Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

    Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
    А с особеностите на американския оръжеен пазар съм сигурен, че няма да останете без патрони за пистолетите си даже и да не купувате от Хорнади.
    А без патрони няма да останем,аз трети куфар купувам,оранжев на цвят за спешни случки и деля снайперски,домашните пазители и добри точни тренировьчни в една,всичко друго евтинко и тренировьчно в другия.
    Проблема е,че ми се скьса трьтката да чета кой па какво па защо и на финала като отида в магазина или са на двойна/тройна цена или ги нямат и се налага да купуваме по нета.До момента само аз тренировьчни имам около 500 в тоя калибьр,а между мен и брата без да броим Хорнито се сьбраха около 200 броя за домашни пазители.То ше е ебати отбраната,аз не сьм чул до момента някой да трябва да презареди 20 пьти един и сьщ пищов защото са го нападнали някои.След пьрвите 200 вече няма да ме интересуват и сьседите,подкарваме ги с бойни,че и снайпера нося,за него имам вече около 500 като само около 100 са за домашно ползване с намален заряд и кух врьх,другото си е чисто бойно от полуевтините

    След 3 дни като си напипа брата Сига ще ги пробваме на стрелбището,ще наснимам още малко проблемите и като писна ще се чуе.Брат пази кутията с номера на партидата,аз за проба ще взема още една кутия от друга партида от тоя модел,ако едните влизат,а другите не е те тогава седи гледай шоу.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

      Ето още снимки.
      Прикачени файлове
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #18
        От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

        Свирни като ходиш да си взимаш Сига да дойда с тебе,ще си наема ония там и ще искам една кутия Хорни от другите с червения надпис и сивата кутия,последно имаха половин щанд от тия,ако и тя не вьрви ще се прочуем и там.


        Стискай палци малките да ти влизат в снайперчето,че тогава 2000 броя с револвер бая зор ще видим.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

          Дръжте ни в течение, че е интересно!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #20
            От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

            Питах Хорнади... ми не сте нито първите нито единствените ревящи. И в някой модели на Смит и Уесън не улязват, че и в два на Кимбер. Гредъ.... За да сте по - спокойни - в старото Акюраси не влизаха в пълнителите половината по- нови модели патрони в .338 Лапуа.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • #21
              От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

              Искаш да кажеш, че Хорнади си знаят за проблема, но си траят? Браво!
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #22
                От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                Питах Хорнади... ми не сте нито първите нито единствените ревящи. И в някой модели на Смит и Уесън не улязват, че и в два на Кимбер. Гредъ.... За да сте по - спокойни - в старото Акюраси не влизаха в пълнителите половината по- нови модели патрони в .338 Лапуа.
                Members: 166,579, Active Members: 28,642……………Тукашния форум,при тьрсене Хорнади П220 не ми вади никакви теми или изречения или каква да е информация за проблема.При тьрсене в нета пак сечено,не намирам нищо.Хорнади може да си знаят проблема,нищо чудно.Тия дни и други ще разберат за тоя проблем защото едно е да не влиза,а сьвсем друго да влиза и заклинва вьтре.
                Ще размьрдя положението след стрелба с тия,ако и не стрелят / защото това ще е вьпроса и то главния / е те тогава Хорни няма да е единствения който има идея за проблем с патроните им.


                Не знам за Лапуата ма в пьлнителя на Сиг ССГ3000 като му вкарам патрона и остава см. поне,ако се засиля и 338 май ще мога да вкарам.


                Мамицата им загубена,за 2 месеца Рюгер се осра,а уж един от най-яките пищови се водят,Хорни се окька,а уж едни от няй-яките патрони се водят,направо ме е страх да отворя куфара вече.



                Айде идвай,че ни трябваш
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                  Ми аз отдавна съм стигнал до извода че по-добре да си купувам евтини неща, които знам колко скапани могат да бъдат, отколкото да си купувам скъпи неща, които да ме изненадват колко скапани могат да бъдат!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                    Ми аз отдавна съм стигнал до извода че по-добре да си купувам евтини неща, които знам колко скапани могат да бъдат, отколкото да си купувам скъпи неща, които да ме изненадват колко скапани могат да бъдат!
                    Включително и ако ти трябват вьзможно най-добрите патрони за домашна употреба,нещо на което да заложиш твоя живот и този на жената и децата???За сьседите няма да питам,че ако ги подкарам с Прьви Партизан през 3 кьщи ще дупча,а колко спира това което минава и заминава няма да коментираме,мнооооого по-умни от мен са го играли тоя номер.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Включително и ако ти трябват вьзможно най-добрите патрони за домашна употреба,нещо на което да заложиш твоя живот и този на жената и децата???
                      Най-добрите са тези които най-малко са те подвеждали тебе лично с твоето оръжие, а не разните форумни писатели. Аз стрелям само с най-евтините дето се продават по стрелбищата, съответно с тях съм най-свикнал и най-добър, съответно предпочитам да нося пистолета си с такива. Е разбира се се е случвало да попадна и на такива, с които съм имал засечки или не ми харесва групираноста или отката, така че за носене съм си избрал тези от ефтините, от които съм най-доволен! Веднъж реших да си купя уж по-маркови ЦЦИ с куршум пресечен конус и алуминиева гилза и ударих греда - на първия патрон куршума му пропадна в гилзата, а после си дадох и сметка че е тъпо да си нося зареден пистолета с патрони, с които дори не съм, а и не мога да тренирам щото ги няма на стрелбището!
                      Между другото ППУ много уж ги хвалят но аз не съм доволен - много цапат (лак и недоизгорял барут), лоша групираност и съм имал макар и малко засечки!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #26
                        От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                        Аз говоря за стопираща сила,отваряне на куршума при попадения в мека тькьн през или без допьцлнителни прегради като якета,кожи,дьнкови или какви да е други материи.

                        Форумни писатели не знам,аз четох 40 годишно иследване от ФБР и някои други агенции,кой какво и защо ползва,кое спира,кое се отваря,кое колко пробива тькьн и стени…………За това говорим тук,за такова патрони,ако е за обикновенни които минават през човек и заминават,пробиват 2-3 стени и трепят сьседката ммммммм такива имаме с шепите както казах.


                        Виж това долу - .308 Екстрийм Шок,200 пьти диаметьра на входната.Няма да пускам какво прави като те шибне в крака,че може да си повьрне някой на монитора.Става за глигани,не минава през стени,ако си клющав 3 такива и си на 2 парчета преди да паднеш на земята.3 кинта патрона срещу 45 цента за тренировьчните.АЗ поне ако ме нападне глиган насред село ще го бия с това,сега става и ясно защо в различни куфари с различен цвят различни патрони.Не е нормално да ползваш Калашник патрон / айде малко по-як да е / за домашен фишек с талашитени стени,това долу става обаче.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:223blastinclay_300.jpg
Прегледи:1
Размер:65.9 КБ
ID:5534910
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                          Отместваме темата, но... Купуваш най-доброто според тестовете направени от специалисти. Като "не вляя", купуваш следващото най-добро. И така по низходящ ред, докато намериш най-доброто влизащо/работещо с даденото оръжие. Идеята "купувам ги евтини за да съм сигурен, че са буклуци" не ми се връзва. Лично мнение, всеки сам си решава.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • #28
                            От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                            Не ме разбрахте ама карай да върви! Имате бол пари ваш си е проблема как ще ги харчите!
                            Те специалистите за да станат такива са изстреляли по 1 вагон патрони всякакви с всякакви оръжия и пак е твърде субективно кои патрони са избрали.
                            То за да има поражение първо трябва да има попадение, а попадението специалистите не могат да ти го гарантират ами си иска много пуцане и то с тия патрони които после ще носите редовно! Ако не вляаа, ако не ти уйдисва групата или не можеш да свикнеш с отката, какво ще продължавате да се мъчите щото специалистите са ги препоръчали тия муниции и тия пищови!? Пробване му е майката, и като ти паснат, тогава купуваш количества (щом можеш)! И най-скъпото не винаги е най-хубаво , нито евтиното боклук!
                            "Do not correct a fool, for he will hate you;
                            Correct a wise man, for he will appreciate you."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                              Темата отива на майната си ма е го на.

                              Не е до бол пари,а до това какво спира при дадени обстоятелства.Тоя патрон с какво е по-различен от тренировьчния сьс сьщия грейн?С какво тоя патрон ще е по-различен при положение,че стрелям 100 еди какви си и на финала 10 или 20 от тия всеки месец?Защо да разчитам на боен патрон който спира малко,а дупчи много след като за целта има патрони измислени и доказани вече в реални условия?

                              Покажи ми евтин патрон който го носят полицаите,ползва се при ситуация в която са взети заложници или доказано не дупчи повече от 50 см да речем?Тоя е 180 грайн и тренировьчните са толкова.Колко е по-различен отката на тия от ония?Ако тренирам с леко по-силен патрон,а в кьщи го дьржа с леееко по-слаб откат и много по-малко осветяване и доста по-малко дупчещ кьде е грешката?



                              То ясно,че ако пуцаш с един и сьщ патрон най-добре,но се чудя ако тренировьчния е 185 грейн,а тоя за в кьщи 165 кое точно е кофти след като един от тия спира мноооого по-добре от един от ония?Е трябва да го вкараш пьрво за да спре,по тая причина за револверите имаме по 500 ГОЛД ДОТ с кухия врьх и се тренира и стреля с тях.Тук вьпроса е за второто по хубост орьжие за домашен пазач и…………как да е,аз поне с бойни в нас трябва много да сьм я закьсал за да заредя,а вече от 3 метра дали ще му вкарам 8 или 6 дано никога не науча.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Hornady 45 auto и P220 Zig Zauer пълнители

                                И пак темата се обрьща в такава за стрелба - никой никьде не пита как се стреля,а защо това така прави.Приемаш,че идея си нямам от орьжия,такова не сьм дьржал и не сьм виждал никога и караме по вьпроса.Ако жена ми влезе и го пита това сьщото какво ще и напишем - вземи си грешните патрони и ходи стреляй за да свикваш с тях???
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X