Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за ТЕРАНО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Въпроси за ТЕРАНО

    Ето въпросния кабел за диагностика и таблица на връзките, ако дотрябва и на някой друг.
    http://connector.pinouts.ru/14_pin_Nissan_consult_ECU/
    Няма значение с колко може да се вземе един завой, важното е с колко не може.

    Коментар


    • #77
      От: Въпроси за ТЕРАНО

      Здравейте, не ми работи запалката на тераното, бушона е здрав, но ток до запалката няма.
      Има ли нещо друго между запалката и бушона?
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • #78
        От: Въпроси за ТЕРАНО

        има бушон в купето за който говориш,но има и бушон в коша при двигателя.ако и той е здрав взимаш уреда и почваш да мериш

        Коментар


        • #79
          От: Въпроси за ТЕРАНО

          Централната конзола се държи на 4 болтчета - процедурата по диагностика дали стига ток по жиците до запалката трае не повече от 10 минути.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #80
            От: Въпроси за ТЕРАНО

            Да не отварям нова тема! Имам само един въпрос, предстои ми монтаж на теглич на Терано- дълга база 99г., има ли изведен някъде отделен куплунг за включване на теглича, както на някой други японци? Откъде най-бързо се извеждат връзки от инсталацията?

            Коментар


            • #81
              От: Въпроси за ТЕРАНО

              Здравей Колега,
              Аз лично не намерих такъв куплунг, но самото прекарване и връзване на инсталацията не е сложна работа.
              Всички кабели минават покрай заден ляв калник вътре в купето и специална гумена тапа за допълнителната инсталация.
              На мен лично монтажа ми отне 3 часа.
              Успех
              Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
              Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
              Opel Campo 3,1 TD '99
              Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X