрбургринг, колата завърши на,да кажем че завърши.Съединителя е от валерианска стомана,дал съм мостра в "Игра на Тронове" .Единствено приемам 3 вида бартер:
                          1.Еднорог
                          2.Пакарда на Георги Димитров
                          3.Бялото Венто от 1 част на "Бързи и Яростни"
                          Черно, мирише и разваля характера!

                          Коментар


                          • От: Любим автовиц

                            От автофорум:


                            Въпрос: "Здравейте! Имам Honda Accord 85год., двигател В18А, купе СА2. Та от няколко дена карбуратора взе да се ебава. Въпроса ми е: има ли някой схема (чертеж) на този карбуратор, или нещо подобно. Предварително Ви благодаря!"


                            Отговор: "През 85-а на априлският пленум на ЦК на КПСС бе избран М.Горбачов. Започна перестройката. Тука наще също поеха курса. 89-та падна Берлинската стена, бай Тошо също падна. После Лукановата зима, дефицит, купони... СДС, митинзи, избори, Ж. Желев, борците. 96-та, Жан, хиперинфлация, митинзи, Костов, реформи, валутен борд. Почина майка ми... Реформи, деноминация, нови банкноти. СИК, ВИС-2.. 98-ма синът ми тръгна на училище. 99-та войната в Югославия, разведох се, приватизация, пирамиди-фараони. Настъпи 21-ви век! Падат кулите-близнаци в Ню-Йорк. После идва Царя, пак реформи, затварят енергоблокове, България в НАТО, Първанов, Станишев...Умира татко... България в ЕС. Тройната коалиция, женя се за втори път. 08-ма световна криза. Борисов-1. Обама е първият чернокож Президент на САЩ. Симеон Дянков с постната му пица, и пак реформи. Магистрали, интернет. Войната в Ирак. После в Либия. Тероризъм по цял свят. AC/DC в София! И Мадона също. Орешарски. Пеевски. Пак протести и митинзи. Оставка! Кой? Борисов-2. Реформи. Магистрали, саниране и т.н. Аварията във Фукушима. Войната в Сирия, Путин, Украйна, Крим. Цената на нефта уа Барел пада драматично. Атентати в Европа. Брекзит, Тръмп, а руски хакери хакват всичко. Бежънци и мигранти...Чупя крак. Москов. Пръстови отпечатъци. Шарли Ебдо. Цунами... Ражда ми се дъщеря! Избори. Ген.Радев -Президент. Пак оставка. Нов служебен кабинет. Реформи... Корнелия Нинова и Нова Република. Да, България! Нов Световен Ред и нов бардак със стари курви,..мда. Прощавайте, ако съм пропуснал нещо.
                            А на тази Honda, чак сега почнал да й се ебава нещо карбуратора! Ай стига бе!"
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Любим автовиц

                              Брат, ако всяка сутрин половината квартал се будим с мисълта че назгулите идват, мисля че е време да си смениш ремъка.
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • От: Любим автовиц

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:37787988_302670757138702_7293551378591383552_n.jpg
Прегледи:1
Размер:75.4 КБ
ID:5794943
                                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                                0888854582
                                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X