Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз в клуба на танковете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: И аз в клуба на танковете.

    Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
    Колеги, преди да го регистрирам искам да изместя стойката на задния номер и да сложа осветление над прозореца. Органите на реда, дали няма да създават мизерий с така монтиран заден номер?
    Няма.
    Ако имаш чистачка влиза на милиметри. Прекарването на кабела също е малко гърч.
    За мен по-удачно е квадратен номер на лявата колонка
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: И аз в клуба на танковете.

      Добър вечер! Колеги, каква спирачна течност да позлвам за казанчето на помпите за блокажите. Патил съм на Урал-а с стара гума, която е много уязвима към нашенския ДОТ. Та не искам да стане някой гаф и да скапе системата или при германската каска няма проблеми. Поздрави

      Коментар


      • #33
        От: И аз в клуба на танковете.

        Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
        Добър вечер! Колеги, каква спирачна течност да позлвам за казанчето на помпите за блокажите. Патил съм на Урал-а с стара гума, която е много уязвима към нашенския ДОТ. Та не искам да стане някой гаф и да скапе системата или при германската каска няма проблеми. Поздрави
        Аз съм слагал и от DOT3 и DOT4 и не е имало проблеми.

        Коментар


        • #34
          От: И аз в клуба на танковете.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0184.jpg
Прегледи:1
Размер:146.8 КБ
ID:5556926Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0183.jpg
Прегледи:1
Размер:180.2 КБ
ID:5556925Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0185.jpg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5556927 Добър вечер! Днес оцапахме малко танка. Ей много върви това чудо. Поздрави

          Коментар


          • #35
            От: И аз в клуба на танковете.

            Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
            Колеги, преди да го регистрирам искам да изместя стойката на задния номер и да сложа осветление над прозореца. Органите на реда, дали няма да създават мизерий с така монтиран заден номер?
            Мен за 5 години още не са се сетили да ме глобят, нямам осветление и е нй-горе на задната врата, ама по добре е да има светлини...., щото не се знае.
            Последно редактирано от yankof; 02-02-14, 16:32.
            I want out !!!

            Коментар


            • #36
              От: И аз в клуба на танковете.

              Добър ден! След пробег от 2 000км, се наложи смяна на лагери предна главина, десната страна е като топлофикация София, направо можеш да си печеш чушки на диска. След пълното разглабяне и остановяване на щетите, лагерите са се разкапали от ръждата. Много е лошо когато една машина не се кара цифра време, при мен според документите, които имам около 10години е бил нефункиониращ. Поръчах лагери направо и за двете главини, че дереджето ще е еднакво и от лево. Само за справка, намерих ремонтен комплект на цена от 130лв за главина. Поздрави

              Коментар


              • #37
                От: И аз в клуба на танковете.

                Хубава машина, със здраве да си я караш!
                Само едно нещо не ми харесва- тия гуми подхождат на някоя стокова Витара. На тоя звяр му трябва нещо по-голямо и шарено.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #38
                  От: И аз в клуба на танковете.

                  Добър вечер! Колеги, от няколко дни наблюдавам и друг проблем. Няма спирачки отзад и започна да награвя предните дискове, чудното е че от онзи ден си бачкаше всичко на 6 и от един път както си "ковеше" колелата, започна да спира като уазка ( да не се засегнат колегите от Уаз подфорума). Нито контри колелата, нито пък спира адекватно, като товарен влак е. Дали може да е от помпата или кантара на спирачките прави мизерий? Вие какво ще предложите. Поздрави

                  Коментар


                  • #39
                    От: И аз в клуба на танковете.

                    Добър ден! Да бе се лута някой с подобен проблем занапред, да споделя от къде идваше проблема и как го реших. След подмяната на тръбата, която захранва задните колела се установи проблема, скапан регулатор(кантар) на задните колела. След пълното му изолиране, спирачките си додойха, но задницата изпитваше нуждата да изпревари предницата и винаги при натискане на педала склонеше към завъртане. Реших проблема, като взех рестриктор( един такъв възвратен клапан) от спирачната помпа на голф 3, 1.4 бензин. Монтирах рестриктора преди тройника за 2те колела, направо на тръбата, която идва от помпата. Сега всичко е наред, спира нормално и не склони да е като дрифтерски автомобил. Кантара от времето се беше самозаварил и не подлежеше на ремонт.

                    Коментар


                    • #40
                      От: И аз в клуба на танковете.

                      Добър вечер! Колеги, танка единствено го спъва резервора, много изпатих, немога да намеря пластмасов, пък моя го кърпя вече 3ти път. От онези дни се зачудих, дали ми държи добре температурата на мотора, прилагам една снимка. Това нормална работна температура ли е за 300ГД.Иначе за друго немога да се оплача, за 7 000км навъртяни. ПоздравиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0271.jpg
Прегледи:1
Размер:73.6 КБ
ID:5579202

                      Коментар


                      • #41
                        От: И аз в клуба на танковете.

                        Мисля че трябва стрелката да е в средата,така както е на снимката не е загрял.Успех

                        Коментар


                        • #42
                          От: И аз в клуба на танковете.

                          Добър вечер! Колеги, намерих си пластмасов резервоар за Г-то. Тъй като генерацията минава през резервоара, ще трябва да правя топлоизолация, да не стопим новият резервоар. Мисля да ползвам азбестово одеяло и да го залепя с някой силикон или нещо от тоя род. Има ли някакви други препработки при монтирането на пластмасовия резервоар. Мисля да ползвам неръждеваема ламарина за защита, като я направя да го пази и от към гумите/калниците.

                          Коментар


                          • #43
                            От: И аз в клуба на танковете.

                            И мен ме интересува топлоизолацията на генерацията пред резервоара. Купих си скоро един PUCH 230 463 SWB/'92 и на кривката пред задната дясна гума имаше един топлоизолиращ ламаринен кожух , но беше доста изгорял и просто падна. Не ми се иска да нагрея резервоара и да се превърна в горящ куб.

                            Коментар


                            • #44
                              От: И аз в клуба на танковете.

                              Моята генерация я увих с азбестова лента, китайска някаква, върши работа но тръбите пак се загряват! Слагайте алуминиев екран и всичко е ок! Аз трябва да поставям такъв над гърнетата че пода на джипа се загрява до степен ще ми се запалят краката.....не се търпи на допир , луда работа!
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • #45
                                От: И аз в клуба на танковете.

                                Що за чудо е туй алуминиев екран? Дали пък не се намира ориджиналдъ от БС или Ивай?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X