Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво има под задната седалка на Нисан Терано 2 - КБ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой какво има под задната седалка на Нисан Терано 2 - КБ

    Здравей те Колеги,
    наскоро се сдобих с Нисан Террано КБ 2,4 бензин. Харесва ми джипчето и си върши добре работата. Един ден се заех сериозно да го рагледам и установих, че е имало нещо под задната седалка, но сега го няма. Има стойки, но е останало само един дълъг прът. Също така не намерих и крика .... Моля кажете какво е имало под седалката и къде е стоял крика, за да мога да си попълня липсите....
    Предполагам, че стойката за крика е в ляво в багажника.... но какво е имало под седалката?....
    Благодаря.
    П.П. Снимки по късно, че вече е тъмно навън.
    П.П.2. Извинявам се ако съм нарушил правата на форума. Ако е така моля Модераторите да ме коригират.
    Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
    Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

  • #2
    От: Кой какво има под задната седалка на Нисан Терано 2 - КБ

    Крика е от ляво зад стоп-а, има вратичка - отваряш и ще го видиш закачен там.
    Под задната седалка има ключ за гуми и манивела за крика.

    Коментар


    • #3
      От: Кой какво има под задната седалка на Нисан Терано 2 - КБ

      В моя има и триъгълник.
      Nissan Terrano 2.7 TDi
      ----------------------------
      Нещо което работи - не се пипа!

      Коментар


      • #4
        От: Кой какво има под задната седалка на Нисан Терано 2 - КБ

        Благодаря на Модераторите, наистина забравих за раздела за общи приказки....
        Благодаря и на колегите за отговорите.
        Вече съм сигурен че и крика липсва. Споделете моля какъв е оригиналния крик. На мен ми прилича да е бил хидравличен, не много висок.... Мисля да измеря с рулетка ниските точки, в които бих двигнал джипа и да търся такъв.... Препоръка за марка ? Т.к. Нисана не е пригоден за джек, този вариант отпада.....
        Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
        Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

        Коментар


        • #5
          От: Кой какво има под задната седалка на Нисан Терано 2 - КБ

          Първоначално публикуван от totolamb Преглед на мнение
          Благодаря на Модераторите, наистина забравих за раздела за общи приказки....
          Благодаря и на колегите за отговорите.
          Вече съм сигурен че и крика липсва. Споделете моля какъв е оригиналния крик. На мен ми прилича да е бил хидравличен, не много висок.... Мисля да измеря с рулетка ниските точки, в които бих двигнал джипа и да търся такъв.... Препоръка за марка ? Т.к. Нисана не е пригоден за джек, този вариант отпада.....
          Не не е хидравличен,а си е механичен/нещо като редукторен/.
          Под седалката ако имаш дълго желязо,това е дръжката с която се върти крика и той повдига.Самия крик се намира както казаха и колегите зад една вратичка в пластмасата от ляво на багажното отделение.
          Защо не си потърсиш един крик втора употреба от Терано.Все ми се струва,че ще е по-добрия начин за повдигане в определени положение от един хидравличен /говоря за тия масовите които се предлагат под път и над път/
          А за повдигане с Хай Джек...ами можеш сам да си го пригодиш,ама си трябва тунинг/мунинг.Моя вече отпред може спокойно да се вдига с хай-джек,...



          ...а се надявам до напролет да може и отзад да е такова положението!
          Поздрави!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X