Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Драстично намяляване на разхода- защо ли ни вземат за такива шарани?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Драстично намяляване на разхода- защо ли ни вземат за такива шарани?

    Здравейте колеги,
    Днес прочетох една реклама, която искам да споделя с Вас. Рекламата е за уред позволяваш намаляване разхода на гориво на колата с до 70%!!! Имам чувството, че вече наистина ни вземат за шарани. На мен ми звучи невероятно, и как никой досега не е опитал нещо такова. И на мен ми се иска да намаля разхода с 70%- може , ама надали:-)

    *** *** ***
    Следва Линк Към Поредната Гола Кука Който Няма Как Да Остане Тук
    Последно редактирано от Goblin; 11-11-13, 17:16.
    AUDI Q5, 2TDI

  • #2
    От: Драстично намяляване на разхода- защо ли ни вземат за такива шарани?

    И каква му е цената?
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: Драстично намяляване на разхода- защо ли ни вземат за такива шарани?

      Аман от ... реклами.
      п.с. Верно ли им вЕрвате?

      Коментар


      • #4
        От: Драстично намяляване на разхода- защо ли ни вземат за такива шарани?

        Трябва да се изпробва. 70% звучи съвсем реалистично. Ако не се дава много газ, предполагам че икономията ще е още по-голяма.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #5
          От: Драстично намяляване на разхода- защо ли ни вземат за такива шарани?

          И за да се оплачем от тия дето ни взимаме за лапнишарани - да вземем да им пуснем тук линк та да се индексира в търсачките ?

          Как ли пък няма да стане

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Трябва да се изпробва. 70% звучи съвсем реалистично. Ако не се дава много газ, предполагам че икономията ще е още по-голяма.
          Ей от такъв песимизъм никога няма да прокопсаме ! Всеизвестно е че другите устройства са менте, но точно ТОВА - ако не се дава много газ, направо връща гориво в резервоара. И въобще не е на някакви измислени принципи и перпетуум мобилета. Просто събира горивните изпарения от околните автомобили (добре известно е че при всички мпс-та инженерите са си клатели онез работи при концепцията щото им липсва творчески гений, и половината гориво просто се изпарява във въздуха под формата на зловонни пари. Точно тези пари ТОВА устройство събира в един парозаборник под капака и го превръща в ценно гориво. Успоредно пречиствайки въздуха, да не си помислите нещо. Та така.

          Жалко че злите сили отново пъхат пръти в колелото на прогреса. Но ще видят те.
          Последно редактирано от Goblin; 11-11-13, 17:21.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X