Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Едно въпросче за новозакупена карта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Едно въпросче за новозакупена карта

    Здравейте. Вчера си поръчах навигационна и off-road карта на България от гармин.бг с актуална версия Актуална версия: 2013Q1, само, че после в сайта карта.бг видях, че има версия 2013Q3a, въпроса ми е. Мога ли като ми доставят картата да си я обновя безплатно до версия Q3 чрез регистрация на OFRM Geotrade в сайта на карта.бг? И още един въпрос: На SD карта ли ще ми доставят картата ?

    Поздрави!
    Nissan Terrano 2.7 TDi
    ----------------------------
    Нещо което работи - не се пипа!

  • #2
    От: Едно въпросче за новозакупена карта

    Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
    Здравейте. Вчера си поръчах навигационна и off-road карта на България от гармин.бг с актуална версия Актуална версия: 2013Q1, само, че после в сайта карта.бг видях, че има версия 2013Q3a, въпроса ми е. Мога ли като ми доставят картата да си я обновя безплатно до версия Q3 чрез регистрация на OFRM Geotrade в сайта на карта.бг? И още един въпрос: На SD карта ли ще ми доставят картата ?
    Дори да сте закупили карта OFRM без абонамент за обновления, ако я регистрирате в нашия уебсайт www.karta.bg в срок до 60 дни от нейната покупка, ще получите възможност да обновите еднократно картата през сайта до нейната актуална версия. Всички карти OFRM, които не са закупени от нашия уебсайт (www.karta.bg) се доставят на Micro SD носител с преходник към SD и могат да се ползват във всеки GPS уред на Garmin, който разполага с Micro SD или SD слот и поддържа работа с карти в NT формат (на практика това са почти всички автомобилни и туристически модели GPS уреди на Garmin).
    Последно редактирано от OFRM_Team; 12-11-13, 09:23.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • #3
      От: Едно въпросче за новозакупена карта

      Благодаря за бързия отговор. Само да се надявам, че картата ще тръгне на Gamin Nuvi 255w..
      Nissan Terrano 2.7 TDi
      ----------------------------
      Нещо което работи - не се пипа!

      Коментар


      • #4
        От: Едно въпросче за новозакупена карта

        Ще тръгне колега, но ще ти е малко бавно изчертаването на картата по дисплея, защо офроуд варианта е с доста подробна графика и е тежка за уред от този клас. Даже официално не го дават за този модел, но си работи. От настройки на карта за детайли даваш "повече"-когато ще е за пътя , за да е по-бързичка, иначе за офроуд слагаш на "най-много детайли", което е над "повече" и от настройки на маршрут-избегни махаш отметката на обратни завои.

        Коментар


        • #5
          От: Едно въпросче за новозакупена карта

          Така картата тръгна без проблем, но искам да обновя софтуера на гармина. В момента е:

          Software Version: 7.60
          Audio Version: 2.00
          GPS SW version: 4.10b


          Възможно ли е да стане това? Гармина е 255w. Поздрави!
          Nissan Terrano 2.7 TDi
          ----------------------------
          Нещо което работи - не се пипа!

          Коментар


          • #6
            От: Едно въпросче за новозакупена карта

            Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
            Така картата тръгна без проблем, но искам да обновя софтуера на гармина. В момента е:

            Software Version: 7.60
            Audio Version: 2.00
            GPS SW version: 4.10b


            Възможно ли е да стане това? Гармина е 255w. Поздрави!
            Би било написано в сайта на Гармин, ако е възможно, но шансът да се оплетат конците е много голям.
            Умните суфорумци твърдят, че ако нещо работи - то не се пипа.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Едно въпросче за новозакупена карта

              Бях я забравил тая фраза. Спирам да ровичкам и чепкам по навигацията.

              Поздрави!
              Nissan Terrano 2.7 TDi
              ----------------------------
              Нещо което работи - не се пипа!

              Коментар


              • #8
                От: Едно въпросче за новозакупена карта

                Аз пък бих обновил без притеснения, тези стари машинки имат стабилни софтуери.
                Най-малкото ще се разбере има ли нов софтуер и какви са промените.
                Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                Коментар


                • #9
                  От: Едно въпросче за новозакупена карта

                  От горчив опит с драйвери за ПЦ - не всичко ново работи по-добре на стари машини ...
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X