Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снайперски фифели

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Снайперски фифели

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    П.П. На ЛС ти казвам, щото не е добре темата да се превръща в инструкция за начинаещи стрелци с неясни намерения.
    Тя темата АЗ сьм я пуснал с информация която я има свободно в интернет.Ако някой ще се учи от МЕН кое как се прави ще я сколаса направо.За информацията какво да ти кажа - има си я,те убийците ако туук са седнали да учат как се стреля по-добре да си намерят друга работа.

    Ти щеше да си абсолютно прав и да се сьглася с теб на 100 % ако знаех какво правя,правил сьм го и говоря от опит.Тук сьм сложил едни прости таблици които като напишеш снайпер балистика калкулатор и ела гледай какво става.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Снайперски фифели

      Ами аз затова и казвам, че тия неща дето си ги изкарал, можеш да ги научиш на всеки курс за ловци. Другите не са за публично обсъждане, а и аз не ги знам.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #18
        От: Снайперски фифели

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        Ами аз затова и казвам, че тия неща дето си ги изкарал, можеш да ги научиш на всеки курс за ловци. Другите не са за публично обсъждане, а и аз не ги знам.
        Повярвах ти и отивам да ги чета на странен език,колкото има все файда.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Снайперски фифели

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          Определянето на дистанцията е само малка част от гейма. Примерно на дистанции до 400-500 м. аз се справям и без оптика...

          Куздов на 400-500 метра с какво се справяш, с точно попадение в цел ??? с размери може би 2 х 2 метра или ???

          Не си вече на 19 години и 400-500 метра са си значително разстояние, успяваш ли на 400-500 метра да видиш човек през мерните прибори без оптика, ако е така браво и евала за зрението и уменията!

          Извини ме са иронията, просто помня как аз на 100тина метра страдах с Ижовката (ИЖ 18 мн 7.62х54) без оптика, целта бе принтирана на лист А3, но е и вярно, че съм компютърджия с половин диоптър... та може и да си прав...
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #20
            От: Снайперски фифели

            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            Куздов на 400-500 метра с какво се справяш, с точно попадение в цел ??? с размери може би 2 х 2 метра или ???

            Не си вече на 19 години и 400-500 метра са си значително разстояние, успяваш ли на 400-500 метра да видиш човек през мерните прибори без оптика, ако е така браво и евала за зрението и уменията!

            Извини ме са иронията, просто помня как аз на 100тина метра страдах с Ижовката (ИЖ 18 мн 7.62х54) без оптика, целта бе принтирана на лист А3, но е и вярно, че съм компютърджия с половин диоптър... та може и да си прав...
            Що бе аз днес стрелях на 700 - на механични - и уцелих.... с това:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1468652_10201759000530348_279388562_n.jpg
Прегледи:1
Размер:90.4 КБ
ID:5537773
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • #21
              От: Снайперски фифели

              Не му виждам оптиката каква ема май е онова като мерник на Линкьлн Континентал

              Уцели викаш ма не казваш по какво стреля.Я пусни една интересна тема да разкажеш повечко.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: Снайперски фифели

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Не му виждам оптиката каква ема май е онова като мерник на Линкьлн Континентал

                Уцели викаш ма не казваш по какво стреля.Я пусни една интересна тема да разкажеш повечко.
                Няколко мишени наредени като за хоро.... http://en.wikipedia.org/wiki/Heckler_%26_Koch_GMG
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • #23
                  От: Снайперски фифели

                  Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                  Куздов на 400-500 метра с какво се справяш, с точно попадение в цел ??? с размери може би 2 х 2 метра или ???

                  Не си вече на 19 години и 400-500 метра са си значително разстояние, успяваш ли на 400-500 метра да видиш човек през мерните прибори без оптика, ако е така браво и евала за зрението и уменията!

                  Извини ме са иронията, просто помня как аз на 100тина метра страдах с Ижовката (ИЖ 18 мн 7.62х54) без оптика, целта бе принтирана на лист А3, но е и вярно, че съм компютърджия с половин диоптър... та може и да си прав...
                  На 400-500 м. събарям цел с размери на човешко тяло в цял ръст с АК на автоматична. За бенчрест не говорим. На 100 м. без оптика по същата цел вероятно и аз ще имам проблеми като твоите. Зависи какво си нарисувал и какви постижения гониш. На малко по-голям лист хартия (мишена №4) на 150 м със СВД без оптика ги вкарвам всички в очертанията.
                  Последно редактирано от kuzdov; 16-11-13, 21:10.
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #24
                    От: Снайперски фифели

                    Що се плашите от разстоянията.Тя техниката ха стрелба е една и съща и на сто и на 1200м Е има и малко сметки.....

                    Коментар


                    • #25
                      От: Снайперски фифели

                      Първоначално публикуван от snipi Преглед на мнение
                      Що се плашите от разстоянията.Тя техниката ха стрелба е една и съща и на сто и на 1200м Е има и малко сметки.....
                      Ти пък къде се месиш където не "разбираш", я да ти сложим една 5 литрова туба на 500 метра или една лисица на 500 метра па смятай тогава колкото искаш, с каквото искаш...
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Снайперски фифели

                        Ако "вържеме" по нещо,,,,може.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Снайперски фифели

                          Връзвам една бира,може и 2 литра да е ма няма да мериш тубата колко см. е ,караш на око.От колко ще и вкараш един,под 6 истрела?Ако не е и с твоя пушка литровара бира може и галон да я правим.

                          И да знам с какво стреляш на 500 метра,че тука ми продават един Сиг 338,а аз още малкото Сиге не съм го почесьл и нць,нИ щЪ.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Снайперски фифели

                            Точно с него не се връзвай за стрелба, че вероятността да загубиш е къде 99,99% ....
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #29
                              От: Снайперски фифели

                              Е аз за това само една бира залагам,как иначе да му кажа Дай да видя пък ще почерпя
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Снайперски фифели

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Е аз за това само една бира залагам,как иначе да му кажа Дай да видя пък ще почерпя
                                Е той показа нагледно ама ти разкара линковете, кьорав карти не играе, знаеш как е
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X