Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз в клуба на танковете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз в клуба на танковете

    Добър вечер! Колеги, след доста мислене реших да си взема Г-клас. На вратите на машината пише 300GD - мотора е 5 цилиндъра с турбо и интекулер, 5 скорости, по думите на продавача, уш така си идва от Австрия, незнам дали някой прави там реконструкций или е доработвана тук в България. Има доста приличен вървеж с тази интервенция, като за годините си има забележки, ръжди тук-там и други дребни липси на пластмаси по интериора. Парното не работи, което за сега е най-сериозния проблем, кърпен е при стоповете и оригиналните такива са заменени с едни кристални, дето не приличат на нищо, но това не е болка за умиране. На задния капах пише, даймлер- пух, утре ще го прибирам и ще кача някоя снимка.

  • #2
    От: И аз в клуба на танковете.

    Честито Росене! Много да те слуша
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #3
      От: И аз в клуба на танковете.

      Честито сас здраве да си го коландрисваш.
      SUZUKI VITARA V6
      HONDA CBR 919RR
      MERCEDES ML
      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

      Коментар


      • #4
        От: И аз в клуба на танковете.

        Малко с закъснение, че имахме проблеми с регистрацията, но сега всичко е наред. Имам един въпрос, парното духа студено и не иска да работи вентилатора, сериозна ли е повредата.Чувам, че им било дефекти на Г-тата пустото парно. ПоздравиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0178.jpg
Прегледи:1
Размер:115.6 КБ
ID:5551578Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0179.jpg
Прегледи:1
Размер:114.4 КБ
ID:5551579Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0180.jpg
Прегледи:1
Размер:111.2 КБ
ID:5551580Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0181.jpg
Прегледи:1
Размер:88.2 КБ
ID:5551581Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0182.jpg
Прегледи:1
Размер:92.7 КБ
ID:5551582

        Коментар


        • #5
          От: И аз в клуба на танковете.

          Честито! Дълги и безпроблемни кални километри!
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #6
            От: И аз в клуба на танковете.

            От двете духалки на централната конзола, няма как да го накараш да духа топло. Затваряш ги и разчиташ на двете до вратите, на двете в краката и на стъклото. За вентилатора, виж някой бушон. Иначе при скорост, вентилатор почти не трябва, ама за първоначалното размразяване си трябва. Всичко това, ако няма някаква патология...Успех!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              От: И аз в клуба на танковете.

              Честито

              Патологията е ясна - троши се пластмасата дето държи четките.
              Как се сменя вентилатора на парното няма да описвам ама си е камасутра ))
              А централните духалки ако е минала през мастор като нищо са затапени с вестник.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: И аз в клуба на танковете.

                Честито Колега то и аз като порасна ще си взема същото камионче .Много Безаварини километри. Иначе по допълнителното му присаждане на турбината и интерколера малко ми е чудно за последното особено от къде ?' черпи въздух или капака е сменян незнам абонирам се за темата ще ми бъде интересно..
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • #9
                  От: И аз в клуба на танковете.

                  Благодаря колеги. Относно смученето на въздух. Предния капак, не затваря напълно плътно, като погледнеш джипа отпред в ляво е въздуховода към филтъра. На въздушните пътища и на смукателния колектор пише STT TURBO, предполагам, че тамошния човек в Австрия си е правил доработката. Очуди ме, че карданите са с по 12 болта, един познат твърди, че само военните били така - вярно ли е или е масово? В това си изпълнение върви доста прилично и има добра динамика.

                  Коментар


                  • #10
                    От: И аз в клуба на танковете.

                    Честито и от мен!какви са ти идеите за напред за джипа?
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • #11
                      От: И аз в клуба на танковете.

                      Хъм с този просвет на капака трябва да караш с 300 за да влезе нужното количество въздух на колера . С тоя мотор и накичените му играчки няма как да не върви що годе прилично . А ма и до кога ??? За кардана незнам очаквам Валката от Пловдив и Гробаря да се появат в темата с сигорнос ще кажат какво що от тук нататък. Иначе джипа си има стойка още един път Честито. п.п. етого единия писали сме заедно
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • #12
                        От: И аз в клуба на танковете.

                        Да ме вози из Пирин планина, да си наглеждам животните. Не целим нищо хард - по-големи гуми и най вероятно монтаж на лебедка, въпреки че ми е напълно излишна. Там където си пердаши Г-то само на задно с нивата съм като балерина. Не съм вярвал, че е такъв дзвер. Заложих на Г-клас след като направих директен оглед и машината се оказа доста запазена, пък и мерцедес се слави с здрави мотори.

                        Коментар


                        • #13
                          От: И аз в клуба на танковете.

                          Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                          Да ме вози из Пирин планина, да си наглеждам животните. Не целим нищо хард - по-големи гуми и най вероятно монтаж на лебедка, въпреки че ми е напълно излишна. Там където си пердаши Г-то само на задно с нивата съм като балерина. Не съм вярвал, че е такъв дзвер. Заложих на Г-клас след като направих директен оглед и машината се оказа доста запазена, пък и мерцедес се слави с здрави мотори.
                          Добре но си смени аватара че глобата ще е голяма!
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • #14
                            От: И аз в клуба на танковете.

                            Всички кардани са с много болтове
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: И аз в клуба на танковете.

                              Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                              Да ме вози из Пирин планина, да си наглеждам животните. Не целим нищо хард - по-големи гуми и най вероятно монтаж на лебедка, въпреки че ми е напълно излишна. Там където си пердаши Г-то само на задно с нивата съм като балерина. Не съм вярвал, че е такъв дзвер. Заложих на Г-клас след като направих директен оглед и машината се оказа доста запазена, пък и мерцедес се слави с здрави мотори.
                              Честито и от мен.Тва е правилния избор,и да си го дондуркаш с кеф.Усещам как лекичко почваш да навлизаш във филма.Що ли
                              ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                              Г 230Е
                              Г 500 0887 390 703

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X