Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пейзаж и природа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пейзаж и природа

    Има си няколко местенца и ги ,,експлоатира'' яко ...
    Красиво!

    Коментар


    • От: Пейзаж и природа

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Светльо, като ти погледна някои кадри и напрао са като извадени от някаква готическа сага. Падаш си ти по мистиката, тъмните кьошета и... лошото време.
      Да наистина си падам по такива кадри.Обичам да снимам в кофти време и най-вече в мъгли.Едно че стават интересни снимките друго че ги няма навалиците...особено по Витоша.Кеффф

      Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
      Има си няколко местенца и ги ,,експлоатира'' яко ...
      Красиво!
      Правилно си забелязал.Благодаря

      Коментар


      • От: Пейзаж и природа

        Първоначално публикуван от Svetlio70 Преглед на мнение
        Да наистина си падам по такива кадри.Обичам да снимам в кофти време и най-вече в мъгли.Едно че стават интересни снимките друго че ги няма навалиците...особено по Витоша.Кеффф
        - аз ще те разведа по Пирин в каквото време решиш, пък ти ще ми дадеш някой фото-урок, навит ?

        Много готини кадри

        Коментар


        • От: Пейзаж и природа

          Викай ме и мен, ще нося раниците...

          Коментар


          • От: Пейзаж и природа

            Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
            Викай ме и мен, ще нося раниците...
            - готово, а Любо ще го сложим на скарата

            Коментар


            • От: Пейзаж и природа

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              - аз ще те разведа по Пирин в каквото време решиш, пък ти ще ми дадеш някой фото-урок, навит ?
              Много готини кадри
              С удоволствие.Честно казано по Пирин още не съм скитал
              Благодаря!

              Щом ви харесват ето още малко подобни:





              Последно редактирано от Svetlio70; 02-06-14, 21:03.

              Коментар


              • От: Пейзаж и природа

                Първоначално публикуван от Svetlio70 Преглед на мнение
                С удоволствие.Честно казано по Пирин още не съм скитал
                Благодаря!
                Само да се оправи времето, че в момента дори и на теб не би ти харесало

                Коментар


                • От: Пейзаж и природа

                  Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                  Само да се оправи времето, че в момента дори и на теб не би ти харесало
                  Като помисля едва ли ще ми хареса точно в такова време каквото е сега горе.

                  Коментар


                  • От: Пейзаж и природа

                    Уф...и на скарата кандисвам да съм...само да бъда с готина компания и сред природата
                    П.П. На тази снимка...



                    ...долу в дясно изсветлявал ли си я, или въобще как обработваш прекалено тъмните участъци?
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: Пейзаж и природа

                      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                      Уф...и на скарата кандисвам да съм...само да бъда с готина компания и сред природата
                      П.П. На тази снимка...


                      ...долу в дясно изсветлявал ли си я, или въобще как обработваш прекалено тъмните участъци?
                      Поздрави!
                      Със сигурност съм изсветлявал но колко не помня защото са от миналата година.Изсветляването главно в камера роу го правя.

                      Коментар


                      • От: Пейзаж и природа

                        Оригинал http://4coolpics.com/pics/edt/0019/202030658331.jpg

                        Коментар


                        • От: Пейзаж и природа

                          Първоначално публикуван от Svetlio70 Преглед на мнение
                          Баш така си го представях
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • От: Пейзаж и природа

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            Само да се оправи времето, че в момента дори и на теб не би ти харесало
                            Разходи ги към Юлен. След водопада "Юленски скок" имаше мост за на ляво. Преди доста години и с кола се минаваше. Сега не съм сигурен, ама природата там е уникална!

                            Коментар


                            • От: Пейзаж и природа

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Разходи ги към Юлен. След водопада "Юленски скок" имаше мост за на ляво. Преди доста години и с кола се минаваше. Сега не съм сигурен, ама природата там е уникална!
                              За жалост там е забранено за човеци без разрешително (резерват), но това не е пречка - дядката е горски
                              Основното е, че моста се срути преди няколко години и сега не се възобновява поради причина 1.
                              Третото е, че до там с кола, джип, джигуган, танк вече не може да се стигне, пак заради точка 1. Пътя е неоткриваем. Последно ходих преди 3-4 години, точно преди да падне моста. Загубих са на 3 пъти... Мястото на което се намирах беше неузнаваемо. Детските ми спомени бяха като дежавю. До преди 20 тина години до там се стигаше с лека кола, а сега пеша едвам намирах вярната посока.
                              - Пенчо, даде ми една страхотна идея, ако времето е хубаво в събота ще се поразтъпча натам. Тамън да проуча обдтановката. Тък че чуствай се поканен и ти на нашата разходка

                              Коментар


                              • От: Пейзаж и природа

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X